Skocz do zawartości
Gumis7777

Jakie są dobre strategie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Piszecie o strategiach, a nikt nie wspomniał o serii Panzer General ??...

...RTSy owszem, zapewniają rozrywkę, ale nazywanie ich prawdziwymi strategiami jest trochę na wyrost.

1285154[/snapback]

Zgadzam sie co do Panzer General - jest swietny i sam gram w ta serie od poczatku do teraz.

Ale glupota jest negowanie strategii nie turowych, sprobuj pograc w Blitzkrieg - polecam mod-a Operation Hagelsturm i chcialbym cie widziec jak to przechodzisz w trybie normal...

A jesli chodzi hardcore strategii to polecam Harpoon oraz Harpoon II Admiral's Edition - Ultimate Warfare Pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no skoro przeszedłem obie gierki to raczej wiem...., i nie na easy :|

w tej gierce jak w zwykłym warhamcu 40k , styknie kilka oddziałów z bolterami, i kilka z  wyrzutniami, oczywiscie każda z sierżantem i basta..... Ciężko sie zaczyna robić tylko z chaosem , ale też da sie tym sposobem przejsc

 

limit oczywiscie MOŻNA do pewnego stopnia powiększać, ale zakładam że to również wiesz

1285032[/snapback]

O singlu nie mowie bo to chyba najslabsza strona w40k, kampania jest banalna, gorzej juz grac skirmish nawet z kompem na najwyzszym poziomie, tam marines to juz typowe miecho, padaja jak muchy i niewiele mozna nimi wywalczyc, a co do limitow, tak zwiekszac mozna ale np marines ma 20/20 odpowiednio pojazdy i piechota i trzeba to dobrze balansowac zeby cos osiagnac, zwykle klepanie jednostek do niczego nie prowadzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie co do Panzer General - jest swietny i sam gram w ta serie od poczatku do teraz.

Ale glupota jest negowanie strategii nie turowych, sprobuj pograc w Blitzkrieg - polecam mod-a Operation Hagelsturm i chcialbym cie widziec jak to przechodzisz w trybie normal...

A jesli chodzi hardcore strategii to polecam Harpoon oraz Harpoon II Admiral's Edition - Ultimate Warfare Pack

1285717[/snapback]

Harpoon wymiata, za czasow amigi non stop go katowalem, podpisuje sie pod tymi strategiami powyzej do tego jeszzcze dodam:

- cala serie Close Combat (5 czesci), 3 wymiata,

- hearts of iron 2,

- blitzkrieg rolling thunder,

- combat mission,

- cala seria panzer general (koniecznie trzeba zagrac w 1 czesc),

- dune 2 (klasyka, wlasciwie to rts ale warto),

- jagged alliance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zapodam:

 

 

"Empire of the Modern World"

Gra typu Age of Empire 2, multum opcji do wyboru przed grą jak i wczasie gry ! Na 5 ulepszeniu technologicznym zawsze wybieram "deutch" i Kinger Tiger. Niestety komp i jego jednostki latające ( bardzo to wkurza bo rozmiata wszystko), niestety balans pomiędzy niektórymi jednostkami jest zły. Dobrej mobilnej anty-air te państwo po prostu nie posiada. Posuwasz się lekko do przodu i za każdym razem trzeba robić deploy dla anty-air, żeby zaczęły atakować samoloty. Znowu wezmie się inne państwo np. France, wszystko ok, to czołgi są słabe.... i tak wkółko

 

czekam na Empire Earth 2.

 

Ciekawą grą jest Warhammer 40k Dawn of War. Grałem na najwyższym poziomie, doszedłem do misji z Chaosem (chyba 9 ) i skasowałem. Bo pomimo nałożenia wszystkich łat, niezależnie ode mnie, "przyjazny komp, przegrywał w starciach z chaosem i zaraz mnie atakowali". Wcześniej grając w tą misje tego nie miałem, niestety grając dalej popełniłem błąd i musiałem zaczynać od nowa i za każdym razem jest to samo, porażki ponosi ! No nic.

 

Czekam na idealną grę ! Może ktoś coś nowego wymyśli superRtS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...