Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

Rydzyk, Jankowski i reszta obludnikow...

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jeżeli to nieprawda, to i tak, za to co (z)robił, należy mu się lanie tasakiem po jego zafajdanym pysku. Wygląda na to, że "normalna" Polska ma 3 przeciwników - Lepper, Wielka Kochana i Potężna Rodzina Giertychów oraz Wielki, nawet Największy dobrodziej rYDZYK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak mi słów nie wiem co powiedzieć ale nigdy nie dam i nie dałe na radio maryja i ten rydzy kto jest jakiś nienormalny babcie mu płacą nie mają co jeść a biedni się szwędają po klatkach i proszą o $ a rydzyk jedzie Maybahem czy jak się tyo pisze

nie zaasłużytł żeby jego nazwisko pisać wielką literą to ma :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie dam i nie dałe na radio maryja i ten rydzy kto jest jakiś nienormalny babcie mu płacą nie mają co jeść a biedni się szwędają po klatkach i proszą o $ a rydzyk jedzie Maybahem czy jak się tyo pisze

1. Z tym autem to wypust, specjalnie ktos rozpuscił plotki, bo nic sie nie dzieje w wakacje :)

2. Skoro nie dałes grosza, nie masz prawa do takich sądów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie dam i nie dałe na radio maryja i ten rydzy kto jest jakiś nienormalny babcie mu płacą nie mają co jeść a biedni się szwędają po klatkach i proszą o $ a rydzyk jedzie Maybahem czy jak się tyo pisze

1. Z tym autem to wypust, specjalnie ktos rozpuscił plotki, bo nic sie nie dzieje w wakacje :)

2. Skoro nie dałes grosza, nie masz prawa do takich sądów.

To prawda ani grosza nie dałem i nie dam ale żeby jeżdził samochodzem za 1,6mln zł to przesada a kto za to płaci biedni co nie mają co jeść i babcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda ani grosza nie dałem i nie dam ale żeby jeżdził samochodzem za 1,6mln zł to przesada a kto za to płaci biedni co nie mają co jeść i babcie  :(

Jejku... z tym autem to fake przeciez, a kwestia biedy w naszym kraju to temat na osobny topic niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale taka już jest polska rzeczywistość... Najpierw bulą rydzykowi na nowe ville, lepszy sprzęt radiowy i qfa damskie koszulki wersacze dla niego, a pozniej pluja się do tele, że EMERYTURY za małe!!! I że nie mają co do garów włożyć!! BTW powinni ujednolicić emerytury, bo mnie aż gnie, jak jakiś zafajdany kombatant dostaje ponad 3000 na rękę... I później daje to rydzykowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale taka już jest polska rzeczywistość... Najpierw bulą rydzykowi na nowe ville, lepszy sprzęt radiowy i qfa damskie koszulki wersacze dla niego, a pozniej pluja się do tele, że EMERYTURY za małe!!! I że nie mają co do garów włożyć!! BTW powinni ujednolicić emerytury, bo mnie aż gnie, jak jakiś zafajdany kombatant dostaje ponad 3000 na rękę... I później daje to rydzykowi

a mnie bardziej "gnie" ze taki zafajdany wojkoswy ma emerytury 4 tysiaki i wiecej, i moze jeszcze dorobic!!

 

a co do rydzyka: szkoda gadac...gnuj, smiec , oszust itd...guru swojej sekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja <font color="#FF0000">[ciach!]</font> max moment obrotowy 900 NM!!!!!!!! 8O

8O jak TIR :lol:, musi miec swietne przeniesienie napedu.....

 

 

BTW, mam doniesienia zza wrogiej granicy

oto autentyczny dialog z babcia

 

RS- wplacalas moze na ta fundacje ksiedza rydzyka ?

 

babcia - 8O :? niee......

RS- a słyszalas moze o tej afer...

 

babcia- JA W TO NIE WIERZE :x

 

RS- kupil sobie limuzyne za te pieniadze z fundacji...

 

babcia- to nie z fundacji, on mowil w radiu ze ten samochod dostal w darze od bogatej poloni z USA :?

 

RS- yhymm, i wierzysz w kazde jego slowo ? a co ma we wlasnym radiu powiedziec? "kupilem sobie najleprza limuzyne za wasze pieniadze"...... widzialas ten samochod? nie maja w ameryce co robic tylko zbierac 1,6 mln zl na limuzyne dla jakiegos polskiego ksiedza......

 

babcia- jak Ty wogle smiesz tak mowic ?!

 

RS- jak by dostal taki prezent to by mowili o tym w tv, albo osobiscie przez radio zlozyl by jakies podziekowania. Kupil go sobie za pieiadze tych omamionych babci i TYLE !.

