Skocz do zawartości
sebkan

FSB260@AXP stable

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem w sumie czy mój "wyczyn" jest wart zakladania topicu ale na tweaku nie widzialem sporo ludzi z takimi fsb na axp co by to mieli stabilne.

 

Na początek ściep z ekranu. Jezeli uwazacie ze prime lecial za krotko to moge go puscic troche dluzej z tym ze nie bardzo mi sie kce.

 

Dołączona grafika

 

 

Sprzet to:

AXP 1700+ AXDA DLT3C JIUHB0308 (sławetne dziki)

malo MHZow ale niestety moje WC jest w modernizacji i procek smiga na kulerku za 30 zl

DFI nf2 ofkoz wersja budzetowa czyli infinity (radiatory na mosfetach, zalman nb32 + coolr 5V na NB

pamiatki oczywiscie HYNIX HY5DU56822BT-D43 tegoroczne (423AA)

 

 

To narazie, naturalnie bede walczyl dalej

 

Jezeli uwazacie ze wynik ten nie jest godzien aby go przedstawiac na tym forum prosze go skasowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie koledzy :) lać po spodniach będzimy za troche, czemu :?: otóż odpowiedź jest bardzo łatwa do uzyskania:

 

- takiego screena to ja na abicie moge zrobić zaszpanować, przydałby sie jakis link do Orba w ramach potwierdzenia.

- zwykłe Prime nie katuje sprzetu wystarczajaco, poszukaj wersji z opcją Bleend Test i jak pochodzi Ci na niej ze 4-5h to będziemy bić brawo, otwieraćszampana itd ;)

 

No i nie mówcie ze sie czepiam ;) jakos juz tak mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie FSB to wysoka szkoła jazdy i dlatego muszą być rygorystyczne zasady :!: ;)

ano muszą muszą :))

a Vipcio to juz sie starzeje :D

Vip na EMERYTURE :!: :!: :!: :D :D :D :D

 

Kto jest za :?: zrobimy zrzutke na kwiaty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli uwazacie ze prime lecial za krotko to moge go puscic troche dluzej z tym ze nie bardzo mi sie kce.

uważamy...

torture test -> Blend...

i minimum 6 godzin na tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli powoli bo sie rozp... :) ze tak to skwituje. Testy beda jutro i orb a jak juz wspominałem WC jest w modernizacji. Ale i tak nie licze na wiecej ni 10X260 bo tyle stabilnie chodził ten procek na epoxie (ofkoz nie takie FSB)

 

A i nie wymaga od nikogo zadnego szampana zreszta i tak sie zgromadzilem takie osobistosci jak VIP i yotomeczek bo mimo ze mam niewiele postow to jednak troche siedze na forum i ich poczynania dobrze znam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli powoli bo sie rozp... :)  ze tak to skwituje. Testy beda jutro i orb a jak juz wspominałem WC jest w modernizacji. Ale i tak nie licze na wiecej ni 10X260 bo tyle stabilnie chodził ten procek na epoxie (ofkoz nie takie FSB)

Z mojej strony powodzenia z tym 10x260 ,a wierz mi ze sie przyda bardzo :]

 

A i nie wymaga od nikogo zadnego szampana zreszta i tak sie zgromadzilem takie osobistosci jak VIP i yotomeczek  bo mimo ze mam niewiele postow to jednak troche siedze na forum i ich poczynania dobrze znam :)

:oops: :oops: :oops:

 

Nie slodz mi tak bo obrosne w piorka i zrobie sie taki beszczelny i wredny jak Chaos :wink: :lol:

 

tak czy siak trzymam kciuki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

:oops:  :oops:  :oops:  

 

Nie slodz mi tak bo obrosne w piorka i zrobie sie taki beszczelny i wredny jak Chaos  :wink:  :lol:  

 

tak czy siak trzymam kciuki  :D

 

