Skocz do zawartości
Buzzy

Gothic 2

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem.. Dopiero zaczynam grac.. Ale nie moge dostac sie do górnego miasta.. Thorben mnie juz poparł, tak samo kowal jak dostarczylem mu bron Orka Zwiadowcy (Podczas polowania z Bartokiem)

A problem polega na tym.. Ze Mateo nie moze mnie poprzeć dopuki nie przyniosę mu 100zł monet od Gritty ktore byla mu ona winna.. Nigdzie nie moge jej znalesc.. Oblecialem cala dzielnice portową i nic wszystkie domu uliczki itd.. Nigdzie nie potrafie jej znalesc.. Czy ktos moglby pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dotarlem do Gritty i zaplacilem za nią.. W zamian za to zdobylem zaufanie thorbena i nauczyl mnie jak poslugiwac sie wytrychem.. Teraz kupilem Łuk wiezbowy i polecialem w las na polowanie.. Za domkiem na wzgórzu.. (latarnia czy cos sa kolesie w łukami.. nie wiem jak do nich podejsc bo odrazu mnie rozwalaja.. Podejde jak bede mial lepsza zbroje a narazie zakradłem sie do nich od tylu i zwinalem Smoczy Korzen z tylu ich domu.. Po drodze trafilem na jaskinie gdzie byl Cieniostwór.. Pozniej poszedlem troche bardziej w gore.. I do szedlem do kolesia z łukiem (zapomnialem jak sie nazywa.. Ale po drodze do niego znalazlem Malą Kusze.. Tylko zrecznosci mi brakuje..mam 20 a kusza wymag 25.. Zaraz dalej ide grac ;]

 

Aha jeszcze jedno.. co do ziólek dla Constatino.. Mam juz wszystkie prócz Zębatego Ziela i Goblinich Jagód.. Gdzie ich szukac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, grałem tak dawno, że juz nie pamietam farmy lobarta, tzn wiem o które farmy Ci moze chodzić ale nie pamietam która to która :P

chodzi mi o tą drugą bramę, nie główną. Wychodząc przez nią skręcając w lewo jest polana wzdłuż muru, tam jest sporo ziół, jest tam tez jaskina z dwoma leniami :) z tego samego miejsca startujesz tez scieżką w górę do latarni jak dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa własnie.. Jesli chce poslugiwac sie Bronia Jednoreczna.. Czy dzieki trenowaniu sily bede zadawac wieksze obrazenia czy tylko pozwoli mi na poslugiwanie sie mocniejszymi broniami ? Trening broni jednorecznej poprawia jej skutecznosc dzialania w takim wypadku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy trafieniu krytycznym sila doliczana jest do orbazen broni... z constantino to chodzilo mi o to zeby mu powiedziec ze chce zostac czeladnikiem u innego mistrza - kolesiowi wszystko zwisa i nic nie trzeba robic za jego poparcie :P

 

Latarnie Jacka narazie sobie odpusc, moze ze zbroja rycerza dasz rade :P

 

Brama wschodnia to ta od strony targu - imo nie ma tam wszystkich ziolek i jest to najglupsze zadanie :P, no moze oprocz przywazenia vodki dla snaffa w nocy kruka ( jeszcze trudniej o skladniki niz o te ziolka ) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brama kolo targu:

w prawo az do gospody, idziesz kawalek za gospode, maly kawalek w prawo i potem od razu w lewo ( praktycznie od wyjscia z miasta caly czas prosto i nic nie skrecasz )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i poprzedze twoje nastepne pytanie:

jak dojsc do zamku :)

