Skocz do zawartości
djjaku

[gsm] Emulator telefonów

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie-sciagnalem soobie kilkadziesiąt gierek na nokie i siemensy (jak by ktoś był chętny to na pw), ale chciałbym zobaczyć jak one wyglądają bez ładowania ich do telefonu. I tu pytanie, czy jest coś takiego jak emulator komórki? Bo wiem że Wap jest, ale mi chodzi o gry. Ewentualnie - jak uruchomić taką gre pod windowsem, jak są 2 pliki *.jad i *.jar

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ściągnąć JBuilder`a Borlanda i Java 2 Runtime Environment SE v 1.4.0_01

Jeśli masz jakieś gierki na 3510i to musisz ściągnąć jeszcze Nokia_3510i_MIDP_SDK_v1_0

Po więcej informacji wejdź na forum: http://www.forum.nokia.com/

Nie wiem jak to jest z Siemensem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - taki temat podchodzi pod inny dział - nie oślą łączkę - zresztą nawet w opisie działu elektronika jest GSM...

 

Ostatnio też naściągałem sporo gierek - testuje je na emulatorze mojego telefonu - i tobie tez radzę ściągnąć emulator takiego modelu jak ty masz...

 

Ja mam Siemensa CX65 - www.cx65.com - tam jest link do emulatora - nie trzeba ściągać żadnych dodatkowych pakietów z javą - poza środowiskiem emulatora...

 

 

Z grami jest ten problem, że przynajmniej w moim przypadku ponad połowa nie działa - nie wiem, czy one w ogóle działąją - bo te ściągane bezpośrednio ze stronek chodzą ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj kurcze nie zauwazylem ze to GSM jest, sorki, ja mam sciagane z torrenta, ponoc z jakiejs strony wiekszej z grami ale nie jest napisane z jakiej wiec podejrzewam ze powinny dzialac

 

edit

jeszcze jakbys napisal gdzie to dokladnie jest ten emulator to bym byl baaaaaaardzo wdzieczny, bo ja zawsze z niemieckim mialem problemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj kurcze nie zauwazylem ze to GSM jest, sorki, ja mam sciagane z torrenta, ponoc z jakiejs strony wiekszej z grami ale nie jest napisane z jakiej wiec podejrzewam ze powinny dzialac

 

edit

jeszcze jakbys napisal gdzie to dokladnie jest ten emulator to bym byl baaaaaaardzo wdzieczny, bo ja zawsze z niemieckim mialem problemy ;)

https://communication-market.siemens.de/por...main.aspx?pid=1

musisz założyć konto, żeby ściągać... to się nazywa CX65 SMTK...

 

A btw niemieckiego - wystarczy wcisnąć flagę Anglii i masz wersję angielską - wiesz, wielojęzykowe strony się często zdarzają i zawsze za zmianę języka odpowiada flaga :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://communication-market.siemens.de/por...main.aspx?pid=1

musisz założyć konto, żeby ściągać... to się nazywa CX65 SMTK...

dzieki, ale kolejne pytanie-tyle że ja sciagnalem S55 bo na to mam wiekszosc gier, jak mozna to odpalic zeby dzialalo menu? bo pisze mi "No SIM" i nic sie nie da zrobic :(, tzn java działa, ale chcialbym pogrzebac troszke w menu itp.

 

A btw niemieckiego - wystarczy wcisnąć flagę Anglii i masz wersję angielską - wiesz, wielojęzykowe strony się często zdarzają i zawsze za zmianę języka odpowiada flaga  :lol:

:lol: ślepych nie sieją :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem CX65, bo tego mam i interesuje mnie jak to działa - tobie też radzę pod swoją komórkę, a nie pod gry - bo mi na przykład sporo z nokii nie działa.

 

Do tego trzeba ściągnąć pakiet SMTK - zresztą pisze przy linku do emulatora, że trzeba środowisko ściągnąć - zainstlaować, a emula na końcu... Jeśli tak zrobiłeś, to więcej nie pomogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...