Poczekaj aż Chaos sie pojawi, on Ci tego nie podaruje :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde chopoki chcialem dac link do orba marka 2001SE jak i 2003 ale miast pokazywac moje FSB pokazuje jakies 4.0MHZ zarowno w jednym jak i w drugim :? mam wszystkie patche i nie wiem co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę, mam nadzieje ze teraz wkoncu zrozumiecie ze nie chce zrobic walka stulecia :lol:

testy z aidy, sandry dam jak potestuje niższe timingi

nie sugerujcie sie zegarem bo wlasnie chcialem zejsc z timingami i trza bylo zrobic clear cmos a juz nie chcialo mi sie zegara ustawiac (nie mialem kiedy caly czas meczylem sie z 3dmarkiem zeby pokazal mi fsb na orbie a potem zapuscilem prime)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę, mam nadzieje ze teraz wkoncu zrozumiecie ze nie chce zrobic walka stulecia :lol:

testy z aidy, sandry dam jak potestuje niższe timingi

nie sugerujcie sie zegarem bo wlasnie chcialem zejsc z timingami i trza bylo zrobic clear cmos a juz nie chcialo mi sie zegara ustawiac (nie mialem kiedy caly czas meczylem sie z 3dmarkiem zeby pokazal mi fsb na orbie a potem zapuscilem prime)

 

http://www.kanik.obywatel.pl/fsb2604.jpg

Na tym swoim AXP robiles L12 moda ofkrz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę, mam nadzieje ze teraz wkoncu zrozumiecie ze nie chce zrobic walka stulecia :lol:

testy z aidy, sandry dam jak potestuje niższe timingi

nie sugerujcie sie zegarem bo wlasnie chcialem zejsc z timingami i trza bylo zrobic clear cmos a juz nie chcialo mi sie zegara ustawiac (nie mialem kiedy caly czas meczylem sie z 3dmarkiem zeby pokazal mi fsb na orbie a potem zapuscilem prime)

 

http://www.kanik.obywatel.pl/fsb2604.jpg

Na tym swoim AXP robiles L12 moda ofkrz ?

 

wlaśnie wiesz co jest najlepsze? To wszystkie jest bez jedngo moda, tylko tamjakies radiatorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde chopoki chcialem dac link do orba marka 2001SE jak i 2003 ale miast pokazywac moje FSB pokazuje jakies 4.0MHZ zarowno w jednym jak i w drugim :?  mam wszystkie patche i nie wiem co jest?

bo w FUTUREmark nie przewidzieli takich czestotliwosci - ich Bill stwierdzil ze 16-bitowy licznik FSB wystarczy kazdemu...

licznik Ci sie zamknal i liczy od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam, ze niczego sobie wynik :-) gratuluje i mam nadzieje, ze znajdziesz chwilke, i jak Hipo wspomnial, zawitasz na Ranking...

 

z tego co wiem, nie potrzebny jest L12 na Infinity, a numer z ORB'e, jest dosc pospolity - resetuje sie w granicach 254-256. zatem nie przejmuj sie, ze tym...

 

sam zerknij - najwyzszy wynik na DFI Infinity/AXP+/R9800P

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7840841

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim :)

 

w aidzie mam dokładnie takie same wyniki jak mk1 ze swoim 9,5x260 tzn

read 3700 z groszami

a memory bandwidth w sandrze 3800

a najlepsze jest to ze przy zegarze 1433 mam 9500 pkt w 3dmarku01 czyli o 500 mniej niz mialem przy 2,1GHZ na fsb200 :lol:

 

z timingami juz nie zejde a niechce mi sie katowac je napieciami powyzej 3,00-3,1V

 

jeszcze sprobóje wyzsze FSB chociażby do 3dmarka

a potem atakuje 10x260

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna rewelacja ;)

Na DFI fsb 260 to spokojnie można zrobic...Dobre pamieci podpiąć i jazda.... Utrzymaj to przez służszy czas....

Moje 272 trzymało się zaledwie 4 dni...później potencjał spadł do 270, później do 265....i tak sobie spadało do 250....

To tak tylko dla informacji...jakby ktoś sie dziwił dlaczego nie ma wpisanego mojego wyniku do rankingu... wstyd i hańba....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...