Skocz do zawartości
Gość bazyl

RAdzio 9200 se Kto ma ten SHIT ?! JAK go kreci !!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bazyl

CZe wszystkim miale GF 2ti spalil sie z okazji ze byl na gwarancji wymienili mi na Radzia 9200 se 64mb i 64 bit power color karta to shit ale jak ktos juz ma to na niej jedzie.

Mam do was pytanie jezeli macie taki sprzet to jak go krecicie??

Moj w standardzie taktowany 200/400 podkrecilem go na standardowym chlodzeniu do 230/460. moj wynik po podkreceniu w 3dmarku 2001se to 3376 bez podkrecania mniejszy o 300. na sprzecie z podpisu

napiszcze cos o swoih. pochwalcie sie!!(wiem wiem niema czym sie chwalic to shit i tyle) !!!

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja bym sie klucił ze chcesz karte 128bit tak jak twoj gf2 ;-)

powiedz ze chcesz obojetnie jaką karte lepszą od gf 2 i 128bitową

dostaniesz gf 4 mx440 128bit .. chociaz chyba jest juz za pozno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie te 9200 to szit jakich mało !! A wersje 64 bitowe to...

Kumpel kupił se gf4 mx 440 i miał przy celku 2 giga 256 ramu 6000 pkt w 3dmarku01. Kupił se więc radka 9200 se 128 bit i co?

Zabulił 400 zł i ma teraz 4.500 pkt :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bazyl

a czy bylibyscie tak mili i czy powiedzielibyscie jakim programem krecic bo badziestwo?? znajdzcie mi klienta na to cos!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*"]Dokładnie te 9200 to szit jakich mało !! A wersje 64 bitowe to...

Kumpel kupił se gf4 mx 440 i miał przy celku 2 giga 256 ramu 6000 pkt w 3dmarku01. Kupił se więc radka 9200 se 128 bit i co?

Zabulił 400 zł i ma teraz 4.500 pkt  :lol:  :lol:  :lol:

Ale ma przynajmniej PS1.4, choć za taką kasę to... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy bylibyscie tak mili i czy powiedzielibyscie jakim programem krecic bo badziestwo?? znajdzcie mi klienta na to cos!!

1 riva tuner sproboj 2 od czego jest allegro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*"]Dokładnie te 9200 to szit jakich mało !! A wersje 64 bitowe to...

Kumpel kupił se gf4 mx 440 i miał przy celku 2 giga 256 ramu 6000 pkt w 3dmarku01. Kupił se więc radka 9200 se 128 bit i co?

Zabulił 400 zł i ma teraz 4.500 pkt  :lol:  :lol:  :lol:

Ale ma przynajmniej PS1.4, choć za taką kasę to... :P

Stary ale jemu się teraz tnie nawet vice city :lol: :lol: :lol: a i jakość tekstur w tej grze jest wyraźnie GORSZA niż u mnie na gf :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*"]Kupił se więc radka 9200 se 128 bit i co?

Chyba nie było R9200SE 128bit, więc najprawdopodobniej ktoś oszukał twojego kumpla. Świadczy też o tym wynik w 3dmark. Możliwe też, że pamięci na tej karcie pracują z prędkością 333MHz zamiast 400MHz. Taki już urok kart ati w wersji se... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*"]Dokładnie te 9200 to szit jakich mało !! A wersje 64 bitowe to...

Kumpel kupił se gf4 mx 440 i miał przy celku 2 giga 256 ramu 6000 pkt w 3dmarku01. Kupił se więc radka 9200 se 128 bit i co?

Zabulił 400 zł i ma teraz 4.500 pkt  :lol:  :lol:  :lol:

Niemożliwe żeby ten Radeon był na 128 bitowej magistrali pamięci. Ja bez żadnego podkręcania mam 5700 punktów. Nawte jeśli pamięci miałyby zaniżone taktowanie, to wątpię żeby to miało aż taki wpływ na wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ati Gainward ?

