Skocz do zawartości
LordRene_PL

Tygon dla ludzi z tweaka II

Rekomendowane odpowiedzi

A mi co wyslales?

9/12 - fajnie rociagnie sie troche, ale 12/15 byłby dużo lepszy także napisz prosze co wyslales.

Wąż możesz chyba chociązby liniałkiem zmierzyć jak nie masz suwmiarki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos bylby zainteresowany? Mam wlasnie kawalek(okolo 1 metra) TYGONA R-3603. Mam mozliwosc zdobycia wiekszej ilosci. Ktos jest zainteresowany? Nie wiem ile mialoby to kosztowac wiec moze cos podpowiecie? Mam mozliwosc dostac go za pifko, wiec dla was ludkowie moge puscic w cenach promocyjnych. Na allegro wystawie jak sie zorientuje co i jak z cena. Waz ma rozmiar 9/12.

Jestem, zainteresowany weżem 9/12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ze nie wiem co ci wyslalem. Tyle sie u mnie tego walalo ze nie jestem pewien. Ale chyba 9/12. Juz go nie mam wiec probelm z glowy.

LordRene_PL napisał: 

Ktos bylby zainteresowany? Mam wlasnie kawalek(okolo 1 metra) TYGONA R-3603. Mam mozliwosc zdobycia wiekszej ilosci. Ktos jest zainteresowany? Nie wiem ile mialoby to kosztowac wiec moze cos podpowiecie? Mam mozliwosc dostac go za pifko, wiec dla was ludkowie moge puscic w cenach promocyjnych. Na allegro wystawie jak sie zorientuje co i jak z cena. Waz ma rozmiar 9/12. 

Jestem, zainteresowany weżem 9/12

Chyba juz nie bedzie. Ale to CHYBA. W poniedzialek bede wiedzial cos wiecej. I teraz najwazniejsze. Cena weza 12/15 to 15 zl za metr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz powiedzcie mi cos spece. Dostalem dzis 2 metry weza w opakowaniu. Pisze na nim taki rozmiar:1/2ID;1/16WT;5/8OD. Jakie to rozmiary na cm.? :lol: Czyli to jest 12/15. Moze byc taki?? Wiekszego juz naprawde nie bedzie. Logistyk z zaprzyjaznionej firmy zamowil wiekszy rozmiar niz powinien. A dla was i tak pewnie bedzie za maly :cry: 

.

LordRene_PL linijeczka albo suwmiarka bedziesz znał wymiar :) jak nie bedzie większego to lepsze to niż 9/12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich za to zamieszanie, ale to naprawde nie moja wina. Sadzilem ze skoro sie nie da zamowic wiekszego to sie nie da. A tu pan od LOGISTYKI z zaprzyjaznionej firmy chcial nam pomoc i zamowil wiekszy rozmiar, a moj zakrecony kolega zapomnial mnie o tym poinformowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak jest w koncu? Rozumiem ze tygon 12/15 bedzie dostepny po pare metrow w tygodniu za 15zl/metr i nie bedzie to tylko jakas ograniczona ilosc, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wytlumacze wam skad go mam.

