Skocz do zawartości
Konrad_

Wolny Net

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, otóż od jakichś dwóch trzech tygodni internet który obecnie posiadam(ISND64kb/s pakiet 30 godzin - który zamierzam zmienić na neostrade o która staram sie od 7 tygodni, ale panom z tepsy jak zwykle się nie spieszy) chodzi mi strasznie wolno, zaraz po uruchomieniu internetu przez jakieś 30 sekund wszystko jest super, a potem szybkość drastycznie spada tak że nawet onet.pl ładuje mi się 5 minut(a czasami wogóle się nie włącza). Przeinstalowałem od nowa Windowsa(mamxp) i nic nie pomogło. Jezeli to ma jakieś znaczenie to podam programy internetowe które mam zainstalowane, JAVA,FlashGet,Kazaa,Tlen i łatki na sassera i wormblasta.

Co może byc przyczyną tak wolnego internetu, zaznaczam że zawsze mimo swoich 64 kilo chodził w miare swoich możłiwości dobrze, z uwagi na to że ISDN jest linią cyfrową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie jestem żadnym specem, ale :

 

- przeskanuj sobie kompa pod tym adresem: http://skaner.mks.com.pl/

- nie zauważyłem, żebyś miał jakiegoś antyvirusa na dysku poza tymi łatkami, może zainstaluj nortonka or mksa i zrób wszelkie testy antywirowe

- masz service packa ? jak nie to może ściągnij (ikonke update masz w windzie [start] chyba)

- dzielisz łącze z kimś (tzn czy masz sieć)

 

Nie wiem, musisz popróbować wszelkimi testami dostępnymi w progsach oraz tym on-line, a pózniej najwyzej tego service packa zassaj

 

edit- jak będziesz miał zamiar ściągać tego Service Packa z Windows Update, to przy instalowaniu pozaznaczaj interesujące Cię łatki (czyli te dotyczące zabezpieczeń itd), nie ściągaj/instaluj wszystkiego co tam jest, bo to Ci zejdzie pół dnia :D Hmm możesz też pokombinować z Tweak Xp Pro (są tam ciekawe rzeczy, także dotyczące netu (oczyszczanie itd) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...