Skocz do zawartości
Macho

Nie działa mi glosnik Center w zestawie 5.1 HELP update

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam zestaw Creativa Inspire P580 5.1 i do tego karte dzwiękowa

C-Media CMI8738/C3DX Audio Device PCI.

Działało mi normalnie przy filmach albo w winampie wszystkie głosniki.

Robilem przemeblowanie w pokoju.

Więc kompa musial przestawi i poodłanczac wszystko.

Kiedy uruchomilem ponowie juz nie działa mi glosnik centralny

:x myślałem ze sie spalil ale zamienilem z innym glosnikiem to tez nie działa?

Co to moze byc karte dzwiekowa wyciagalem juz z kompa wyczyscilem i wlozylem spowrotem ale nadal nie działa co sie moglo stac???????????

pzdr.

 

ps.sprawdzalem w programie takim demo co pokazuje mozliwosci niby sprzetu i tam przy muzyce z tego programu działały wszystki glosniki.

Ale dlaczego w filmach na dvd nie dziala centralny glosnik?

Nikt nie wie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym jest zawsze problem .Podlaczyles pomaranczowe wtyczki ?? Jezeli w testach dziala centalny glosnik to znaczy ze filmy ktore ogladasz nie sa w ac3 5.1 .Jezeli chcesz zeby dzialaly wszytkie glosniki odlacz pomaranczowy kabele u mnie tak jest ale chyba w tedy w filmach z ac3 jest gorszy dzwiek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedlem do pewnej ciekawiacej mnie zeczy!

Przed przemeblowaniem jak mam na pasku zadan mixer i tam wybieram ilosc glosnikow i jak wybieralem wczesiej 2 glosniki to w opcjach bylo wszystko dostepne tzn:Line in, Mono in, Microphone itp.Ale jak wziolem na 6 glosnikow to te zeczy byly "wygaszone"czyli nie dostepne a teraz czy wezme na 2 czy 6 glosnikow jest wszystk dostepne wiec podejzewam ze to jest to odinstalowalem sterowniki i jeszcze raz zainstalowalem ale nic nie daje wiec co moge jeszcze zrobic windosa xp mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh...mi sie takie cos stalo z rok temu w moim Audigy 1...przestal dzialac nagle central...p[rzeintalowywanie sterow , windowsa 1000 razy, przekladanie do innego slotu PCI tez nic nie dalo...podmienianie glosnikow(bylo identyko jak u ciebie)....nic...cisza...i w koncu...................................................sprzedalem tego audigy dolozyjlem 70zeta do herca Fortissimo 7.1 i wszystko smiga("na tych samych glosnikach") dokupilem jeszcze zestaw 2.1 i mam dodatkowo 7.1(7.2 wlasciwie) :lol: :lol: takze nie mam pojecia...moze cos z karta sie stalo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...