Skocz do zawartości
Master007

Uszczelka- Lublin

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim

Wie ktoś gdzie można kupic uszczelke w kształcie litery U w Lublinie. Chodzilem po sklepch i nigdzie nie ma. Odwiedzilem kilka samochodowych i to samo. Mam już wmontowane onko ale bez uszczelki to troche kiepsko wyglada. Jeżeli i4cie gdzie mozna kupic takowa uszczelka podzielicie sie takowa informacja to bede bardzo wdzieczny.

 

Tak przy okazji dodam od sibie: jeżeli tkos szuka plexi w lublinie i okolicah to jest ona dostepna w sklepie Chemi (czy jakos tak) po lewej stronie jak sie wjeżdża do Makro.

 

50x50x2mm kosztuje ok 12 zł

50-50x4mm ok 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając z lecleca wpadlem na genialny pomysł :] Pomyslałem czy nie bedzie pasowała uszczelka od malucha ( ta na uchwyt pod bagażnik ) Jest ona w kształcie U oiraz długa na ok 8mm. Próbował ktoś kiedyś jej użyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o świecidełka, to lepiej kupować obok COMP'a  

w elektronicznym schotkami na góre.

Jeden z najlepszych sklepów dla elektroników w lublinie.

Znam ten sklep, jest jeszcze dawna Unitra na Braci Wieniawskich i Led na Miłej czy Cichej niepamiętam dokładnie, zobacze w poniedziałek bo wybieram się po troche gratów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Lublina to zapomnij, że kupisz cokolwiek, troche świecidełek mają w COMP`ie skrzyżowanie 1-go Maja z Fabryczną. Ja wszyszstkie gadżety kupuje w necie albo sam tworze.

przecierz tam nci nie ma ! ten comp to najwiekszy shit :D jedynie procki jeden koles selekcionuje i bierze z najlepszej serii zamwia dla sklepu :D np moj :D a tak t oshit polecam vico na nadbystrzyckiej (stare tez), w media jest sporo bajerow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajerów ?? Pokarz mi sklep komputerowy w Lublinie gdzie można kupić blok wodny czy chłodnice. A co do Media to przemilcze.

blok?? VICO nadbystrzycka

2. bajery tez vico jednak wiadomo to nei tosao co mozna w necie znalezc

media ostatnio jest sporo cooleerow, do wyciszania pc, dyskow,gpu,ramy itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o WC to polecam tylko i wyłącznie net. Zresztą nie tylko pod tym względem, bo gdy w zeszłym roku kupowałem sobie obudowę to przypadkiem zawitałem do idioty w kapeluszu (Media). Cena jaką zobaczyłem tam za obudowę chiefteca - zwyklego czarnego Dragona midi - zwaliła mnie z nóg. Sorry bardzo ale 599 zł to zdecydowana przesada, w tym samym czasi identyczna obudowa kosztowała w Angela 439 zł.

Swój zestaw chłodzenia złozyłem z części dostępnych u Mate a chłodnicę dorwałem z allegro. Całość wyniosła mnie nieco ponad 300 zł i od ponad roku doskonale spełnia swoje zadanie.

Mimo wszystko trzeba przyznać, że i tak jest lepiej niż kiedyś, bo dawnie pytanie o CS'a budziło zgrozę u sprzedawców i większość z nich nawet nie wiedziała o istnieniu takiego czegoś.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokladnie jest ten sklep na puławskiej w wawie wie ktos moze tam uszczelek ponoc dostatek mi sie skonczyla wlasnie potrzebuje bo wstrzymalem moda budy przez to sic!!!.Jak tam dojechac z centrum ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie polecam sprawdzoną metodę z rozcięta izolacją kabla. Wystarczy znaleźć kabel i dosyć miękkiej osłonie (ja o ile pamiętam wykorzystalem kabel antenowy) nacinasz izolację wyciągasz żyły i masz gotową uszczelkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ladnie ja placilem u typa z allegro po 4 zyle z metra pieknie ale jak ktos glupi to ... :) Zaraz jade :) i po drodze revolteca pobieram z cooling.pl 120 mm Dark Blue . I do tyrki a potem wracam z nocki i odrazu zabieram sie do montowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...