Skocz do zawartości
dzieciol4

FX 5200 PixelView Ultimate czy GeForce Ti4200 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

Jestem dość niezdecydowany. Wiem, że Ti bije fx'a, ale fx ma obslugę dx9 i głównie o to mi chodzi. Co z tego, że będę miał Ti o lepszych parametrach jak on jest niezgodny z dx9 ? Pogram sobie w nowe gry na Ti? ;/ Stąd moje pytanie co wybrać?

A jeszcze, kupować karte na allegro ? Można wtopić dostając niesprawny sprzęt albo podkrecany 1000 razy i który padnie mi po miesiącu?

Dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ci z dx9 w słabej wydajności?. Mam tego FX i nie powiem na niego złego słowa, dobra karta i mogę ją polecić ale dx9 to najwydajniejsze nie jest (np. FC zle się już gra) a różnice w jakości efektów względem dx8 nie się duże. Także lepiej (pod względem wydajności) zakupić Ti4200 (no chyba, że chcesz nówkę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ti 4200 tez nowke kupisz a jak chcesz cos z dx 90 to 9600 128bit 128mb kosztuja od 430zł albo te 9550 poczytaj pełno jest topikow na tweaku o nich . Ultimate z tymi karami nie ma szans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem dokładnie ten sam problem. Z tym że w gre wchodziło kupno tylko nowej kart. Zależy za ile możesz mieć tego Ti. Jak za tyle samo co tego FX'a (ok.350zł) to bierz Ti4200. Różnic w efektach pewnie nie zauważysz nawet. Jeżeli za około 450zł lub więcej to już bym brał jakiegoś Radeona 9600 TYLKO NIE SE! lub takiego Radeona 9550XT od GeCuba co ja mam. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...