Skocz do zawartości
Pbilly

Problem z Radkiem 9500PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Kiedy włączam jakas gre z grafika 3D to po jakims czasie wywala mi takie cos: VPU Rcover zresetował akcelerator graficzny, poniewaz nie odpowiadał on na polecenia sterownika ekranu. Co robic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną moze być jeszcze pregrzewanie się grafiki.

Ja mam to opcje włączoną rdzeń radka wykręcony do 390 VPU recower włączyło mi się z dwa razy dlatego że wiatrak na karcie przestał się kręcić i rdzeń się bardzo nagrzał :).

 

Sprawdż tęperaturę na karcie. Najprościej przyłozyć palec w miejscu rdzenia na plecach karty jak po 1s bedzie parzyć to znaczy, że trochę za dużo. Wtedy tylko wymiana chłodzenia.

 

Poczytaj kompendium o 9700 w końcu 9500 to okrojona wersja 9700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra starowniki to to nie sa - bo sprawdzałem juz ze 3 rózne sterwoniki i na kazdych jest to samo. Zasilacza wina to tez raczej nie jest bo mam Chiefteca 360W DF - zaraz rozbiore kompa i zobacze czy chodzi wiatrak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyglada tak : Rozebtałem kompa i sie okazało ze wiatraczek nie chodzi od karty graficznej - wszystkie kabelki sa podłaczone dobrze bo sprawdzałem po kilka razy - wiec jak ?? Trzeba wymieniac wiatrak czy da rade jakos " zmusic" go do chodzenia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...