Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

Rydzyk, Jankowski i reszta obludnikow...

Rekomendowane odpowiedzi

A wracajac do mojego posta z przed paru tygodni, w ktorym dalem fotke nowej parfii w moim miescie a wlasciwie to byla fotka WILLI dwu pietrowej z poddaszem sporej wielkosci (a kase zbierali na budowe kosciola - ROTFL) no i dzis przypadkiem sie dowiedzialem jak sobie tam zyja.

 

A wiec mieszka tam narazie 3 ksiezy, ale miejsca chyba jest dla 4 bo sa 4 garaze :)

Kazdy z nim ma swoj samochod, wlasny komputer, wlasna lodowke, laptopa...

Maja sprzataczke/kucharke, w kuchni od cholery sprzetu, ze glowa boli nawet jest tam 21calowy TV :)

Na dole bilard, ping-pong, rzutki i cos tam jeszcze by sie nie nudzili.

Jedna duza sale z duzym okraglym stolem na ok. 50miejsc i nie sa ta tanie plastikowe krzeselka...

No i co tam jeszcze pokoj z TV, odtwarzaczem DVD 5.1...

I duzy pokoj z wygodnymi sofami. No i kazdy ma jeszcze swoj pokoj :). Czesto gesto robia sobie tam dobre imprezy :)

 

Tyle sie dowiedzialem narazie.

 

I TO JEST W MALYM MIESCIE ~17tys. mieszkancow a pomyslcie co sie dzieje w DUZYCH MIASTACH...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam nawet jak ktoś pójdzie do więzienia.To aby nie miał czasem zimnego obiadku (bo jest beee) unia europejska aby być humanitarna.Każe jeść biednym więźniom ciepłe obiadki nie mogą jeść zimnego obiadku bo to nie humanitarnie.Więc zakłady karne muszą sie zaopatrzyć w termosiki dla więźniów.A i pan prezydent zawetuje ustawe o karze śmierci bo jest be i nie wolno tak......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dopiero cyrk:

http://info.onet.pl/1024744,11,1,0,120,686,item.html

 

Komuchowi przeszkadzalo ze IPN prowadzi sledzctwa w sprawie zbrodni w PRLu, parodia normlanie, skad sie tacy ludzie biora?

oj, oj telewizji i radia sie nie slucha ? :wink:

Poprawka juz kilka godzin temu zostala odwolana

 

"Wywołującą najwięcej sporów poprawkę, jej autor, wicemarszałek senatu Ryszard Jarzembowski wycofał przed głosowaniem. Przewidywała ona zmniejszenie budżetu IPN o 20 milionów złotych i przeznaczenie tych pieniędzy na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Eksperci stwierdzili, że poprawka jest wadliwa, gdyż państwo nie może przekazywać pieniędzy na budowę kościołów."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

taak a widzieliście project tej swiatyni?? Ludzie nie maja co jeść a jebańce se stawiaja światynie za kilkaset milionów zł, to sie nazywa prawdziwy katolicyzm, przynajmniej w polsce. A potem sie dziwia że tyle ateistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dopiero cyrk:

http://info.onet.pl/1024744,11,1,0,120,686,item.html

 

Komuchowi przeszkadzalo ze IPN prowadzi sledzctwa w sprawie zbrodni w PRLu, parodia normlanie, skad sie tacy ludzie biora?

oj, oj telewizji i radia sie nie slucha ? :wink:

Poprawka juz kilka godzin temu zostala odwolana

 

"Wywołującą najwięcej sporów poprawkę, jej autor, wicemarszałek senatu Ryszard Jarzembowski wycofał przed głosowaniem. Przewidywała ona zmniejszenie budżetu IPN o 20 milionów złotych i przeznaczenie tych pieniędzy na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Eksperci stwierdzili, że poprawka jest wadliwa, gdyż państwo nie może przekazywać pieniędzy na budowę kościołów."

