Skocz do zawartości
berkut

Geforce 6800GT

Rekomendowane odpowiedzi

Berkut - czym chlodzisz ten radiator od volcano i jak dmuchasz ? (chodzi mi o sposob mocowania) oraz drugie pytanko : jak oceniasz wygajnosc tych firmowych radiatorow na memy (czy mialaby sens wymiana na miedz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berkut - czym chlodzisz ten radiator od volcano i jak dmuchasz ? (chodzi mi o sposob mocowania) oraz drugie pytanko : jak oceniasz wygajnosc tych firmowych radiatorow na memy (czy mialaby sens wymiana na miedz)

Przylaczam sie sie do pytania... W jaki sposob masz zamocowany ten radiator ? Jakbys mial jakies foto to bede bardzo wdzieczny za jego umieszczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

http://pclab.pl/print10688.html

jezeli dalej beda ludzie mowic ze PS3.0 nic nie daje , to niech przeczyta ten test . wzrost od kilku % nawet do 30%. a tyle bylo gadania ze to nic nie da itp . tylko teraz pytanie , czy bedzie to wykorzystywane w grach , ale znajac nvidie i ich znaczki w grasz meant to be played NVIDIA , a jest ich nie malo chyba nie trzeba sie o to martwic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lancer nie przejmuj sie robotem, on uwielbia to robic ;) znowu dostanie bana potem wejdzie jako robocik i tak w kolko, ale co zrobic

 

A co do 6800GT na tweak.pl jest link do kolejnej recenzji i znowu kolejny raz potwierdza mnie zeby kupic x800pro, gdzie te 16 potokow 6800GT, gdzie one sa jak dostaje z x800pro/albo sie zrownuje (oczywiscie z FSAA i anizo innych testow nie biore pod uwage)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

oj moze faktycznie w zlym temacie to dalem , no ale chodzi tu mi o porownanie GT do x800pro ATI . nie mam zamairu jakis wojen toczyc itp . a pozatym lancer dlaczego ofiary ? chodzi ci o tego kolesia jelenia ktory mnie wyzywal itp ? wymadrzal sie nie 1 raz na forum , jakby wszystkie rozumy pozjadal . jezeli post jest bezsensu niech go jakis moder skasuje . nie miala to byc zaczepka a jedynie informacja przeciwko tym co mowia ze PS 3.0 nic nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robot, znowu wykupiłeś pakiet TPSA? taki spokój był...

to nie temat o PS 3.0, a jeśli już o nim mowa to jeśli jego wydajność szacujesz na podstawie jednej gry to współczuję.

normalnie leze na cycach i placze ze smiechu :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to ta karta ma taka wydajnos ze dopiero gdu wyjdzie doom3 i podobne bedzie ja mozna sobie sprawic a wtedy na pewno nie bedzie kosztowac 2000zl.Wiec teraz najlepszym wbrem jest kupno Radona 9800Pro i smigania na ním.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipo - zgadzam sie z toba.

 

Na 5800U mialem 21k bez wiekszych meczarni, tutaj mam ledwie 22.7k. Co nie zmienia faktu ze 2k1 jest tylko zalezny od procesora. Gdybym mial ~4.4ghz procesor byloby odpowiednio wiecej 3dmarkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipo - zgadzam sie z toba.

 

Na 5800U mialem 21k bez wiekszych meczarni, tutaj mam ledwie 22.7k. Co nie zmienia faktu ze 2k1 jest tylko zalezny od procesora. Gdybym mial ~4.4ghz procesor byloby odpowiednio wiecej 3dmarkow

Na jakich sterach?

FX'y chodziły na 4x.xx a optymalizacje w nich zawarte pozwalają na większe wyniki w 3dmarku 2001. GF 6 chodzą juz tylko na nowych sterach i nie bedzie juz takich wyników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sciagam sterowniki 60.85, wywalilem marka i zaraz wgram nowego (z nowo sciagnietej instalki).

 

5800U zostaje ze mna, bedzie teraz ozdoba biurka i przyciskiem do papieru, tudziez karta zapasowa ;)

heh.. chcialbym miec taka karte zapasową, i chyba u mnie nie bylaby w zapasie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

a nie lepiej sprzedać swojego P4 i tego 5800 i kupić jakiś znacznie lepszy P4?

 

ty masz starego Willamette czy już Prescotta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej sprzedać swojego P4 i tego 5800 i kupić jakiś znacznie lepszy P4?

 

ty masz starego Willamette czy już Prescotta?

 

czytaj uwaznie:

 

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7969542  

 

2.4C ale krecilem w windzie wiec 3dmark szaleje  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

winter zawsze mnie rozwalasz swoimi wypowiedziami bez kitu

szkoda ze berkut nie dorobił sie P4barton:wink:

 

a swoja droga to do marka przydało by sie fsb proc pamiatki, no i oczywiscie sterowniki, co nie zmienia faktu ze karta mogła by przebijac te 25k jak na te 16 potoków i takie zegary :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...