po zejsciu z gory musisz troche poplynac w lewo az po prawej stronie rzeki bedzie wzniesienie. na tym wzniesieniu nie ma orkow tylko same scierwojady, wilki i krwiopijcy. Idziesz wzdluz wzniesienia az zobaczysz taran ustawiony przy zamku. Nastepnie musisz sie po nim wspiąć na sama gore i jestes w zamku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra.. Doszedlem do gospody.. I teraz nie wiem.. Za gospodą jest droga biegnąca kolo takiego niewielkiego jeziorka..Oznaczona Do Majtaku Ziemskiego i druga troche bardziej na Lewo... Chyba musze isc ta kolo jeziora..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Dostalem sie juz do Gorniczej Doliny.. Ide w kierunku Koloni Wieziennej... I tu ZONK.. Ile sobie lajtowo wilki zabijam a tu mi dwa Orki Wojownicy wyskakują.. Wiec wczesniej troche skrecilem w lewo wszedlem na góre i z góry jednego rozwalilem.. (Potrzebowalem 70 beltów.. ~40 celnych strzalów z kuszy zeby go rozwalic... Teraz uzywam Kuszy lekkiej.. Mam zwykla ale potrzebuje 9punktow zrecznosci zeby jej uzywac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh , Buzzy. ty chcesz juz isc do gorniczej ?:lol:

do gorniczej nie ma sie co zblizac bez 10lvl, choc i na 10 beda cie lac ostro.

rob najpierw wszystkie subquesty zeby zdobyc expa. aha , a co do bandytow w latarni. ja dopiero rozwalilem ich na 21lvl w zbroi rycerza.

buehehehe , czarny troll tez padl wtedy :lol:

 

mam pytanko

gdzie jest ta @#$^%#&$ gorzelnia Vino'a? moglby ktos zrobic screena i zaznaczyc na mapie bo za cholere nie moge znalesc?

 

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha no to dobrze wiedziec..

A gdzie niby mam zdobyc doswiadczenie ? Jak juz na wszystkich farmach bylem i nic.. ;/ Ale jak narazie to rozwaliłem 4 Orków Wojowników..1 Orka Zwiadowce ;] I tego Prychającego Smoczego Zebacza przed wejsciem do Gorniczej Doliny..

Aha wlasnie i jak zdobyc Rycerską Zbroje ? ? ? ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh... wczuj sie w ta gre , wyciagaj wnioski ze zdobytych informacji. gadaj z kazdym kto ma imie. to byloby na tyle.

a co do orkow- niezle. ja sie zdygalem jak 4 orkow wojow naraz na mnie szlo , ale zabrali mi max 1/3 zycia ;))

expo zdobywaj oczywiscie na potworach. mozesz sie tez nauczyc kradziezy kieszonkowej i za kazdym razem dostaniesz +75 , a w 3 rozdziale +150. no i oczywiscie za podquesty tez dostajesz , procz ew. kasy.

 

gdzie jest ta @#$^%#&$ gorzelnia Vino'a? moglby ktos zrobic screena i zaznaczyc na mapie bo za cholere nie moge znalesc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest ta @#$^%#&$ gorzelnia Vino'a? moglby ktos zrobic screena i zaznaczyc na mapie bo za cholere nie moge znalesc?

moze mi ktos odpowiedziec na to pytanie? niby kolo farmy lobarta ale za ch..a nie moge znalesc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe , zeby nauczyc sie kradziezy musisz pierw wstapic do gildii zlodziei:>

powiem ci tyle , ze musisz zrobic zadanie dla Nagura. koles siedzi w karczmie w porcie [tam gdzie stoi Moe]. reszty moze dojdziesz sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz jestes w Palladynach ? Czy jak znajde tego kolesia w Gorniczej Dolinie bede mogl wstapic do Palladynów ? I jak daleko on tam siedzi w Gorniczej Dolinie ? Jak niedaleko to sie zaraz po niego pakuje ;] Kusze Lekką zmienilem na "Kusze" ta co ma 55 obrazen.. I mam 32% kusze w umiejetnosciach.. I rozwalam Orka wojownika 5 strzalami.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem paladynem ale mam zbroje rycerza.

paladynem mozesz byc dopiero w 3 rozdziale. ja jestem na poczatku [:/] 4.

see , ja rozwalam orka 3 strzalami :> mam 83zr , 30% um. i luk 45dmg.

seee , wlasnie dostalem rune 'swieta strzala' , efekt- 1 strzal zabiera 80% zycia orka wojownika :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...