Skocz do zawartości
SzymonTER

[karta graficzna] radeon 9600pro za 489zł nowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obecnie mam 9100 który swietnie jeszcze daje radę ale muszę go wymienić na coś nowego i się zastanawiam na co. Chce wydać jak najmniej kasy. NBie potrzebuje jakiegoś demona prędkości. Chodzi mi tylko by karta była w miarę solidna i trochę lepsza od 9100 oraz tania. Obserwowałem r9600pro od gigabyte i jestem zaskoczony. W ciągu ostatniego tygodnia jego cena spadła z 609zł do 489zł. Co o tym myślicie? Może to jakaś pomyłka? :)

http://www.netservice.pl/index.php?www=ofe...20graf#Gigabyte

Co myślicie o tej karcie? A może kupić coś innego? Mam max 650zł :) ale wolę nie wydawać całej sumy dla kilku fps więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze niektore po jakims czasie traca na jakosci, i nei sa juz tak modowalne jakie byly przed zakupem, mozna poczekac na potanienie 9800pro, ale zanim potanieja to juz ich niebedzie...

tak samo z 9700 bylo

 

a co do tego radka, to w sumie sie oplaca ;), taniej watpie zebys znalazl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym że modowalne po czasie się tracą to racja, nie pomyślałem :oops: Więc albo kup tą, albo czekaj na r9800pro, ale zanim zejdzie do tych 600 zeta to zleksza czasu minie więc, albo tą co podałeś albo 9800se@pro z tym że musiałbyś dozbeirać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już 512 Ramu. Chyba jednak zdecyduje się na 9800se@pro. Jestem z gdyni a koleś z gdyni ma 100 modowalnych sztuk na allegro więc sobie osobiście go odbiore i przeyestuje :)

Po jakim czasie traca jakość? o co chodzi?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze chodziło mu o to ze np. na początku modowało sie 70% kart po roku juz tylko 30% sztuk sie poprawnie moduje ( ATI dokladniej selekcjonuje zeby nie kazdy SE mogł byc PRO ) inna rzecz ze w sklepie je segregują..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już się zaopatrzył w tego radka 9600 pro za niecałe 500 zł??  Jeśli tak to jakie wrażenia? :) Pozytywne ??

ja sie zaopatrze w poniedzialek i jak czytam ze to 64 bit to sie smiac chce :lol: taktowania ma 400 i 600 i pamieci 2,8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to jest ten z pamięciami 3,3 ns. Widziałem takiego radka cena ok. 520 zł. Może to właśnie ten potaniał?? Ale nie wiem na 100% :( Fajnie by było jakby miał pamięci 2,8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... Rzeczywiście tani ten Radek. Moim zdaniem jednak nie warto zmieniać z 9100 (za mały wzrost wydajności). Lepiej poczekać aż 9800SE@PRO stanieją troszkę. Myślę, że teraz kiedy weszła nowa generacja kart to już kwestia tylko paru miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... Rzeczywiście tani ten Radek. Moim zdaniem jednak nie warto zmieniać z 9100 (za mały wzrost wydajności). Lepiej poczekać aż 9800SE@PRO stanieją troszkę. Myślę, że teraz kiedy weszła nowa generacja kart to już kwestia tylko paru miesięcy.

Czekac to mozna w nieskonczonosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... Rzeczywiście tani ten Radek. Moim zdaniem jednak nie warto zmieniać z 9100 (za mały wzrost wydajności). Lepiej poczekać aż 9800SE@PRO stanieją troszkę. Myślę, że teraz kiedy weszła nowa generacja kart to już kwestia tylko paru miesięcy.

Czekac to mozna w nieskonczonosc...
Ja czekam już długo, ale jakoś nigdy nie ma tyle kasy, żeby kupić właśnie to, czego się w danej chwili chce :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam tez zastanawiam sie nad wyborem grafiki w podobnej cenie i jak na razie uwazam ze ten R9600Pro to bardzo fajna oferta, wiec brac i nie gadac ! 8) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Gdyni a co do modowalnych kart to musze na własne oczy to zobaczyć a jest w gdyni koleś co ma 100 sztuk modowalnych radków na gwarancji do sprzedania po 729zł. Będzie trzeba zrobic taki ruch :)

 

9100 już mi się znudziła :P mimo że daje sobie świetnie rade...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Gdyni a co do modowalnych kart to musze na własne oczy to zobaczyć a jest w gdyni koleś co ma 100 sztuk modowalnych radków na gwarancji do sprzedania po 729zł. Będzie trzeba zrobic taki ruch :)

 

9100 już mi się znudziła :P mimo że daje sobie świetnie rade...

A za ile byś sprzedawał tego 9100 ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem taka karte za 520 zł pamieci ma 3.3 ns samsunga narazie jestem bardzo zadowolony mysle ze 9600pro firmy gigabyte za okolo 500zł to bardzo dobra propozycja brac nie wybrzydzac napewno wolal bym ta niz hisa. polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i prosze bardzo

 

Radek 9600PRO Nowe karty graficzne od Gigabyte'a 02.07.2004

 

Dobrze znana i ceniona firma produkująca dużą część sprzętu do komputerów PC, tym razem zaaferowała nam nowe karty graficzne w rewelacyjnych cenach. Obok topowych modeli Gigabyte zaprezentował karty oparte o chipy Radeon 9550, 9600 PRO oraz 9600 XT.

Dostępne są takie oto modele:

 

Gigabyte Radeon 9550 128 MB 128 Bit TV

Gigabyte Radeon 9600 PRO 128 MB 128 Bit TV

Gigabyte Radeon 9600 XT 128 MB 128 Bit TV

Gigabyte Radeon 9600 XT (550/300) 128 MB 128 Bit TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...