Skocz do zawartości
fipa

dobry bigtower do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję zakup nowej obudowy. Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw wybrałem obudowę typu bigtower. Chodzi mi o to, żeby ładnie ułożyć tam moje WC i żebym nie musiał go rozbierać przy wymianie każdej części, a dość często zmieniam karty PCI (telewizyjna, muzyczna, sieciówka). Dobra wystarczy tego wstępu.

 

Obudowa musi być:

:arrow: przestronna

:arrow: dobrze wykonana

:arrow: cena max do 500zł

:arrow: estetyczny wygląd (srebrny lub jakiś ciemny kolor)

:arrow: myślę, że mój zasilacz wystarczy, więc bez zasilacza

 

Bardzo dobrze by było gdyby miała okno, lub możliwość kupna bocznej blachy już z oknem (chyba u Chiefteca tak jest), ponieważ nie zamierzam samemu się w to bawić (brak narzędzi, umiejętności, może jak będę ją sprzedawać kiedyś to się komuś nie spodobać moje wykonanie).

 

Czekam na propozycje. Pamiętajcie, że cena to max 500zł. Myślę, że jak na obudowę bez zasilacza jest to dość spora kwota. Nie podaję żadnych moich typów, bo się poprostu nie znam, nie orientuję, która jest godna uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczna obudowe i musze przyznac ze jest bardzo funkcjonalna. Duzo miejsca, blachy nie lataja :) Zadnych drgan przenoszonych na obudowe, jest gdzie upchac kable od zasilacza, estetyczne wykonanie i co napisal przedmowca. W rzeczywistosci wyglada ladniej :D Co wazne po zalozeniu wiatraczkow do obudowy temp wew. spadla do 25 stopni (wczesniej mialem nawet 35 :( ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...