No wiec waz ten jest uzywany jako pojemnik na klej do ukladow elektronicznych. Taki klej jest robiony 2 razy w tygodniu i jest wlewany do weza. Dlaczego do TYGONA? Bo jest miekki a klej po jakims czasie twardnieje i trzeba go rozwalkowac do odpowiedniej konsystencji. Waz firma ta zakupuje w 20 metrowych kawalkach. Po wlaniu porcji kleju zostaje troche weza wolnego bez kleju. Czyli "odpad" poprodukcyjny. Z regoly jest to 3 do 5 metrow. A ze porcja kleju jest jedna i nie mozna jej mieszac z inna porcja stad dzieki uprzejmosci pracownikow tej firmy i samego wlasciciela nasz waz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wylacznie 12/15!!!!! Innych juz naprawde nie bedzie. A zamowienia prosze na PW, odpowiem najblizsza mozliwa aukcja, lub dostawa i ile trzeba czekac. Jak juz pisalem dostaje 3-5 metra weza tygodniowo wiec prosze o wyrozumialosc. O tym kiedy ktos dostanie waz bede informowal na PW. I jeszcze jedno. Pytacie sie o to jak mamy sfinalizowac zakup. Mi to jest obojetne. Albo wystawiam aukcje na allegro, albo na gebe. LSPIDER jako pierwszy powinien dostac waz i byl to zakup "na gebe" wiec jego pytajcie czy jestem wiarygodny. Na PW piszcie konkretne propozycje finalizacji. CHyba to wszystko co chcialem wam przekazac. Aha jeszcze jedno: MILEGO UZYTKOWANIA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym was poinformowac ze jesli nie odpisuje do was na PW, i nie informuje o tym jak mozna kupic waz nie jest jednoznaczne z tym ze go nie sprzedaje. Ale zakupem jest zainteresowanych duzo osob i informuje je o mozliwosci kupna wg kolejnosci. Tak bedzie najsprawiedliwiej. Chyba.

Wiec miejcie wyrozumialosc dla mnie. Weza jest kilka metrow tygodniowo a was kilkadziesiat osob. Chyba ze chcecie kupic bez czekania, to zapraszam na allegro :lol: . Tam wystawiam male ilosci dla podreperowania budrzetu domowego :lol: . Tak wiec to ze niektorzy nie dostaja odpowiedzi nie znaczy to ze nie dostana weza. Tylko troche cierpliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista wg kolejnosci zgloszen aktualna 20.07.04:

1. kisio 5 metry

2. zippo 4 metry :lol:

3. CthulpiSS 2 metry

4. bull_terrier 3 metry

5. wkamil 3 metry

6. zembol 2 metry

7. arthx 4 metry :lol:

8. klmn 3 metry

9. [cahe] 2 metry

10. bladzio 3 metry

11. m1nister 3 metry

12. ROBAL 3 metry

13. solostaron 3 metry

 

Jak widac kilkoro z was to chyba chlodza sobie pokoj woda :lol:

Zgloszenia beda realizowane wg tej listy. Jednoczesnie przypominam ze weza mam 3-5 metrow tygodniowo wiec jak ktos chce zrezygnowac prosze o info. Aha. Od piatku jestem na urlopie i wyjezdzam ze znajomymi na ostatni etap TOUR DE FRANCE, wiec kilka dni mnie nie bedzie. Ale waz bedzie czekal do mojego powrotu wiec juz w serpniu bedzie troche wiecej jednorazowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o troche cierpliwosci. Grzegorz zaraz zadzwonie na poczte i dowiem sie co z przesylka do ciebie.

 

fireblade3

No ja tez wplacilem kase i teraz czekam

dostalem sms i majla z potwierdzeniem ale kasy nie ma jeszcze na koncie. Jak tylko wplynie to wysylam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz powiedzcie mi cos spece. Dostalem dzis 2 metry weza w opakowaniu. Pisze na nim taki rozmiar:1/2ID;1/16WT;5/8OD. Jakie to rozmiary na cm.? :lol: Czyli to jest 12/15. Moze byc taki?? Wiekszego juz naprawde nie bedzie. Logistyk z zaprzyjaznionej firmy zamowil wiekszy rozmiar niz powinien. A dla was i tak pewnie bedzie za maly :cry:  

LSPIDER sorki stary ale wlasnie wyslalem ci wczoraj ten nowy, poniewaz juz wczoraj go mialem, a nie zauwazylem ze to jest inny rozmiar :cry: . Jak ci nie pasuje to gadaj a przesle ci kase na przesylke zwrotna i wysle ci ten 9/12.

Ten pasuje mi bardziej. Jest super, bo mam złączki wtykowe i ten wchodzi idealnie na stary wąż.

 

Dzięki za przesyłkę priorytetową.

Pozdrawiam!

 

ps.

Przelałem kase na konto LordRene_PL i nie było żadnych problemów. Wysłał nawet priorytetem na własny koszt! Piszę dopiero teraz, bo byłem na wakacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...