Skocz do zawartości
wojwar

Czym, jak i gdzie wyciąć otwory w budzie

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na wakację troszku czasu i chciałbym wrzucić z boku 2 wntyle 92mm. Wentyle już mam, śruby mam, grile mam - no właśnie ... co dalej.

 

Nigdy nie ciąłem budy - czym to wykonać ?

 

jakieś pomysły, sugestie mile widziane ... moze ktoś zna jakichś macherów we wrocławiu co wytnąć mogą mi takie dziury ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wycinalem wertarka... swiertelko chyba 4mm dziurka przy dziurce po calym obwodzie... pooozniej tylko pilnikiem do wywnosci spilowac i gites...

 

bylo trza najpierw lookac do faq...

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=8082

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=42183

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ręcznymi nożycami do blachy. Najpierw otworek w środku pola a następnie nożyce i rach ciach okienko gotowe. A jak się dojdzie do wprawy to idealnie prościutko wycina i nie strzępi krawędzi. Ja się jednak trochę za późno nauczyłem :( A jakie cuda wycinałem to widać po moim awatarze 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrzynarka z nozem do metalu = brzeszczot z napedem elektrycznym... 2 minuty halasu i okno jest :]. Przy odorbinie wprawy mozesz manewrowac jak chcesz...

 

brzeszczot taki płaski czy linka tnąca... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma byc to otwor (otwory) na wiatraki to otwornica. Jezeli cale okno to gumówka lub dremelem. Można także brzeszczotem.

mają byćtylko 2 wentyle bez okna (jakoś mnie nie przekonuje jeszcze modding ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej ach w jakiejż stronie świata znaleźć otwornicę na wiatrakatory 92 mm?

Wiertarka do napoczęcia, potem jak ktoś wyżej stwierdził wyrzynarka, a potem już jeno pilnik, glancpapier i naskórek. Ja tak chlastałem pleksiwo tudzież różne tam blaszki i zacnie wychodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...