 

babcia- :evil: to bardzo dobry czlowiek z trudem otworzyl radio, jest przesladowany, bardzo pomaga ludziom, no i nie moze przeciez jezdzic byle czym on duzo i daleko podruzuje w waznych sprawach......

 

RS- byle czym ? 4 razy tanszy samochod to i tak by byl przepych jak dla ksiedza, to najbardizej luksusowa limuzyna na swiecie... chesz powiedziec ze on pomaga ludziom? heh i wiesz musi miec napewno bardzo wazne sprawy bo kupil tez sobie helikopter. teraz to predzej zalamuje i podburza ludzi jezdzac w takim luksusie....

 

babcia- bardzo pomaga bo ma fundacje i .....

 

RS- ciiii.... fundacje ma ?, fundacja dziala na zasadzie pomocy - ludzie ludzia.... jak by mial takie wielkie serce to by sprzedal ten samochod a pieniadze zainwestowal w pomoc biednym. Jakos do tej pory nie mial problemow z wozeniem tylka....

 

babcia- nie spodziewalam sie tego po Tobie....

 

RS- ja tylko z Toba dyskutuje, ale Ty i tak masz juz poukladane wysztko na stale w glowie tak jak che ten ksiadz...

 

 

heh POWINNI ZAKAZAC tego radia, pranie muzgu robia tym ludziom........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

babcia- to nie z fundacji, on mowil w radiu ze ten samochod dostal w darze od bogatej poloni z USA  :?  

 

babcia- :evil:  to bardzo dobry czlowiek z trudem otworzyl radio, jest przesladowany, bardzo pomaga ludziom, no i nie moze przeciez jezdzic byle czym on duzo i daleko podruzuje w waznych sprawach......

Moja babka dokladnie te same teksty wali... moze tam jakos podprogowo nadaja w tym RM i babki nie wiedzia czemu, ale nieświadomie maja wytlumadzenie dla Rydza. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywamy sektami religie które nimi nie są. A tutaj na łonie KK jest jedna z najbardziej niebezpiecznych sekt utrzymywana. KK i cały jego zarząd nie wiedza co powiedziec ... co jest tego wynikiem? Brak mozliwosci działania? Niesądzę prawdopodobie jak w polityce polskiej - w kosciele jest tak samo.. Rydzyka nik nie zwali ze stołka (episkopat ma taką możliwosc) bo razem z Ojcem Mybachem poleciałoby w śród skandali i afer - połowa episkopatu polskiego...

 

Wczoraj po tej całej nagonce oglądałem kawałek TV Rydzyka.. i była akurat msza..

Modlitwa o ewangelizację.. własciwie się sprowadziła do prosby o modlitwę za radio maryja i tv niepokałanów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW powinni ujednolicić emerytury, bo mnie aż gnie, jak jakiś zafajdany kombatant dostaje ponad 3000 na rękę... I później daje to rydzykowi

taki kombatant walczyl za ojczyzne i IMO te pieniadze sie dla niego naleza.

 

co to fury to jak o tym uslyszalem to az mi kichy skrecilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW powinni ujednolicić emerytury, bo mnie aż gnie, jak jakiś zafajdany kombatant dostaje ponad 3000 na rękę... I później daje to rydzykowi

taki kombatant walczyl za ojczyzne i IMO te pieniadze sie dla niego naleza.

 

co to fury to jak o tym uslyszalem to az mi kichy skrecilo

Walczyli za ojczyzne i co z tego?Wielu z nich wylewalo krew za polske i nei tylko niekiedy bezmyslnie i teraz przewracaja sie w grobie.Walczyli za nasze dobro ehhh.

Ciekawi mnie jak zmieni sie sytuacja kleru po smierci papieza polaka?Kler pewnie bedzie niepocieszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA wam powiem jedno, myślicie, że starsi ludzie nie myślą i co im by sie nie powiedziało to i tak będą wpłacać pieniądze, a tych których sie przekona to wyjątki tu moim zdaniem sie mylicie ja przedwczoraj rozmawiałem ze starszą panią i panem i oni powiedzieli że onie nie wpłacają pieniędzy na radio maryja od kiedy usłyszeli o helikopterze. A teraz jak im powiedziałem o Maybahu to już całkiem wyklneli rychyka. i mówili że sporo ludzi już od pewnego czasu w miej okolicy nei wpłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW powinni ujednolicić emerytury, bo mnie aż gnie, jak jakiś zafajdany kombatant dostaje ponad 3000 na rękę

Nie generalizuj ze wszyscy/wszystkie staruszkowie/staruszki wplacaja na RM. Nie obrazaj tez kombatantow, zrobili duzo dla kraju nalezy im sie.

Tak poza tematem: wcalnie nie dostaja po 3000, a przynajmniej nie wszyscy, np.: moj dziadek dostanie ok 1200.

