Skocz do zawartości
Andrew^

Geforce 2 MX400 i monitoring temperatury

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam karte Geforce2 MX400 (Nv11 rev.2) w riva tunerze znalazlem pole "monitoring" a w nim "core temperature" czy mozlkiwe ze moja karta ma czujnik temp. i kiedy wlacze ta opcje bedzie pokazywal temp. GPU ??

Poradzcie cos bo nie chce nic zepsuc grzebiac w programie.

 

I jeszcze jedno pytanie dotyczace tym razem zdejmowania radiatora (zaznaczam ze czytalem FAQ) :D mianowicie moj cooler nie posiada zatrzaskow tylko jest przyklejony na jakiegos gluta :D czy jezeli zaloze nowy radiator ni bedzie on zabardzo uwieszony na GPU i nie uszkodzi jego polaczen z PCB (wiem ze to banalne pytanie) ale chyba musze zmienic radiator bo mam smarzalnie ryb po przeciwnej stronie GPU :D

A co do zdejmowania radiatora czy jezeli nagrzeje radiator to moge miedzy cooler a GPU wsunac skalpel i podwazyc lub przekrecic nozyk ??

 

Z gory dzieki

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monitoring zecz niemozliwa w takiej karcie (ja mam radka 9500 i niem)

a jezeli chodzi i radiator to rozgrzac go jakies 2h benchmarka w pentli i pozniej delikatnie go zdjac (mozna podwazyc np karta telefoniczna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monitoring zecz niemozliwa w takiej karcie (ja mam radka 9500 i niem)  

To, że nie masz nie znaczy, że on nie ma :P co za argument. Pamiętam, że chyba Winfast produkował gf2mx400 z czujnikiem temp.
nie krzycz na niego, on cały czas biega i klepie wszędzie głupie posty :lol:

 

a co do czujnika, to często stery od producenta pomagają załatwić tą sprawe. zainstaluj je i sprawdź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam driverow od producenta :D mam karte no name-a :P

tzn. znalazlem na jakiejs ruskiej stronie zdjecia mojej karty z nalepka z logo firmy, zwała sie "ETA".

Czy radiatorki takie firmy Titan miedziane, okragle, sprzedawane w calych kompletach po ok. 20 zl dobrze beda chlodzic mojego GFX2 MX400 przyklejonego do GPU na jakas tasme przewodzaca albo paste (nie mam tych otworo wokoł GPU) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :P mam jakis gowniany 4 mm radiator a na tym wiatraczek ( tylko nie pisz ze jest zatarty bo czyszcze go caly czas i oliwie.

Na GF2 byly takie wypierdki :P a nie radiatory

 

Opcje znalazlem w riva tunerze 1.50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :P mam jakis gowniany 4 mm radiator a na tym wiatraczek ( tylko nie pisz ze jest zatarty bo czyszcze go caly czas i oliwie.

Na GF2 byly takie wypierdki :P a nie radiatory

 

Opcje znalazlem w riva tunerze 1.50

Ja miałem 2 mm radiator a na tym wentylator i gpu z drugiej strony był tak gorący że go doktnąć nie mogłem :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monitoring zecz niemozliwa w takiej karcie (ja mam radka 9500 i niem) 

To, że nie masz nie znaczy, że on nie ma :P co za argument. Pamiętam, że chyba Winfast produkował gf2mx400 z czujnikiem temp.
Napewno winfast produkował takie karty. Umośliwiały one nie tylko monitoring temperatur - ale i napięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...