Skocz do zawartości
Drag1

gf ti200-mozliwosci o/c

Rekomendowane odpowiedzi

*"]A i wynik w 3dmarku2001 z 8.000 na 11.000 skoczył :)

I takie karty na allegro z gwarancją kupisz za 200-250 zł :)

No po podkręceniu samej grafy i wynik w 3dmarku skoczył o 3k, to stary ja Cie zgłosze to może nobla dostaniesz.
To zgłoś i mnie :P (nie wiem ale duszek karpia nie powiedzaił ze kręcił tylko grafe)

a oto linki

- kręcony sprzęt http://service.futuremark.com/compare?2k1=7916704

- niekręcony sprzęt http://service.futuremark.com/compare?2k1=7914990

różnica 3800 smarków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*"]Mam Gainwarda Ti co prawda golden sample ale i tak leci spokojnie na taktowaniu powyżej ti500.

A gdzie tu widzisz słowo "kręcenie"?? Ja tu widze tekst o podnoszeniu taktowania zegarów karty. Zamknijcie ten topic już może bo coś słabi polonisci tu sie wypowiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknąc to ty sie mozesz jak co ci nie pasuje to nie odwiedzaj tego forum, grrrrrrrrrrr

A jak zauważyłes moze (choc wątpliwe moim zdaniem) umnie całe oc wyniosło 3800 a to wszystko na standardowym chłodzeniu karty wiec wynik w 3D marku po podkreceniu samej karty (tj, zmina chłodzenia, ustwienie nie tylko zegarów ale wiekszości opcji w właśniwościach) mozna osiągnąc róznice około 3000 punktów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moja babcia wczoraj wróciłą z karaibów 10 lat młodsza wiesz?

A teraz na poważnie Drag1 faktycznie masz coś nie tak tes mocniej dokręć bo te 40231 powinieneś mieć od ręki, a stery poinstalowałes?

Ja nie chodziłem a w 3dmarku mam 40231pkt w podpisie to sciema jest bo by sie czepiali.

Pytanie źle sformułowane

O hajper siedziałeś nad tym jego postem 3godzimy czy co że sie tak podniecasz? Daj na luz, bo mi nerwy puszczą i będe musiał wyciągac rakiety ziemia-powietrze...

Pomyśl chłopak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moja babcia wczoraj wróciłą z karaibów 10 lat młodsza wiesz?

A teraz na poważnie Drag1 faktycznie masz coś nie tak tes mocniej dokręć bo te 40231 powinieneś mieć od ręki, a stery poinstalowałes?

Ja nie chodziłem a w 3dmarku mam 40231pkt w podpisie to sciema jest bo by sie czepiali.

Pytanie źle sformułowane

O hajper siedziałeś nad tym jego postem 3godzimy czy co że sie tak podniecasz? Daj na luz, bo mi nerwy puszczą i będe musiał wyciągac rakiety ziemia-powietrze...

Pomyśl chłopak

sam pomysl bo wcale nie lepszy od niego jestes :!: :!: :!: :evil: :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moja ostatnia wypowiedz w tym topicu bo wpadają tu ludzie i podnieceni przeczytaniem ostatniej wypowiedzi odrazu samrują zamiast POMYŚLEĆ. Dletego napisałem mojego przedostatniego posta chcąc zwrócić uwagę Jaro87 który mi sam zwraca uwagę ze nie pisze na temat. (mam nadzieje ze zrozumiełe - N/O) Pozdro 4 all i trzymajcie sie, zwłaszcza Drag (oby twoja nowy zakup byl przynajmiej tak dobry jak mój ostatni GeForce 3 Gainwarda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moja ostatnia wypowiedz w tym topicu bo wpadają tu ludzie i podnieceni przeczytaniem ostatniej wypowiedzi odrazu samrują zamiast POMYŚLEĆ. Dletego napisałem mojego przedostatniego posta chcąc zwrócić uwagę Jaro87 który mi sam zwraca uwagę ze nie pisze na temat. (mam nadzieje ze zrozumiełe - N/O) Pozdro 4 all i trzymajcie sie, zwłaszcza Drag (oby twoja nowy zakup byl przynajmiej tak dobry jak mój ostatni GeForce 3 Gainwarda)

mozesz juz skonczyc marudzic? sam nie piszesz na temat tylko zale jakies na temat innych userow :!: :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...