Skocz do zawartości
Stefan5

Śmieszne to moze być dla niektórych :/

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Twoim fanem! Usiłowałem sobie przypomnieć w jakim wieku kręciła mnie zabawa magnesikami, ale jakoś nie mogę sobie nawet przypomnieć. Całe szczęście, że to nie magnesiki się popsuły, bo czym byś Ty się biedaku bawił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Twoim fanem! Usiłowałem sobie przypomnieć w jakim wieku kręciła mnie zabawa magnesikami, ale jakoś nie mogę sobie nawet przypomnieć. Całe szczęście, że to nie magnesiki się popsuły, bo czym byś Ty się biedaku bawił...

i po ch*** Waclawa byla ta odpowiedz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sprubowac odłączyć wszystkie kable od monitora n. na noc lub idz do serwisu RTV gdzie zaplacisz ok. 20zł zato ze pan pomacha przed kineskopem kilka razy pentla indukcyjna- to napewnopomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SNAP moze cie nie zdziwie ale na TV też to mam, a do serwisu nie chce mi sie latac zbytnio, napewno jest jakiś sposob na to.

 

EDIT:

 

Jak biore magnesikiem to troszke to koryguje ale niewiele :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w osd monitora opca degauss (lub rozmagnesowanie). Mozesz tez sprobowac nacisnac jednoczesnie przycisk kontrastu i jasnosci. A na prszylosc nie rob sobie z nas jaj

Wcale nie robie sobie z was jaj, ja mam naprawde powazny z tym problem. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lutownica transformatorowa podobno rozmagnesowuje wszystko - mięśnie, ścięgna, kości a nawet stal. Tylko zamiast grotu trzeba naruchać sporawą pętelkę z drutu.

Acz ani jednego pendeho nie dam sobie uciąć, że na widziaj też to podziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to ja kiedyś podczas remontu ustawiłem sobie nieświadomie subwoofer z kina domowego :D cale pol monitora fioletowe :D Degauusing nie pomogło, wyłączyłem monitor i po jakimś czasie włączyłem i OK było =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do telewizora kiedys specjalnie glosnikiem o srednicy 20 cm zajechalem do eekranu telewizora dla beki i robilem 2 szlaczki. Potem przez 3 tygodnie to schodzilo i byly fioletowe zygzaki. Juz sie balem ze nie zejdzie bo dluygo schodzilo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ubaw dzięki wszystkim za zabawę od góry do dołu tematu.

Tobie WUNAT piwo czasem miło przeczyta dobry komętaż.

Dodam od siebie, że z kumplem w szczenięctwie głośnikiem załatwiliśmy 3 dniowy tv produkcji radzieckiej Rubin kosztował z 25 tyś wczesnego gierka. Walić cenę ale waga 75 kg stary kumpla tylko joby słał na radziecką jakość jak znosił to z 4 piętra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się przyznaj od razu co jeszcze namagnesowałeś

ja to tylko monitorek i TV, na początku to fajne bylo, wmordejeżyste sa efekty, ale one zostają ;/

Edit:

 

mieliscie racje ze jak sie wyciągnie wtyczke to to znika, wiec ide sie znowu bawić lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ubaw dzięki wszystkim za zabawę od góry do dołu tematu.

Tobie WUNAT piwo czasem miło przeczyta dobry komętaż.

Dodam od siebie, że z kumplem w szczenięctwie głośnikiem załatwiliśmy 3 dniowy tv produkcji radzieckiej Rubin kosztował z 25 tyś wczesnego gierka. Walić cenę ale waga 75 kg stary kumpla tylko joby słał na radziecką jakość jak znosił to z 4 piętra.

To kłamstwo !!!

Jeden z najlepszych grzejniko/TV marki Rubin, nie ważył 75 kg !!!

Wiem bo sam wnosiłem na 3 piętro !

Góra 52,7 kg

A widzieliście najnowszego Rubina ?

Proszę:

 

Dołączona grafika

 

i jego mniej wypasiona wersja:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...