Skocz do zawartości
Buzzy

Gothic 2

Rekomendowane odpowiedzi

Małe OT :arrow: Przeszedłem G1 juz kilka razy (chyba z 8 ) i ani razu nie mogłem zdobyc cięzkiej zbroi strażnika. Nie wiem co robiłem nie tak ale za kazdym razem wykonywałem wszystkie zadania ze strarego obozu zanim mnie z niego wywalili. Może mi ktos powiedziec co trzeba zrobi aby go mieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz taki sam problem jak ja. Już nie wiem ile razy chciałem dostać tę zbroję (jakoś bardzo mi się podoba).

Ps. Dlaczego gdy G2 się ładuje to jest obrazek bohatera walczącego z orkiem właśnie w tej zbroji (lub podobnej), czy da się ją zdobyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do NK:

"Premiera długo oczekiwanego, pierwszego oficjalnego dodatku do kultowej gry RPG z 2002 Gothic II, została przesunięta na 26 sierpnia br. Opóźnienie wynika ze starań CD Projektu o jak najlepszą polską lokalizację rozszerzenia. Jednocześnie przypominamy, że Noc Kruka będzie pierwszą, po oryginalnej niemieckiej, obcojęzyczną wersją dodatku. Miło nam także poinformować, że Gothic II: Noc Kruka znajdzie się w strefie upGRAde, gdzie do każdego zakupionego egzemplarza będzie dodawany prezent-niespodzianka. O szczegółach poinformujemy niebawem."

 

Tej zbroi nie zdobedziesz w G I a tym Bardziej w G II moze w dodatku sie uda

 

Wie ktos jak wykonac zadane "Sekob teskni za zona" w V rozdziale???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mam problema, mianowicie kandyduje na fotel maga ognia :) no i nie wiem jak trzeba wykonac zadanie z żywą skalą, podejrzewam ze trzeba jakiegos golema rozwalic ale jak? zblizyc sie do niego nie moge, bo jeden strzal i po frytach, czarami tez nie bardzo moge cos zdzialac. Krecilem sie takze po farmach jak mi ten ziomek odradzal :) ale dalej lipa. Pomozcie bo juz nie chce mi sie kombinowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mam problema, mianowicie kandyduje na fotel maga ognia :) no i nie wiem jak trzeba wykonac zadanie z żywą skalą, podejrzewam ze trzeba jakiegos golema rozwalic ale jak? zblizyc sie do niego nie moge, bo jeden strzal i po frytach, czarami tez nie bardzo moge cos zdzialac. Krecilem sie takze po farmach jak mi ten ziomek odradzal :) ale dalej lipa. Pomozcie bo juz nie chce mi sie kombinowac :P

Proste :arrow: Musisz mieć czar snu (albo go kupisz albo dostaniesz od nowicjusza za wykonanie zadania) i użyc go na strażniku który pilnuje świętego młota w podziemiach. Po uspieniu go biezesz młotek i jednym ciosem zabijasz golema. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... gram juz drugi raz tym razem magusiem.

od kiedy mozna nauczyc sie mikstur sily i zr.? myslalem ze od 1 rozdzialu a tu zonk, constantino nauczyl mnie tylko 1szych dwoch mikstur [sa 3 , esencja , cos tam i eliksir :)] reszty juz nie umie :?

 

update:

ok , juz doszedlem ;) juz umiem ww. miksturki.

za to mam kolejne pytanie... kiedy bede mogl miec 2gi krag magii? dop. w 2 rozdziale czy jak zdobede ilestam pn [wlasnie , ile trza do kazdego z kregow?] ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... gram juz drugi raz tym razem magusiem.

od kiedy mozna nauczyc sie mikstur sily i zr.? myslalem ze od 1 rozdzialu a tu zonk, constantino nauczyl mnie tylko 1szych dwoch mikstur [sa 3 , esencja , cos tam i eliksir :)] reszty juz nie umie :?

 

update:

ok , juz doszedlem ;) juz umiem ww. miksturki. 

za to mam kolejne pytanie... kiedy bede mogl miec 2gi krag magii? dop. w 2 rozdziale czy jak zdobede ilestam pn [wlasnie , ile trza do kazdego z kregow?] ??

