Skocz do zawartości
darsoon77

Soldier of Fortune 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pitbull82 szukałem Polskich klanów i faktycznie jest ich tyle, co kot napłakał, na światowej scenie Polska praktycznie nie istnieje, Polacy są rozsiani po zagranicznych klanach a szkoda, co do inf to luzik gram we wszystkie tryby, i to już od około 1,5 roku, głownie na serwerach zagranicznych, bo o polski raczej trudno :( ten TDM to raczej jako treningowy :) już dodałem INF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to polskich klanów jest chyba 2 lub 3, i oni dość dobrze sobie radzą w cb, kiedyś (z 1,5 roku temu) to było ich jak po deszczu ale to była straszna lameriada, ci którzy zostali to wierz mi ale grają dobrze i w cb są jednymi z lepszych klanów (nie wiem dokładnie jak jest teraz ale podaje Ci info sprzed jakiś 3 - 4 miesiecy jak jeszcze chciałem wrócić do tej gry).

P.S. Jak coś to masz tu adres jednego z nich, oni chyba są w Polsce najlepsi http://www.sof2.pl/klan-site/index.php i pogadaj z ich cl a może Cię przyjmą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj własnie zaglądałem na cb i został jeden polski klan "Frag Hunters Squad", na cb jakas lipa jest większośc to CS którego nie trawie.

 

AA znalazłem jeszcze dwa no nic zobacze poszperam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajne daty :lol:

25 września 2002 roku padło pytanie a

11 lutego 2004 odpowiedz :lol:

Kolejny przykłąd na to że nie wolno tracić nadzieii że nikt nie odpowie na zadawane pytania :wink:

"Czekajcie a się doczekacie..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bbc20000 widze ze miales taki problem ja chyba mam podobny mianowice mam siatke tylko graficzna zadnych kolorow, jakas lipa nie wiem co zrobic i tylko w multiplayer bo w single sobie poradzilem, cos poprzestawialem w obcjach graficznych i poszlo a tutaj nic nie pomaga nie moge przez to pograc w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daawno temu grałem w tą grę. Od tego czasu leżała sobie na dysku zpathowana do wersji 1.03. Dzisiaj odpalam, ustawiam co trzeba i...nie ma uszkodzeń ciała :evil: Pytanie- jak włączyć przemoc, bo płytek instalacyjnych już niestety nie mam, a grać w takim trybie w tą grę po prostu nie sposób :?

 

dodam, że testowałem różne pasujące "witaminki", ale te nie oblokowują przemocy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O łał, nie mozliwe :? Przecież wiem, że się wybiera, ale z tego, co mi wiadomo instalacja była z przemocą, a teraz jest bez :?Była wybrana z przemocą, a teraz jest bez .Była wybrana z przemocą, a teraz jest bez .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mozna w opcjach? Pamietam ze mozna bylo ustawic jakas kontrole rodzicielska?

 

Znam ten bol Slayer, zainstalowalem demo SoF2 zeby tylko flaki po ogladac, okazalo sie ze w demku przemoc jest wylaczona :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke odkopie sobie. ;]

 

Ostatnio w lapki wpadla mi wersja gold sof'a 2 i pamietam, ze kiedys na starym p3 i voodoo3 to fajnie wygladalo wiec sobie zainstalowalem. ;]

Ustawilem wszystko na full i zobaczylem jakies padlo...

 

Dołączona grafika

 

Juz w q3 byly ostrzejsze tekstury a przeciez to jest na tym samym silniku.

Nie wiem, cos jest zwalone, za nowa karta graficzna dla tej gry czy co, bo na serio wyglada tragicznie...

 

Oplaca sie w to grac na mp w ogole ? Poczytalem o modach i najpopularniejsze to isc, jeel i osp, ktory z tych najbardziej wygledny ?

Zauwazylem, ze w mp nie mozna wybrac tekstur very high tylko high, przez to gra wyglada jeszcze slabiej niz z sp. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOF2 jest spoko. w sieci jest tyle dodatków - map, tekstur, broni i w ogóle takich tam - że gra się nie nudzi.

 

sam kupiłem sobie dość dawno wersję GOLD i nadal gram czasami. nie cierpię polskich serwerów bo grają tam zazwyczaj dzieciaki jakies po 13 lat. ehh

 

jednak w grę warto pograć - przyznam się, że w single player nawet nie grałem. a co do grafiki to ta gra jest z 2002 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak w grę warto pograć - przyznam się, że w single player nawet nie grałem. a co do grafiki to ta gra jest z 2002 ;)

Tibia wygląda na jakieś 10 lat,i niektórzy potrafią utluc matkę taboretem byleby grać dalej w spokoju :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tibia wygląda na jakieś 10 lat,i niektórzy potrafią utluc matkę taboretem byleby grać dalej w spokoju :P

Na 10 lat ? Lepsza grafike to ja na telefonie mam. :lol2:

 

Z sof2 chodzi o to, ze jest na engine q3 a ma o wiele gorsza od niego grafe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...