Skocz do zawartości
Buzzy

Gothic 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś zrobił tak jak ja, mianowicie bodajrze w drugim rozdziale wybrałem się do Górniczej Doliny i wybiłem wszystko co się ruszało. Niestety w pewnym momencie nie miałem na co wydawać punktów doświadczenia, miałem ich ponad 80.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zrobił tak jak ja, mianowicie bodajrze w drugim rozdziale wybrałem się do Górniczej Doliny i wybiłem wszystko co się ruszało. Niestety w pewnym momencie nie miałem na co wydawać punktów doświadczenia, miałem ich ponad 80.

W drugim nie bo to dużo roboty... Ale jaka przyjemność była np. w 5 rozdziale... Wyciąłem prawie wszystko :) I było tego też coś koło 80 PN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zaraz mnie szlag trafi.. Otóz jestem na poczatku 3 rozdzialu... I przypomnialem sobie ze jeszcze do wykonania mam zadanie od tego kolesia w khorinis... Zaklecie Zapomnienia.. Napisal mi ze mam kogos pobic i na nim zastosowac zaklecie.. Wiec pobilem jedna babe... Walnalem na nia zaklęcie.. I nic.. Przychodze do kolesia i jest tylko opjca (pokarz mi swoje towary.. ) Zaraz sie wsciekne normalnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo musisz rzucic czar zapomnienie jak ktos lezy . i musisz to zrobic gdzieindziej niz w dzielnicy portowej.

 

ja mam paladyna :

poziom 30

sila 85

zr. 90

mana 40

zycie ~450

obrony

w zwarciu i na pociski po 110

magia i smoczy ogien po 55 [z okiem innosa]

um:

1h- 70%

2h-40%

luki- 39%

kusze- 19%

 

miecz 1h dmg 70 [blogoslawione ostrze] , zbroja rycerza. ringi od Lutera bodajze i z jaskini kamiennych golemow [kolo piramidy]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo musisz rzucic czar zapomnienie jak ktos lezy . i musisz to zrobic gdzieindziej niz w dzielnicy portowej.

 

ja mam paladyna :

poziom 30

sila 85

zr. 90

mana 40

zycie ~450

obrony

w zwarciu i na pociski po 110

magia i smoczy ogien po 55 [z okiem innosa]

um:

1h- 70%

2h-40%

luki- 39%

kusze- 19%

 

miecz 1h dmg 70 [blogoslawione ostrze] , zbroja rycerza. ringi od Lutera bodajze i z jaskini kamiennych golemow [kolo piramidy]

Ja gram z kuszy.. Nie musze tracic zycia w walce w ręcz.. Bo wiekszosc wrogów ginie nawet nie zblizając sie do mnie.. Wygodniejsze troszke.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, do mnie tez zazwyczaj nie dobiegaja a na orka wojownika wystarcza 3 strzaly ;) jednak mimo to swietnie sie gra wrecz. mam 70% um. i koles tak swietnie trzyma miecz... mhmm , niczym wiedzmin :>

a i kombosy sa fajne. ork wojownik rowniez ginie przewaznie po 3 ciosach , pelzak wojownik po 2 :)

 

gdzie juz jestes Buzzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe,  do mnie tez zazwyczaj nie dobiegaja a na orka wojownika wystarcza 3 strzaly ;) jednak mimo to swietnie sie gra wrecz. mam 70% um. i koles tak swietnie trzyma miecz... mhmm , niczym wiedzmin :>

a i kombosy sa fajne. ork wojownik rowniez ginie przewaznie po 3 ciosach , pelzak wojownik po 2 :)

 

gdzie juz jestes Buzzy?

Na poczatku 3 rozdzialu.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie , kombosy... swietnie wygladaja , ale rzadko mi wychodza :(

owszem , umiem juz ciac 2krotnie tzn tnie w lewo i odbija w prawo , ale kombos z obrotem b.rzadko mi wychodzi :(

moglby ktos opisac wszystkie kombosy i sposob ich wykonywania?

 

wie ktos gdzie mozna znalesc/kupic/ukrasc zwoje przyzwania demona? znalazlem 1 w starej wiezy xardasa w GD ale to chyba nie wszystko? chodzi mi zwlaszcza o IV rozdzial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombosy robi sie prosto (na poziomie mistrzowskim :) ) wystarcy ciac caly czas w gore. jezeli chodzi o zwoje magowie ognia maja ich troche ale nie wiem czy maja demony sprawdz w wiezy Xardasa jak dostaniesz zadanie uciszenia kilku demonow w niej :twisted:

 

 

Na jednej stronie czytalem ze mozna zmienic fryzure bohatera :!: czy ktos wie jak mozna ja zmienic :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos walki jestem w 5 rozdiale i mam Lowce Smokow

sila 150

zrecznosc 90

luk 55

b. dwureczna 90

b.jednoreczna 60

i mam fajny miecz Zguba smokow z parametrami 8080

 

 

ktos wczesniej pisal o zwoju zapomnienia: po co bic niewinne osoby skoro mozna pobic Valentina i dostac za to jeszcze pierscien ochronny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam takie pytanko, jak dostać się do tajemnej komnaty biblioteki? na dworze irdorath, ta zamknięta od węwnątrz przez xardasa (vide jego notatki) próbuję zmajstrować odpowiednią runę teleportacyjną ale brak mi jakiś składników wie ktoś jakie to są i gdzie ich szukać?

Gram palladynem i robienia run się nie uczyłem może to jest powód :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli przeczytaes ksiazke w podziemiach klasztoru to powinno wystarczyc. musisz miec to dego czysta rune(znajdziesz ja w podziemiach razem z listem) i wode swiecona (znajdziesz ja w zakonie u goraxa lub przy kopliczce innosa nieopodal zielarki)(i moze cos jeszcze nie pamietam). 8)

 

Palladyn nie uczy sie robienia run (chyba ze przeczytasz odpowiednia ksiege lub jesli w 6 rozdziale na statek wezmiesz odpowiednia osobe), uczy sie tylko kregow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seee , jestem w 5 rozdziale , mam zbroje paladyna , gniew innosa ...:>

hmm... jaki sklad bedzie najlepszy? chodzi mi glownei o to zeby wziac kogos mocnego do pomocy [sieka]

biore najprawdopodobniej:

Gorn

Bennet

Angar

Lester

Diego

 

dobrze wybralem? chce podpakowac 1h i luki , reszta ok w miare [sila 125 , zr 115, mana 60]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozez ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> max 10 lub 11. twoj sklad jes dobry ale powinienes zabrac jeszcze:

 

Wilka

Vatrasa

Miltena

oraz jako kapitana Torlofa albo Jacka (ten drugi prawdobodobnie biedzie chcial aby ktos sie zaja jego latrnia, Braian bedzie do tego zdolny)

i jescze kogos z najemnikow

 

A jezeli chodzi o "sieke" oni za toba nie pojda jedyne co mozez robic to fabic potwory na statek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoze mi ktos zrobic fanowska strone o wielkiej seri GOTHIC mam mnustwo pomyslow ale krucho u mnie ze znajomoscia HTML'u i ogulnie tych wszystkich programow. Jesli jest ktos zainteresowany to niech da znac tu na forum lub maila albo gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczesujac internet na temat Add'ona do Gothica znalazlem taka oto stronke http://mondgesaenge.de/G2ADB/ jest po niemiecku:( ale sprawdzie sobie dzial Eastereggs Jest o czym poczytac jezeli zna sie jezyk

 

I jeszcze jedno znalazl ktos zbroje czarnego maga w gothicu II bo ja nie moge jej znalesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...