 

Odp: jak zdobedziesz odpowiednio dozo doswiadczenia (co poziom to bodajze dodatkowy wydatek +5 PD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo juz odkrylem ;) mozecie mi powiedziec czy mozna miec 3 krag bedac w 2 rozdziale? czy to jest ze krag co rozdzial?

 

 

Jezeli wybijesz co do nogi wiekszosc populacji Khorinis :twisted:

to mozliwe ze bedziiesz mial nawet 5-ty w 2 rozdziale :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi - sry ze tworze nowy topic ale poprzedni o tej grze jest z deka stary i pewnie by nie przykuł waszej uwagi - mój problem przedstawia sie nastepujaco - przy ust na max (widocznosc na 300% i "znikanie przedniotow" na 300%) w 1024*768 mam jedyne ~20 klatek co przy moim kompie miec miejsca nie powinno (przeciez ta gra ma 2 lata :/)

 

Dołączona grafika

 

Oto jak gra wyglada w tych ustawieniach (nic rewelacyjnego) - taka grafika jest juz w dzisiejszych rtsach

 

p.s

pisze tego posta poniewaz genialny moder zablokował mi topic o tym problemie :mur:

Edytowane przez Micro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO fakt na GeForce seri 6XXX powinni iść już świetnie nawet na 1024 , u mnie na 1024/768 detale na maksa widoczność 180/220 zależy gdzie jesteś , zanikanie obiektów 200 no i mam zawsze ok 35/50 klatek zależy gdzie . A jeśli już ją macie to napiszcie jakie wrażenia , bo ja jeszcze niedostalem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne , sprobuj na innych sterach , ja na karcie w podpisie , 1024x768 , detale i tekstury na 4/5 , widocznosc 300% i zanikanie chyba 100% mam srednio 35-50 , czasem spada do 20 ale dosc rzadko.

gra stara , i owszem , ale silnik skopany , NK ma podobno znacznie poprawiony pod tym wzgledem.

 

stawiam na stery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym sie spytać czy ktoś z was może wie... chciałbym was prosić abyście mi podali adresy na których znajde artukuły lub może programy które pomogłyby mi w stworzeniu moda do Gothica 2... proszę was !!! Bede wdzięczny za każdą odpowiedz...

A i prosiłbym takze abyście pisali swoje odpowiedz pod tym linkiem : http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=116746

Z góry dzieki.....

__________________________

PoZdRo FoR aLL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... wiesz co... gothic to jest potwór!! on ci cała gre cały świat naraz ładuje... dlatego ma takie wymagania..nie ma doczytywań czy cczegoś w tym stylu.. zreszta kod gry jest tez trocha skopany ale da sie grac:) ja tam gram 260widocznosc i 240 zanikanie +aax4 i aniso x6 i w miescie mam te 26 klatek.. a na otwartych terenach ponad 50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami jak gra się zwieszała to mi takie coś wywalało... U mnie była to wina RAMu - u Ciebie raczej nie :D hmmm... Patcha też raczej nie ma bo polska wersja była już spatchowana...

 

Zawsze można od razu Spróbować dodatku ;) czyli Nocy Kruka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe gothic'i są lepsze w testowaniu pamięci i zresztą całego kompa od prime95, noc kruka też uwielbia się wywalić np. przy za ostro ustawionych timingach. Po zluzowaniu (z ultra 2.2.6 na normal 3.3.6) przeszedłem wszystkie zadania z II rozdziału + Jarkendar bez jednego zwisu, mimo że w I rozdziale gra wywaliła się chyba z dwa razy :evil: i żeby nie było 12h prime95 komp przechodził bez zająknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Gothica 2 zaisntalowałem go ale nie chciał się włączyć.

Próbuje wyrzucić nie mogę.

Wyrzuciłem ręcznie;)

I tearz jak próbuje instalować drugi raz to prosi abym usunąl całkowicie gothica:((((

No oczyswiscie usunięcie nic nie daje i wyłącza mi kreator instalacji.

Przeszukałem system w poszukiwaniu jakies pliku z gothica i nic nie znalazło.

Co mam zrobić oprócz oczywiscie formata.

 

Ktoś mi doradził żebym oczyścił rejestr ale nie wiem zabardzo jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...