Skocz do zawartości
anioł

W KOŃCU KUPI�EM KOMP MARZEŃ !!!

Rekomendowane odpowiedzi

W ŚRODE ZAKUPIŁEM KOMP NA KTÓRY ODKŁADAŁEM 2 LATA !!!

 

ZAPŁACIŁEM PONAD 10 TYŚ. PLN.

 

WARTO BYŁO !!!

:D

 

OTO JEGO WYNIKI :

 

3D MARK 2003 - 13057 PKT. (1024X768X32)

3D MARK 2003 - 3743 PKT. (1280X968X32 + FSAA X 4 + ANIZ. X16 + WSZYSTKIE OPCJE)

 

3D MARK 2001 SE - 30149 PKT. (1024X768X32)

3D MARK 2001 SE - 11333 PKT. (1280X968X32 + FSAA X 4 + ANIZ. X16 + WSZYSTKIE OPCJE)

 

JESTEM PO PROSTU PODJARANY !!! :!:

 

GDYBYM JESZCZE MIAŁ NET TO UMIEŚCIŁ BYM WYNIKI NA STRONIE FUTUREMARK !!!

 

OTO JEGO KONFIGURACJA (PRZY PODKRĘCANIU POMAGAŁ MI BRAT):

 

Procesor: ATHLON 64 3000+ @ 3800+ (FSB 500x5)

Wentylator: PENTAGRAM FREEZONE QC-80 Cu

Płyta główna: MSI (MS-7030) KT800N NEO PLATINUM

Pamięć RAM: 2x DDRAM 512MB PC500 HARD-CORE (KINGMAX)

Obudowa: CHIEFTEC (DX-01B-D-U) 360W (czarna) + 2 potężne wentylatory (18x18) cm !

Karta grafiki: Sapphire ATI RADEON X800 Pro 256 MB AGP X8 @ X800 XT Platinum Edition (Odblokowane 4 dodatkowe potoki! Razem 16)

Napęd FDD: FDD 1.44 MB SAMSUNG (BLACK)

Dysk twardy IDE: SEAGATE 200GB Serial ATA (ST3200822AS)

Nagrywarka DVD: DVD-REC LITEON DVD(+-R/+-RW) (SOHW832S)

Nagrywarka CD-RW: LiteOn x52/x32/x52 (52327S)

Karta muzyczna: Sound Blaster AUDIGY 2 ZS BOX

Monitor: SAMSUNG SM172X LCD(17"",270cd,500:1,<12ms,srebrny)

Klawiatura: A4TECH (KBS-2348RP) + MYSZ optyczna (zestaw radiowy) PS2

Głośniki: MEDIA TECH (MT343) RUMBA 5.1

 

JAK BY KTOŚ SIE PYTAŁ KOMP BYŁ SKŁADANY SAMODZIELNIE !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co tyle tych 3d marków???? I tak spokojnie da rade pograc na sprzęcie za 3000 zł , a za 7000 które zostaje to jak dobrze pogłówkuje sie to można sprowadzic golfa 3 z 94 roku :) . 2 rzeczy to nie jedna :P , ale jak kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprowadze cie na ziemie , wtopiles :)

za ta kase mogles miec mocniejszego kompa , zwlaszcza proc i mobo.

za 2 lata i tak sie niezle zestarzeje , taki sprzet bedzie ponizej mid-end.

za polowe tej sumy mialbys tez b.mocny sprzet , moze nie az tak przyszlosciowy ale napewno bardziej ekonomiczny :)

 

aha. czemu ten topic ma sluzyc?:? bo cos nie zalapalem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sensu tyle kasy w komputer pakować.... no chyba ze nie masz co z kasa robic.

 

ale chyba masz skoro 2 lata odkladałeś.

 

co ci z tych 3 demarków jak nie ma gier ktore to wykozystuja...

