Skocz do zawartości
Dj nEo

zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

witam !

od razu mówie, że szukałem na forum i nic niestey nie znalazłem na temat tego zasilacza :(

mianowicie, mam problem z komputerem zaczyna sie sam restartować (pamięć sprawdziłem i to nie jej przyczyna)

moje podejrzenia padły na zasilacz (mam jakiegoś codegena 300W)

i teraz pytanie:

mam płyte główną Epox 8RDA+, pamięć kingstona 256 DDR 400 i Athlona 1700+ (podkręcam go na 2400+)

i teraz zastanawiam sie nad tym zasilaczem: http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4855...84b3330302d5850

 

czy ktoś go ma ? słyszał o nim jakieś opinie ? czy jest wart swojej ceny "199zł" ? czy komp w końcu nie będzie się restartował ? :)

może macie jakieś inne propozycje za tą cene ? nie chce brać na allegro bo potem mogą być problemy z gwarancją lub gościu zniknie :)

dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To troche drogi zakup, uważam, że lepszym wyborem okazał by się jednak Chieftec 360W. Cena podobna a moc większa. Ja mam HuntKeya 350W, i mi wystarcza nawet przy podkręcaniu, a mam dosc rozbudowaną konmfirurację. Myśle ze mozesz go spokojnie kupic ale Tobie polecam Chiefteca 360W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówisz o tym ? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27647647

 

ten huntkey jest nie za bardzo w porównaniu do ceny ? czy po prostu lepiej wydać już kase za 360W ? chodzi o to, że chce dziś po pracy od razu pójść po ten zasilacz bo już mam dosyć tych resetów :| a ten huntkey ma fajną tą siatke z przodu i taki duży wiatrak ;) niedługo zamierzam kupić barthona 2500+ i puścić go na 3200+ i 2x256 na duala.

w sumie ten gościu na allegro też jest z wrocławia ale to wiadomo jak z allegro, już wole kupić w sklepie bo przynajmniej wiem, że na drugi dzień jakby coś sie stało z zasilaczem to jeszcze on tam jest :D a w proline nie mają tych chiefteców i pewnie w żadnym sklepie we wrocławiu nie ma :)

 

 

może powiem co mam jeszcze w kompie: GF FX 5200 Ultimate Prolink, Dysk Seagate Baracuda 60GB, DVD, CD-RW, sieciówke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten huntkey to poroniony pomysł. Za taką cenę mogę mieć 2 fortroniki o amperażach duuzo wyższytch niż to "cudo". Choćby z allegro.

Jestem aktualnie we Wrocku do końca miesiąca to mogę ci pomóc w kupnie jeśli chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...