Skocz do zawartości
rOg@s

Zmiana RAMU ?? :/

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkim!!

mam 512 ramu elixira na pc 266 :( i moge sie zamienic na 256 pc 400 twinmosa za darmo i nie wiem czy brac czy nie ??? sam fakt ze chcialebym proca puscic na fsb200 i ram synchro :) i nie wiem czy taka zmiana bedzie dobra bo troche malo te 256 :( czy moze zostac na tych 512 pc 266 :( na tych elixitrach wycisnolem stabilne fsb 161 :) na 2.72 V :) doradzcie mi bo mam dylemat :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo 256MB to w dzisiejszych czasach juz jest raczej malo. Szczegolnie w grach moga byc doczyty z dysku (bardzo nieprzyjemne). Ja po przesiadce z 256BM na 512MB odczulem duza roznice. Zdecydowanie lepiej sie pracuje przy wiekszej ilosci pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 512 na 256 więcej stracisz niż zyskasz z 322 na 400 ,może lepiej podkręcisz sprzęt i więcej będzie 3dmarków(tylko w 2001se), ale w bardziej wymagających grach i programach komp ci siądzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba racje macie :) ale nie poddaje sie , za tydzien bede mial kase i kupie 512 pc 400 w jednej kostce twinmosa , a tak wogule to jakie brac twinmosy i czy dobre beda , kasy bede mial tylko 380 zl :( te 380 to razem ze sprzedaza tych 512 na 266 :) za 200 zl je puszczam na rcznej gwarce sa jeszcze :) dobra cena czy moze wiecej 8) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmniejszaj ilości ramu. Teraz tendencja jest wzrost wymagan wobec ramu (bardziej niz dotychczas), przynajmniej w gierkach. Jesli mam byc obiektywny, to proponowalbym raczej na przyszlosc dokupienie ramu, a jak szybki bedzie, to juz zalezy od Ciebie. Napewno wolniejsze 768 czy 1 gb daje lepszy efekt w pamieciozernych aplikacjach...niz szybszy i mniejszej pojemnosci ram...oczywiscie nie mowimy o skrajnosciach typu pc133 na kt133 i jakis ddr 667 na kt880 ;)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy od gotowki.... najlepiej oba:) ale jesli mam wybrac, to ja bym wymienil ram (na 1gb) a pozniej procka (szybiej wchodza szybsze modele i szybciej tanieje) , a noz widelec, bedziesz mial wiecej kasy i wynmenisz mobo i procka <loL>

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na razie przymiezam sie na ram , jak mi dobze pojdzie praca w te wakacje to moze wezme bartka mobilnego i moze nf7 bez sata i tych <span style="color:red;">[ciach!]</span>l bo nie potrzebuje :) a no i dalej nie wiem jaki mam ten ram kupic :) a w totka nie gram bo pechowy jestem <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dołącze do tematu:

 

Teraz mam 512 ddr no name 266 mhz

 

Planuje wymienic je, czyli sprzedaje te co mam i kupuje w dualu

 

DDR 2x 256MB Dual PC-400 TwinMos CL 2.5 za 420 zł

Czy to dobre pamieci, bedzie lepiej proc mi sie krecil na nich?

Poczuje duza roznice w wydajnosci miedzy tym co mam a tymi twimosami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...