Skocz do zawartości
Buzzy

Gothic 2

Rekomendowane odpowiedzi

migen - smoki możesz pokonac na wieeeeele sposobów,

czary 6 kręgu nadają się najlepiej - ale niestety na ostatnie smoki dopiero, póki co to jak masz problemy to zabieraj ze sobą łowców smoków do walki z bestiami i chyba czar kula ognia był już dostepny (ta mniejsza oczywiście), albo mała burza ognista.

a tak poza tym to oszczędzaj runy (te czyste, puste) bo sie przydadzą na potężniejsze czary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fernando - Khorinis - Górne Miasto,

Vino - farma Lobarta przed Khorinis,

Malak - farma Bengara, ale chyba go tam w tym momencie nie ma i jest w szczelinie skalnej poniżej miejsca gdzie Pepe pasie owce,

Bromor - Khorinis - karczma,

Engrom - niedaleko zamku w Górniczej Dolinie, okolice mostu lub jaskinia (ale jak to wytłumaczyć) idąc wzdłuz rzeki w kierunku fortecy lodowe, na drugim brzegu jest 1 namiot orków, a nieco dalej właśnie jaskinia z bandytami/łowcami smoków,

Randolph - farma ale nie pamiętam czyja, w każdym razie po drodze z Khorinis do majątku Onara tylko że trzeba skręcic na schody w lewo,

Sekob - farma przed majątkiem Onara,

Brutus - kowal na tyłach zamku w Górniczej Dolinie,

 

jakby coś nie tak to wal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy istnieje do Gothica II jakiś programik przyspieszający działanie tej gry (jak na przykład FPS Optimizer do Morrowinda)?? Bo u mnie na kompie chodzi tragicznie, szczególnie w mieście i prawie nie mogę w to grać... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z grą Gothic II, a mianowicie gdy włączę grę to strasznie się zacina, jak włącze menedżer zadań to pisze, że Gothic zużywa 100% procesora :mur: . Mój sprzęt jest taki jak z podpisu. Kumpel ma słabszego kompa i u niego działa o dobrze. Ustawiłem wszystkie efekty graficzne na off, a rozdziałkę na 800x600 16bit, ale gra działała identycznie jak na max detalach. Już nawet Oblivion mi lepiej działa :blink: . Może ktoś wie czym może być to spowodowane, byłbym wdzięczny?? Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! UWAGA!!!

 

Dla wszystkich niegrajacych lub ludzi ktorzy chca zagrac jeszcze raz ale nie maja plyt z gra. Wczoraj t.j. 22 IV 2006r. ukazala sie wersja Gothic 2 na DVD za niecale 20,- PLN.

 

Nie wiem jak wy ale ja zaraz lece sprawdzic czy gra dotarla do najblizszego sklepu z multimediami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem już na początku gry jestem przy klasztorze i mam przynieść 1000 sztuk złota i owce.

Mam ponad 1000 sztuk złota, skure owcy w plecaku i wpisałem kod na owce która jest obok mnie, a pedro czy jak mu tam jest mówi że nadal nie mam odpowiednich żeczy.

Co mam zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do wyjadaczy.

Co należy zrobić gdy pojawia się taki komunikat po próbie uruchomienia gry

 

work\data\scripts\compiled\particlesx.dat

code:255

 

Proszę o pomoc w imieniu mojej chrześnicy Agaty.

:)

 

Sprzęt:

coś na nowym i szybkim intel'u, 512ram'u i fx5200.

Taki śmieszny(standardowy) zestaw z mediamarkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Coś może być nie tak z tym plikiem. Jest w załączniku do mojego posta. Zassij go i podmień.

2. Sterowniki do karty graficznej. Ściągnij coś w wersji 6X.XX

 

Edit: Nie dało się dodać załącznika. Wysłałem plik na rapidshare.de. http://rapidshare.de/files/23096742/PARTICLEFX.rar.html

Wejdź w ten link. Kliknij "free", poczekaj 30 sekund, przepisz kod i możesz ściągnąć.

 

BTW. Twoja chrześnica wie co dobre. Pozdrów ją. ;-)

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Coś może być nie tak z tym plikiem. Jest w załączniku do mojego posta. Zassij go i podmień.

2. Sterowniki do karty graficznej. Ściągnij coś w wersji 6X.XX

Wielkie dzięki.

Dziewczyny nie mają netu więc muszą poczekać aż się u nich pojawię. Jak załatwię sprawę pomyślnie to dam znać.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję troche temat, ale panowie na forum CDProjektu nie potrafią mi pomóc :/ Mianowicie:

 

post-6093-1166277272_thumb.jpg

 

(gra oczywiscie orygnial, seria Extra Klasyka)

 

Sprzet:

 

Athlon 1,7+

256MB RAM

Abit NF7 + zaintegrowany dzwiek

GeForce 4 Ti 4200 128MB

Windows 2003 Serwer (wszystkie gierki jak do tej pory smigały, GTA:SA na przyklad)

 

Jakies pomysly ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam, że gra się nie lubi z Windowsem 2003. Gothic 2 bardzo lubi sprawiać problemy... Z tego co widzę przyczyną problemu jest dźwięk. Spróbuj jeszcze pobawić się ze sterownikami (może spróbuj z tymi od realteka, mi działały.) Jeśli nie pomoże, to spróbuj poszukać pliku ini z konfiguracją tej gry. Być może będziesz mógł przez jego edycję wyłączyć dźwięk w grze, co rozwiąże problem, ale gra bez tej wspaniałej muzyki i dźwięków = nie czuć klimatu. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki drobny problem - właściwie niedogodność. wyedytowałem plik .ini, żeby gra chodziła w 1680x1050 i wszystko jest git, ale po wyjściu z gry rozdzielczość zmienia się na standardową. czyli muszę edytować ini przed każdym odpaleniem gry. da się coś z tym zrobić? może odpalenie gry z jakimś parametrem?

wersja gotihca z extra gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Coś może być nie tak z tym plikiem. Jest w załączniku do mojego posta. Zassij go i podmień.

2. Sterowniki do karty graficznej. Ściągnij coś w wersji 6X.XX

 

Edit: Nie dało się dodać załącznika. Wysłałem plik na rapidshare.de. http://rapidshare.de/files/23096742/PARTICLEFX.rar.html

Wejdź w ten link. Kliknij "free", poczekaj 30 sekund, przepisz kod i możesz ściągnąć.

 

BTW. Twoja chrześnica wie co dobre. Pozdrów ją. ;-)

Czy jest taka opcja byś wstawił ten plik jeszcze raz?

 

:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...