WIEM, chodzilo mi o SAM FAKT TAK DEBILNEGO POMYSLU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrytobojca - widac ze ogladasz fakty(czy tam onet) :D w faktach przedstawiono to dokaldnie tak, jak ty napisales - czyli ze facetowi przeszkadza cos tam w IPN, natomiast w TVP w wiadomosciach przedstawiono to w inny sposob - jako po prostu zart tego faceta z kosciola, ze zabierze takiej instytucji jak IPN, azeby dac pieniadze na budowe kosciola. Moim zdaniem wiadomosci byly blizej prawdy, ale i fakty sie z nia nie rozminely raczej. Tak czy siak - oplaca sie czasami ogladac oba programy, bo mozna sie dwoch roznych rzeczy dowiedziec na ten sam temat.

A co do samego budynku - IMHO do [gluteus maximus], ze dzielo , jest robione tak niskim kosztem i zostal zmieniony projekt. IMHO poprzedni projekt swiatyni opatrznosci bozej lepiej oddawalby wielkosc Glempa, ale chyba nie zostal by skonczony za jego zycia (to pewno glowny powod zmiany projektu). Za kilkadizesiat lat o Glempie i tak nikt nie bedzie pamietal, a swiatynia bedzie do [gluteus maximus] - ta, ktora planowano najpierw, nawet za kikladziesiat lat robilaby wrazenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem to w jakiej innej TV ale linka do wiadomosci szukalem w onecie by bylo wiadomo o co chodzi :)

 

Zart? Jak politycy chca sobie zartowac niech ida do kabaretu...

Chociaz i tak cala scena polityczna to jeden wielki kabaret, wiec na jedno wychodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do świątyni,to była to zgrywka polityczna...ALE PYTAM ,czy w Pl. nie ma już wystarczającej liczby kościołów,katedr czy innego [...]?Lepiej jest dawać kasę na nic nie znaczące budynki,niż robić coś konkretnego.Krk w Pl to siła polityczna,na której opierają się kathoprawicowe populistyczne partie jak :

PIS,LPR czy frakcje jak :Kanapa >Dom ojczysty czy inne,dlatego w takie sprawy są wplątywane środki publiczne

Na kurii w niodległym mieście ktoś kiedys napisał:

 

 

Po co nam szpitale i szkoły,budujmy Kościoły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do świątyni,to była to zgrywka polityczna...ALE PYTAM ,czy w Pl. nie ma już wystarczającej liczby kościołów,katedr czy innego [...]?Lepiej jest dawać kasę na nic nie znaczące budynki,niż robić coś konkretnego.Krk w Pl to siła polityczna,na której opierają się kathoprawicowe populistyczne partie jak :

PIS,LPR czy frakcje jak :Kanapa >Dom ojczysty czy inne,dlatego w takie sprawy są wplątywane środki publiczne

Na kurii w niodległym mieście ktoś kiedys napisał:

 

 

Po co nam szpitale i szkoły,budujmy Kościoły!true, true... mądrze gada, polać mu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taak a widzieliście project tej swiatyni?? Ludzie nie maja co jeść a <font color="#FF0000">[ciach!]</font>ńce se stawiaja światynie za kilkaset milionów zł, to sie nazywa prawdziwy katolicyzm, przynajmniej w polsce. A potem sie dziwia że tyle ateistów.

gdybys wiedzial co to jest swiatynia to bys sie takim prostactwem nie wykazal, a tak pokazales, ze jestes ignorantem, ciekaw jestem czy oprocz narzekania na prawo i lewo sam cos robisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

taak a widzieliście project tej swiatyni?? Ludzie nie maja co jeść a <font color="#FF0000">[ciach!]</font>ńce se stawiaja światynie za kilkaset milionów zł, to sie nazywa prawdziwy katolicyzm, przynajmniej w polsce. A potem sie dziwia że tyle ateistów.