 

lepiej było kupić słabszego kompa i 2 konsolki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anioł albo jestes zajebiscie bogaty i masz tyle bajerow, ze ci sie znudzily i szukasz czegos nowego. albo swir jestes :twisted: i masz bzika na punkcie kompa. 2lata zbierac na kompa, sporo i to taka sumke :P

 

ps. do czego bedziesz uzywal tego sprzetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzet wypas , pare rzeczy do wymiany ale ogolnie kladzie na lopatki . Jest tylko jedno "ale" po co odkladac 10tys przez dwa lata i wydac je w tak nieprzemyslany sposob ? Jak juz czekales te 2 lata to mogles poczekac jeszcze pol roku i kupic to samo za 5000zl bo tyle bedzie to pewnie warte za niedlugo... Byl taki jeden dobry artykul w Enterze (podkreslam jeden bo ogolnie gazeta to shit na maksa) , w ktorym wlasnie opisywali najbardziej oplacalny zakup kompa . Nie byl to ani komp hi-end ani low-end tylko oczywiscie klasy sredniej , ktory najbardziej sie oplaca kupic bo najmniej tracisz , no ale to tylko taka moja opinia...

 

Twoj hajs twoja decyzja (jesli o3wiscie w ogole taki komp istnieje , bo troche podejrzane jest to , ze nie mozesz dac compare a na forum siedziec mozesz :/) no offence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm - niezly sprzet - !(chociaz niektore czesci bym zamienił) no ale to w końcu twój komp marzeń - Masz prawo sie z niego cieszyc !

ja bym napewno nie wydal 10k na kompa ! nawet jakbym tyle miał ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki komp to fajna sprawa ale wolałbym jakiegoś CRXa a kompa składać z kasy na bierząco

 

ale z głośnikami to skopałes sprawę, do takiej karty taki syf, jak już tyle kasy wydałes to trzeba było sobie sprawić Creative GigaWorks S750 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi:

 

- Temperatura w stresie wynosi 62 stopnie, jest tak ponieważ mam dodatkowe duze wentylatory ktore schladzaja powietrze w obudowie !!!

 

- Co do zasilacza to myślę, że na razie starczy, przecierz radeon x800 pobiera tylko 75 w !!!

 

- Kupiłem ten komp ponieważ zawsze o takim marzyłem !!!

 

- Odkładałem po jakies 500zł. miesięcznie !!!

 

- Głośniki kupiłem Media - Techa, poniewaz służą mi jedynie podczas gier, do innych rzeczy podłącaam komp pod wieżę !!!

 

-------------------------------------------

Oto screen z Aidy 32:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi: 

 

- Temperatura w stresie wynosi 62 stopnie, jest tak ponieważ mam dodatkowe duze wentylatory ktore schladzaja powietrze w obudowie !!! 

I to jest mało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyników! Piękna maszyna! :)

Na jesieni wychodzi następca twojego radka (0.11um, natywny PCI-X, a AGP tylko z mostkiem) i niebawem zobaczymy Athlona64 i Semprona w technologii 0.09um. Również NForce4 z jego wypasionym SoundStormem 2 i trybem SLI dla jedynie słusznego PCI Express nadchodzi wielkimi krokami. Niedługo w Polsce pojawią się superdyski Seagate z natywną obsługą SATA (NCQ). I to wszystko na jesieni tego roku. :wink: Hehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe ma netu ... ale na forum pisuje (chyba z kafejki :D )

Poproszę o link do orba - inaczej to sobie możesz gadać Aniołku ...

NIe wmówisz mi, że marzyłeś dwa lata o A64 3000+ :D

I wydałeś 10k ??

Możesz cenki podzespołów podać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz... moze to Pocahontas pod innym nickiem? :lol: ;))))

a tak na serio , co sie jego czepiacie? moze ma takiego kompa moze nie ma , IMO nic wam do tego. w ogole nie rozumiem sensu tego topicu :? moze mi to ktos wreszcie objasnic ?? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale koledzy grrr to teraz ja kupilem dzisja AMD FX 6000+ za 10000zł i ATI X900XT 24 potoki za 5000zl z chłodzeniem wodnym do tego DVD RW x50 40giga i 2 x 1 tera twarde na 20000 obrtow i 32mb , no i ramy 4x2g ddr 3 1000mhz hehe i wydalem na wszystko ok 30000 zl :-) :-) to jest maszyna heeheh :-) ; -) :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale koledzy grrr to teraz ja kupilem dzisja AMD FX 6000+ za 10000zł i ATI X900XT 24 potoki za 5000zl z chłodzeniem wodnym do tego DVD RW x50 40giga i 2 x 1 tera twarde na 20000 obrtow i 32mb , no i ramy 4x2g ddr 3 1000mhz hehe i wydalem na wszystko ok 30000 zl :-)  :-)  to jest maszyna  heeheh :-) ; -)  :-)

zapomniałeś zmienić podpis :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...