Skocz do zawartości
lukasrz

Sztuczki/triki/magia ;)

Jak zostal wykonany trik ;)  

  1. 1. Jak zostal wykonany trik ;)

    • podmiana
      4
    • szpilka
      7
    • uderzenie
      3
    • ufo
      2
    • trojkat bermudzki
      1
    • jablko z czarnobyla
      7
    • alkohol ;)
      9
    • nie wiem
      4


Rekomendowane odpowiedzi

siła woli pokroiła jabłko ;) Masz ciocię medium lukasrz :)

 

A tak na serio to teoria z igła mi też sie wydaje najbardziej prawdopodobna.

czekam na rozwiązanie ( jak wszyscy ) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze w momencie gdy jablko bylo obrane a ty skoncentrowany na skorce twoja ciocia przepuscila przez nie taka siatke jak w pierwszych sekundach CUBE ? :lol: A tak serio to czekam z niecerpliwoscia na rozwiazanie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam se rękę uciąć, że to laser...filmów nie oglądacie?? (resident evil, cube, johnny mnemonic)

 

:twisted:  :twisted:

A propos. Po Cube'ie motyw przecinania ludzi czymś ostrym stał sie bardzo popularny :) Teraz pamiętam: Statek Widmo, Underworld, Equilibrium, 13 duchow, resident evil itd :)

 

Kompletny OT z mojej strony, ale tak mi sie jakoś skojarzyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że rozwianie jest proste. Ciotka wyszła pokroiła drógie jabłko zobaczyła jak ma wyglądać pokroione jabłko na ileś tam kawałków. I zaczeła medytować gdy sie skoncentrowała to przyszła i obrała ci jabłko i poprzez siłę umusłu pokroiła ci te jabłko. :-) Oglądałęm kiedyś taki program na discovery gdzie mnisi nie takie triki wykonują grunt to medytacja i żeby wiedzieli jak ta rzecz ma wyglądać(czynność) i wtedy mogą takie rczeczy robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tratatata ..... a moze jak byla sama w kuchni...obralal jabko tak ze skorka byla w jednym paseczku......pokroiła jabko........nastepnie....złożyła je w jedną całość...i przykleiła skorke.........stąd pewnie jak nasz kolega pisal potem bez problemu obiera jabko tak ze obierka jest w jednym kawałku.......hehehehe....no prosze jakie to proste.......nie musisz sie juz jej pytać.......sztab fachowców z forum ją rozszyfrował........mozesz jedynie jej powiedzieć ze zdradziła ją ta obierka w jednym kawałku........Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz ciekawsze teorie... nie no z tą przyklejoną obierką to nie da rady ( chyba że ciocia kleiła modele papierowe przez 20 lat :) ) Przecież zauważył by, że coś nie tak jest z jabłkiem. Ciągle myśle że na to jest sposób który prawie wogóle nie uszkadza jabłka.. Mam pewną zaćme w głowie, ale z dnia na dzień coraz bardziej przypomina mi się iż słyszałem kiedyś ( ktoś mi o tym mówił ) że trzeba umiejętnie uderzyć w jabłko.. Czekamy na odpowiedź od cioci.. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

levteam - z siłą woli to był mój pomysł :twisted:

 

GreeN_DG - niezła teoria z tym odpowiednim uderzaniem jabłka, ale co się stanie jak za dużo siłu przyłożysz :lol: PAC i nici ze sztuczki, masz tylko na ręce "kupkę" zgniecionego jabłka ;)

 

Ojj co z tym rozwiązaniem ?? doczekać się nie można !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam question do tej butelki i jajka. Czy to może być butelka po browarku? czy taka po mleku? bo do takiej po browarku to chyba nie wsyśnie jajka, nawet jakby ciśnienie było. Za mały otworek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kompresor na balkonie wirtne dziurke w butelce wkleje rurke i do kompresora :twisted:

 

to jest matrix przez odpowiednie manipulowanie matrixem twoja ciocia przysnila ci ze widzisz nie pokrojone jablko i ze skorka jest cala tak naprawde skorka i jabloko nie istnialy to tylko matrix a to ze jablko sie rospadlo to byl sen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam question do tej butelki i jajka. Czy to może być butelka po browarku? czy taka po mleku? bo do takiej po browarku to chyba nie wsyśnie jajka, nawet jakby ciśnienie było. Za mały otworek.

Trochę się popieści i na pewno się zmieści.

;]

[;

;]

[;

;]

[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)to jest matrix przez odpowiednie manipulowanie matrixem twoja ciocia przysnila ci ze widzisz nie pokrojone jablko i ze skorka jest cala tak naprawde skorka i jabloko nie istnialy to tylko matrix a to ze jablko sie rospadlo to byl sen :)

There is no spoon :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sprawie jajka i butelki. jajeczko trza najpierw zmoczyc odpowiednio dlugo w occie i dopiero wtedy postawic na butli. wtedy po prostu wejdzie. pamietacie stara reklame colgate(aquafresh?) z jajkiem i szczoteczka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sprawie jajka i butelki. jajeczko trza najpierw zmoczyc odpowiednio dlugo w occie i dopiero wtedy postawic na butli. wtedy po prostu wejdzie. pamietacie stara reklame colgate(aquafresh?) z jajkiem i szczoteczka?

Odpowiednio długo to znaczy ile....godzine...dwie...trzy ??? ile ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sprawie jajka i butelki. jajeczko trza najpierw zmoczyc odpowiednio dlugo w occie i dopiero wtedy postawic na butli. wtedy po prostu wejdzie. pamietacie stara reklame colgate(aquafresh?) z jajkiem i szczoteczka?

Odpowiednio długo to znaczy ile....godzine...dwie...trzy ??? ile ???

znajomy mi to moowil - nie pamietam dokladnie ale chyba z jeden dzien :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie widoczne. Jajko zrobi się miękkie... tak samo możesz zrobić z kośćmi zwierzęcymi lub ludzkimi :) . Jak byś poleżał kilka dni w occie to byś stał się bummerem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damy panofie rade.. czym dłużej czekamy tym ciekawszy będzie moment uzyskania odpowiedzi ( no chyba że ktoś o tym zapomni , albo to będzie w 2067... ) Mam pomysł na ankiete z pomysłami.

 

1- podmiana

2- szpilka

3- uderzenie

4- ufo

5- trójkąt bermudzki

6- pioruny kuliste

7- jabłko z czarnobyla

8- być może to nie było jabłko tylko spreparowana czaszka jeża

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1- podmiana

2- szpilka

3- uderzenie

4- ufo

5- trójkąt bermudzki

6- pioruny kuliste  

7- jabłko z czarnobyla

8- być może to nie było jabłko tylko spreparowana czaszka jeża

a gdzie pokrojenie jabłka i przyklejenie skórki.....

w mojej ankiecie nie ma pierwszego miejsca....sa dwa drugie..bo na jedno i drugie stawiam w 50%

2. podmiana

2. szpilka

3. inny patent nie poruszany na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...