Skocz do zawartości
Aurora001

DFI nf2 INFINITY czy LANPARTY ultra-b

Rekomendowane odpowiedzi

riker - ty aby normalny :?:

 

IMO bierz wersję dla ludzi dorosłych a nie dla dzieci, chyba że takie choinki cię bawią i uważasz że warto za tę stertę śmieci dać 300zł. na giełdzie tweaka RIKER spyla takie po 430zł.

w opisie aukcji kit wciska że DFI takie super, że przesiadł sie z abita i same "och ach" a jedzie na abicie :lol: niezły przewałek.

Jakie 300 ??

Lan Party to 560PLN a Infinity 430 - różnica 130 PLN (jak sobie policzysz okrągłe kabelki 2xHDD+1xFDD i przedni panel - to różnica się niweluje ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej 400zł za Infinity, 539zł LP

 

140zł piechotą nie chodzi :]

 

pozdrawiam

 

 

Sebastian

 

p.s.

 

Co do NB nie ma ktoś z was na zbyciu jakiegoś bloku ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej 400zł za Infinity, 539zł LP

 

140zł piechotą nie chodzi :]

To podaj jeszcze gdzie są takie ceny ...,

Co do tych 140 zł to weź łąskawie pod uwagę okrągłe kabelki itd ...

Ile razy mam jeszcze pisać, że nie wszyscy są w stanie zapłacić 140zł więcej zwłaszcza że często 400zł jest już ich maksymalnym wydatkiem.

 

Czy świecące badziewnie wyglądające dodatki są mi potrzebne w OC i zamkniętej budzie ?

 

Co do cen to LP jest w angeli za 539zł, a Infinity poszukaj na forum, ktoś nie dawno o niej pisał.

 

pozdrawiam

 

Sebasian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej 400zł za Infinity, 539zł LP

 

140zł piechotą nie chodzi :]

To podaj jeszcze gdzie są takie ceny ...,

Co do tych 140 zł to weź łąskawie pod uwagę okrągłe kabelki itd ...

Ile razy mam jeszcze pisać, że nie wszyscy są w stanie zapłacić 140zł więcej zwłaszcza że często 400zł jest już ich maksymalnym wydatkiem.

 

Czy świecące badziewnie wyglądające dodatki są mi potrzebne w OC, po cholere mi szelki skoro mój komp wazy ponad 20KG i jest mało mobilny ?

 

Co do cen to LP jest w angeli za 539zł, a Infinity poszukaj na forum, ktoś nie dawno o niej pisał.

 

pozdrawiam

 

Sebasian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...