Skocz do zawartości
Gość bazyl

RAdzio 9200 se Kto ma ten SHIT ?! JAK go kreci !!

Rekomendowane odpowiedzi

witam wlasnie pobilem wynik na 5820PKT!!!!!!

 

AMD Barton 2500+@2134mhz ASUS A7N8X 1007 Uber , 2X128mb + 1X256=512mb CL 3,3,3,11 Radeon 9200SE Sapphire 200/164@288/209

[KIVLOV for pcmax.xp.pl]

link: http://service.futuremark.com/compare?2k1=7967572

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bazyl

A ja wlasnie pobilem rekord w podkrecaniu mojego badziewnego radeona po zalozeniu rediatorow na pamieci poszly na 240/480 jeeeeee!! ( i co mi to da :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie pobilem rekord w podkrecaniu mojego badziewnego radeona po zalozeniu rediatorow na pamieci poszly na 240/480 jeeeeee!! ( i co mi to da  :( )

wiesz co Ci to da??

cholernie dużo

zrób zdjęcie i wystaw na allegro. gwarantuje że jak napiszesz że karta ma radiatorki i potęcjał dla podkręcaczy zejdzie szybko za łądną kase.

 

mój 4mx tylko dlatego że miał radiatory na pamiątkach poszedł za 165zł. firma mint :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladnie! ja poczekam jak sie ochlodza!!:)

jakie masz pamiatki bo ja 6ns! i jak je chlodzisz?? ja mam standardowe oczywiscie pytanko do bazyla

a jak masz link do orba to poprosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bazyl

jakiej firmy sa to nieczytalem wie ze sa 5ns a w tym momencie pracuja od pol godziny na 245/490 i bez zadnych krzaczkow zaraz zamontuje wiatrak na gpu i sprawdze czy pojdazie na 250/500 jak sie uda to bedzie to cos niesamowitego !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bazyl

ale numer !! Niech ktos mi cos takiego wytlumaczy jak podkrecam karte riva tunerem podkreca sie do 245/490 bez krzaczkow i wtedy posiadam wynik w 3dmarku 2001se wynik 3297

tak

a kiedy podkrecam karte powerstripem to max podkrecania jest 235/470 to jest max zeby niebylo krzeczkow a wynik w 3dmarku2001se to 3427!!

czym jest to spowodowane tak powinno byc czy mam smiesznego komap??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bazyl

no wiwsz jak chcesz wiedziec czemu amma taki maly wynik to zerknij na ois jaki mam sprzet przedwonjenno potopowy!! nienarzekam ale wytlumacz dlaczego jest taka roznica w podkrecaniu ui wydajnosci na tych dwoch programach ?!?!?! :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bazyl

fajno a moze znasz jakies stronki z v-modami do tej karty?? i jak sie w grywa v-moda i co on daje?? ale nadal sie niedowiedzialem co z tymi programami ??!!??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie pobilem rekord w podkrecaniu mojego badziewnego radeona po zalozeniu rediatorow na pamieci poszly na 240/480 jeeeeee!! ( i co mi to da  :( )

wiesz co Ci to da??

cholernie dużo

zrób zdjęcie i wystaw na allegro. gwarantuje że jak napiszesz że karta ma radiatorki i potęcjał dla podkręcaczy zejdzie szybko za łądną kase.

 

mój 4mx tylko dlatego że miał radiatory na pamiątkach poszedł za 165zł. firma mint :lol:

Ożesz kur..!! Więc jak dobrze pójdzie to mojego 4mx 440 z Giantem II sprzedam z 2k :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie pobilem rekord w podkrecaniu mojego badziewnego radeona po zalozeniu rediatorow na pamieci poszly na 240/480 jeeeeee!! ( i co mi to da  :( )

wiesz co Ci to da??

cholernie dużo

zrób zdjęcie i wystaw na allegro. gwarantuje że jak napiszesz że karta ma radiatorki i potęcjał dla podkręcaczy zejdzie szybko za łądną kase.

 

mój 4mx tylko dlatego że miał radiatory na pamiątkach poszedł za 165zł. firma mint :lol:

Ożesz kur..!! Więc jak dobrze pójdzie to mojego 4mx 440 z Giantem II sprzedam z 2k :lol:
moze za 3k!???:)

nie ale na 100% cena wzrosnie i to znacznie bo niektorzy boja zakladac sie lepszego chlodzenia! i dlatego wola wydac troche wiecej i miec sters z glowy!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bazyl

BAzrdzo fajnie ze mazna go sprzedac za sensowna kase ale nadal nikt nieodpowiedzial mi na moje pytanie !!!

 

Niech ktos mi cos takiego wytlumaczy jak podkrecam karte riva tunerem podkreca sie do 245/490 bez krzaczkow i wtedy posiadam wynik w 3dmarku 2001se wynik 3297

tak

a kiedy podkrecam karte powerstripem to max podkrecania jest 235/470 to jest max zeby niebylo krzeczkow a wynik w 3dmarku2001se to 3427!!

czym jest to spowodowane tak powinno byc czy mam smiesznego komap??

 

taka roznica w wydajnosci i zegarach to chyba zastanawiajaca sprawa !!??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz odpisalem! karta juz nie moze byc bardziej krecona gdyz juz niewyrabia tak wysokiego taktowania jezeli chcesz dalej krecic musisz podniesc napiecie na pamieci i gpu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bazyl

tak ale ja niepyutam dlaczeg niemoge wiecej podkrecic to wiem czemu sie tak dzieje pytam sie czemu jest taka roznica w wydajnosci kiedy podkrecam ja powerstripem na zegary235/470 moj wynik w 3dmarku2001se to jakies 3419 czy cos takiego a jak podkrecam rivatunerem na zegaary345/490 to moj wynik w tym samym programie wynoki jakies 3303 moim zdaniem jest to treoszke dziwna

 

PYTANIE !!!!!

DLACZEFO JEST TAKA ROZNIZA W WYDAJNOSCI PO PODKRECENIU 2 ROZNYMI PROGRAMAMI ??!!??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniewaz jest granica bledu! zobacz jak ustawiasz w rivie np. 210mhz to zrob est i ustawi Ci np 207! a w power stripie nie wiem jak to jest! ja na moim radku 9500 w trve mialem nawet roznice 7 mhz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzią na twoje pytanie jest chyba ciepło. Mimo, że podnosisz zegary, to rosnąca temperatura gpu (w szczególności) i pamięci zmniejsza wydajność. Tak przynajmniej wyszło np. tu:

http://www.overclockers.pl/txt.php?id=fx5200_vmod

Czasem więcej nie znaczy lepiej... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bazyl

Uwazam topic za zamkniety !! Juz niejestem posiadaczem radeona 9200se sprzedalem go !! Teraz zaczna sie poszukiwania GF-a 3ti Dzieki za mila konwersacjie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...