gdybys wiedzial co to jest swiatynia to bys sie takim prostactwem nie wykazal, a tak pokazales, ze jestes ignorantem, ciekaw jestem czy oprocz narzekania na prawo i lewo sam cos robisz

hehe, tak tak, w kościele ksiądz mówi żeby na świeta pomóc biednym a sam NIC nie robi, zaraz później na mszy mówi że pieniądze z tacy pójda na jakiś tam nowy kościół. Zamiast pieniądze chociaż z jednej mszy przeznaczyć na biedne rodziny to on jeszcze łazi po kolędzie i wypomina że ludzie mało na kościół płacą, fajnie być katolikiem, a jeśli chodzi o mnie to sam nie mam jak pomóc biednym bo jestem niepełnoletni i nie zarabiam pieniędzy, ale moi rodzice od dawna oddaja ubrania biednym rodzinom, w wiekszości nowe ale nie potrzebne, chociaż za bogaci to my nie jesteśmy. Jeśli chodzi o światynie to wiem co to jest, ale Bóg napewno wolałby abyśmy pomagali innym ludziom niż modlili sie do niego w "świątyni" za miliony zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taak a widzieliście project tej swiatyni?? Ludzie nie maja co jeść a <font color="#FF0000">[ciach!]</font>ńce se stawiaja światynie za kilkaset milionów zł, to sie nazywa prawdziwy katolicyzm, przynajmniej w polsce. A potem sie dziwia że tyle ateistów.

Ateizm nie ma żadnego związku z kościołem, człowiek określa się ateistą gdy taki ma pogląd, a nie dlatego, że obraża się na kościół. :) Ta zależność o której piszesz, w rzeczywistości nie istnieje, nawet gdyby w tej chwili katolicyzm przestał zupełnie istnieć, jego wyznawcy przeszli by najprędzej na inną religię niż ateizm, co zresztą można obserwować w innych krajach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

taak a widzieliście project tej swiatyni?? Ludzie nie maja co jeść a <font color="#FF0000">[ciach!]</font>ńce se stawiaja światynie za kilkaset milionów zł, to sie nazywa prawdziwy katolicyzm, przynajmniej w polsce. A potem sie dziwia że tyle ateistów.

Ateizm nie ma żadnego związku z kościołem, człowiek określa się ateistą gdy taki ma pogląd, a nie dlatego, że obraża się na kościół. :) Ta zależność o której piszesz, w rzeczywistości nie istnieje, nawet gdyby w tej chwili katolicyzm przestał zupełnie istnieć, jego wyznawcy przeszli by najprędzej na inną religię niż ateizm, co zresztą można obserwować w innych krajach.

Jeśli ktoś w młodym wieku i widzi co się dzieje z kościołem, przestaje wierzyć, bo kler powinien być przykładem, a to co sie dzieje skutecznie odstrasza od wiary w Boga, bo jak On może na coś takiego pozwalać... Ja tak nie myśle, nie wiem czy jeszcze do końca wierze, ale Boga w ogóle nie mieszam z kk bo to dla mnie 2 różne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś w młodym wieku i widzi co się dzieje z kościołem, przestaje wierzyć, bo kler powinien być przykładem ...

a co sie takiego dzieje z kosciolem, czy patrzysz tylko na to zle, ktore jest wszedzie, to po co chodzisz do szkoly, przeciez zdarza sie, ze nauczyciele zle ucza, po co chodzisz do lekarza, przeciez jest tylu lapownikow i lekarzy bez powolania, po co mamy policje, tylu jest tam zwyklych partaczy, po co nam rzad, skoro tyle bledow popelniaja - niech zyje anarchia krzyknij, czy jak twoi rodzice sie pokluca albo popelnia jakis blad to tez mowisz na lewo i prawo, ze nie moga byc rodzicami, nie chcesz nie chodz do kosciola, nie chcesz to nie dawaj na tace, nie dawaj ofiar na kosciol, nikt Cie do tego nie zmusza, ale pozwol, ze ja sam bede decydowal co z moimi pieniedzmi bede robil, ignorancja i jeszcze raz ignorancja, naogladales sie telewizji (nie masz co z wolnym czasem robic) i myslisz, ze wiesz cos o kosciele i tym co robi, mrtnt napisal Ci juz o ateizmie, mozesz nie chodzic do kosciola i wierzyc w Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...