Tfu, pomyliłem sie :D

Gigabyte i z 128 mb pamieci, zaraz poprawie :oops: :oops:

 

xxx (10-06-2004 17:59)

wiesz co paweł

xxx (10-06-2004 17:59)

tęz kupiłem szajską grafikę

xxx (10-06-2004 17:59)

ale podobno

xxx (10-06-2004 17:59)

wystarcza dla gracza jak na średnie ustawienia się da

xxx (10-06-2004 18:00)

za 385 zł

 

:lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas myślę, że gościu padł ofiarą naciągaczy. Np. w komputroniku (który ma chyba wszystkie produkty gigabyte`a :) ) nie ma takiej karty. Zwykły R9200 128MB 128bit kosztuje tam w wersji box ~350zł, więc 400zł które gościu wydał na tą kartę to czyste ździerstwo. Sprawdzaliście np. riva tuner`em, czy to na pewno 128bit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On kupił w jednym z łodzkich sklepów, nie będe podawał krypto/anty-rekamy :P

riva tunerkiem nie sprawdzałem, powiedział mi że 128 bitów, handlowcy powiedzieli mu że SE to Special Edition dlatego ma 128 mb ramu i jest WYDAJNIEJSZA :lol: :lol: :lol: :lol: Tak to jest jak się człowiek nie zna a kupuje i nie spyta innych o zdanie :P z gf4mx na radka 9200 n/c poprostu nagrode Darvina chyba mu przyznają :P 600 zł w plecy gościu ma w grafice, mx kosztował go 220 zł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź z tą reklamą stąd ok ?

He ? To do mnie było ? :?

 

Co do tego sklepu - od razu z mordą do nich i sądem straszyć, przeciez ładnie w ch... przywalili.

To zalezy jak dlugo ma tą karte, jak jakis tydzien czy dłużej to raczej im nic nie zrobi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He ? To do mnie było ?  :?  

 

Co do tego sklepu - od razu z mordą do nich i sądem straszyć, przeciez ładnie w ch... przywalili.

To zalezy jak dlugo ma tą karte, jak jakis tydzien czy dłużej to raczej im nic nie zrobi...

Nie do Ciebie :) Patrz nad moim postem.

 

Co do sklepu - może straszyć ich kiedy chce, podali złe dane dot. produktu i wprowadzili klienta w błąd. Klient nie musi sie na tym znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba nie rozumiecie ta karta jest zgodna z opisem wiec co reklamować :? " a że panowie powiedzieliście że to special edition czyli lepsza" "taaak? Kiedy, nie pamietam..." raczej niewiele wskórasz :D

Wiec nie ma czego reklamować karta ma ponad miesiąc. Dali mu 3 dni na zwrot towaru ale sie chłopak tak podjarał że se zostawił :P Potem dopiero do mnie zagadał i mu powiedzialem co myśle o tej karcie to dopiero doszedł do rzeczywistości :P

Acha i oczywiście ma 4 potoki renderujące, po 1 tmu na potok, i obsługuje agp4x. Naprawdę polecam jeśli nie macie czego zrobić z 400 złociszami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź z tą reklamą stąd ok ?

 

Co do tego sklepu - od razu z mordą do nich i sądem straszyć, przeciez ładnie w ch... przywalili.

Odbij ojciec!! jemu proponuje a nie tobie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbij ojciec!! jemu proponuje a nie tobie..

I. Na łamach forum kategorycznie zabrania się

 

5. Umieszczania reklam, z wyjątkiem:

 a) działu "Giełda" (kupię, sprzedam, inne),

Co chwile ktoś reklamuje jakąś <span style="color:red;">[ciach!]</span>łe do sprzedania, mam nadzieje ze mod to zauwazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym walczył o inną karte tej wogóle sie nie ruszął. Jak już powiedziałem to gościu se kupił, jego karta, jego pieniądze jego sprawa. Chciałem mu doradzić reklamacje tak jak Wy tu pioszecie to sie tylko obraził że się woże swoim full wypas sprzetem :? Niech on se żyje w błogiej nieświadomości jeśli uważa że gry mu chodzą płynnie. Jak u niego byłem to mało oczopląsu nie dostałem, ale cóż, jego komputer :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Odbij ojciec!! jemu proponuje a nie tobie..

I. Na łamach forum kategorycznie zabrania się

 

5. Umieszczania reklam, z wyjątkiem:

 a) działu "Giełda" (kupię, sprzedam, inne),

Co chwile ktoś reklamuje jakąś <font color="#FF0000">[ciach!]</font>łe do sprzedania, mam nadzieje ze mod to zauwazy.

Co ty taki regulaminowy jesteś? Może i wyszło na reklame ale to była tylko propozycja, nie pisałem: "sprzedam grafike *........* za tyle i tyle, oferta dla wszystkich, moj telefon komórkowy to: *...........*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wlasnie testuje Radeon 9200SE 128mb 64bit Sapphri i doszedlem do taktowania 281/200 co daje wynik w 3dmarku 2k1 5689pkt co chyba nie jest malo jak na 64bitowa akrte:)

a to link do wyniku: http://service.futuremark.com/compare?2k1=7967530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...