Skocz do zawartości
kadet1212

Xp się nie chce zainstalować...

Rekomendowane odpowiedzi

No więc jest taki problem... Intalacja Win Xp... Wszytsko ładnie pięknie a tu przy instalacji menu start (albo kopiowanie plków menu strat) coś w tym stylu. Komp się zawiesza i nic już dalej się nie dzieje... Co to może być?? Komputer: Barton 2600+ pamięci 256 MB radeon 9200 se, płyta Gigabyte GA-7VT600L Dysk Samsung 80 GB... Coś wam się kojarzy??

98 instaluje się bez problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to wina RAMu - przetestuj Memtestem albo PC Check (tym drugim ze 3 razy, bo nie zawsze za pierwszym wykaże błędy).

 

Miałem podobne problemy - wymieniłem RAM i już wszystko OK - instalka bez żadnych problemów !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem u mnie byl dokladnie ten sam: wina - padnieta pamiec (266) po skreceniu na host-33 instalka poszla dalej, ale po powrocie do ustawien "fabrycznych" (266) winda zaliczala zwisy .. juz prawie nie pamietam ze mialem ta pamiec w kompie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak na początku myślałem że może pamięć - a to jest 333. Skręciłem ją na 266 i dalej ten sam problem. A może ona i na 266 ni urabia ech...

Prawda jest taka że to komp mojego kolegi, wezmę do niego swoją kostke to się zobaczy... Thx wszystkim za wypowiedzi, a jakby ktoś jescze miał jakiś pomysł poza pamięcia to chętnie przeczytam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...