 

Co do Rydzyka, coz, gnoj z niego, ale trzeba przyznac ze ma talent do wysysanie pieniedzy z wierzacych :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji temu co robia ksieza za nasza/wasza kase.

 

U mnie w miescie powstala nowa parafia, no to dewotki zaczely sie po ulicach nalezacych do nowej parafi rozchodzic i od domu do domu pukac i zebrac o kase bo kosciol buduja (a ch... mnie to, ale nic nie zrobilem bo matka mi zabronila ich przepedzic) no i tak co miesiac i miesiac (i tak fige dostaja a nadal do na przychodza i nekaja). A najlepsze jest to ze nosza ze soba taki dzienniczek i wpisuja KTO i ILE dal, albo KTO NIE DAL.

No i na poczatku wybudowali z paru kawalkow blachy pseudo kosciolek. A za tym pseudo kosciolkiem WYBUDOWILI SOBIE 2 PIETROWA WILLE nie zdziwilbym sie gdyby tam byl nawet basen :P

 

I tak TA ZARAZA KRADNIE pieniadzie, a nie moge pojac jak ludzie sa glupi im ta kase im daja :/

 

Ps. jak ktos chce to moge wrzucic fotki tej willi w weekend.

Zeby nie bylo ze leje wode :)

 

Ps2. a tak wogole to to spoleczenstwo jest powalone, wystarczy zobaczyc kto jest prezydentem i kto jest w sejmie itp. itd. no ale nie o tym w danym watku mowimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tematem: wcalnie nie dostaja po 3000, a przynajmniej nie wszyscy, np.: moj dziadek dostanie ok 1200.

 

Co do Rydzyka, coz, gnoj z niego, ale trzeba przyznac ze ma talent do wysysanie pieniedzy z wierzacych :(

Do tego dochodzi premia kombatancka, jakis dodatek za sluzbe, za osiagniecia i wychodzi 1800zl. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji temu co robia ksieza za nasza/wasza kase.

 

U mnie w miescie powstala nowa parafia, no to dewotki zaczely sie po ulicach nalezacych do nowej parafi rozchodzic i od domu do domu pukac i zebrac o kase bo kosciol buduja (a ch... mnie to, ale nic nie zrobilem bo matka mi zabronila ich przepedzic) no i tak co miesiac i miesiac (i tak fige dostaja a nadal do na przychodza i nekaja). A najlepsze jest to ze nosza ze soba taki dzienniczek i wpisuja KTO i ILE dal, albo KTO NIE DAL.

No i na poczatku wybudowali z paru kawalkow blachy pseudo kosciolek. A za tym pseudo kosciolkiem WYBUDOWILI SOBIE 2 PIETROWA WILLE nie zdziwilbym sie gdyby tam byl nawet basen :P

 

I tak TA ZARAZA KRADNIE pieniadzie, a nie moge pojac jak ludzie sa glupi im ta kase im daja :/

 

Ps. jak ktos chce to moge wrzucic fotki tej willi w weekend.

Zeby nie bylo ze leje wode :)

 

Ps2. a tak wogole to to spoleczenstwo jest powalone, wystarczy zobaczyc kto jest prezydentem i kto jest w sejmie itp. itd. no ale nie o tym w danym watku mowimy.

Najbardziej chore w tym wszystkim jest to ze niekiedy Ksieza wala prosto z ambony nazwiskami itp itd a wszyscy ''wielcy szczerzy prawdziwi katolicy'' juz maja cie na celowniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy próbowali ukraść Maybacha należącego do ultra-luksusowego hotelu ADLON w Berlinie.

 

W Polsce wiem, że Maybacha mają: Pan Krauze z Prokomu, Właściciel Helleny, Podobno jakiś wrocławski przedsiębiorca(coś związane z oknami) ma jednego.

Wydaje mi się, że z tym Maybachem Wiśniewskiego to ściema jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy próbowali ukraść Maybacha należącego do ultra-luksusowego hotelu ADLON w Berlinie.

 

W Polsce wiem, że Maybacha mają: Pan Krauze z Prokomu, Właściciel Helleny, Podobno jakiś wrocławski przedsiębiorca(coś związane z oknami) ma jednego.

Wydaje mi się, że z tym Maybachem Wiśniewskiego to ściema jednak.

Zdarzylo mi sie trafic na teledysk Wisni w TVP.Ucieka tam przed reporterami ktorzy gonia go smiglowcem,motorami,autami,czolgiem,skuterem,lotnia a WIsnia ucieka nie MAYBACHEM ale jakas BEEMKA.Mniemam ze gdyby mial maybacha to predzej w teledysku wozilby sie wlasnie taka bryka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...