Skocz do zawartości
Drag1

radek 8500 o/c

Rekomendowane odpowiedzi

cze mam pytanie :D Radek 8500 firmy hercules to dobra inwestycja? pamiatki hynixa 4 ns taktowanie 250/500 bez radiatorow , zamierzam wycisnac cos z tego gowna , moze ma ktos radka albo wie ile wycisne z tej karty realne jest 300/600 bo mam wlasnie mozliwosc kupna tego za 300 zl pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam R9100 Herculesa. Taktowanie 250/480. Niestety oc bardzo kiepskie, więc na razie dałem sobie spokój - 285/520. W moim wypadku 300/600 jest raczej nierealne bez zmiany chłodzenia i założenia radiatorów na pamięci, a to już trochę kosztuje. Nawet trochę dużo biorąc pod uwagę wartość samej karty. :) Wątpię, żeby pamięć chodziła na 600MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze mam pytanie :D Radek 8500 firmy hercules to dobra inwestycja? pamiatki hynixa 4 ns taktowanie 250/500 bez radiatorow , zamierzam wycisnac cos z tego gowna , moze ma ktos radka albo wie ile wycisne z tej karty realne jest 300/600 bo mam wlasnie mozliwosc kupna tego za 300 zl pozdro

Inwestycja nawet dobra troche na niej można jeszcze popykać w gierki, wyciśniesz gdzieś ok 290/280. I cena też jest dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do krecenia . .. to w wersjach 250/480 to tylko kwestia biosu w niektorych kartach są bardzo ostre timingi dlatego karta tak kaprawo sie kreci wystarczy zmienic bios i mozna isc z mhz wyzej tylko pytanie czy jest sens obnizac timingi i walic mhz czy zostawic jak jest ;-)

 

a co do tej wersji 250/500 to sie bardzo pyli za 300zł karta nadal b.dobra szczegolnie jak sie patrzy na te 9200/SE/5200/5500/ jeszcze ze 128/256mb DDR 6ns :lol: :lol:

 

jak narazie w zadnej grze w którą GRAM nie zchodziłem z 1024x746x32bity FuLL detale AF 8x... podkreslam w ktorą gram bo far cry mnie nie bawi ani jakies painkilery (rzeznia ) gram w call of duty / XIII/max payne 2/CS 1.6/colin 3/4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...