Skocz do zawartości
walker214

Czy takie ramy beda współgrać???

Rekomendowane odpowiedzi

Witka!. Mam pewien problem.Kolega ma plyte Asrocka i pamiec 256 oem 333. Ja mam Twinmosa 256 z zegarem 400. Chcialbym mu ja sprzedac bo planuje sobie kupic Twistera do mojej NF7-S. Wiec pytanka brzmia, czy te 2 kości beda ze soba wspolpracowac na jego plycie??? I czy Twistery nie beda mi robily problemow na moim Abicie?? Z gory dzieki za odp :lol: .[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinny chodzić. Ale zdaża się że nieraz niektóre pamięci nie działają na danej płycie lub z innymi. Jeśli komp dobrze je rozpozna to przetestuj np. MEMTESTem. Samo włożenie nie zniszczy ci kompa. Oczywiście zakładam, że dobrze je włożysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze moge, tylko boje sie, czy gdybym wlozyl te dwa ramy cos by sie spalilo czy cos..NA wszelki wypadek wiedz,ze jestem poczatkujacym wiec sie nie smiej :)

Nic się nie stanie, ale zrób to ostrożnie. Trzymaj pamięci za krawędzie i transportuj w torebkach antystatycznych, a przed montażem możesz złapać się kaloryfera. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to mialem taki przypadek ze kumpel mi dal swoja stara kosc 128mb SDR pc133 bo kupil se jedna 512mb no i wkladam ram i komp wykryl ze ram siedzi w slocie ale nie bylo wiecej pamieci.Reset i Piiiiiiiiiiiiii Piiiiiiiiiiii komp wydawal te dzwieki co sygnalizuja awarie. No i okazalo sie ze jebnoł mi moj ram kotry juz siedzial 4,5 lata i nic sie nie zjabalo , dopiero po wlozeniu tej kumpla :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...