Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

Rydzyk, Jankowski i reszta obludnikow...

Rekomendowane odpowiedzi

:twisted: Złączmy się i weżmy się razem do naprawy naszego państwa i odebrania władzy kościołowi.

 

Na początek  :twisted: ukradnijmy Maybach'a Rydzykowi a potem go  :D sprzedajmy a za zarobione pieniądze wydajmy na  8) browarki. Tą oto metodą wspomożemy nasze  :( biedne państwo bo od każdego browarka jaki kupimy państwo dostanie  :) podatek.

:twisted: Plan idealny.

A co z jankowym dżagłarem ??

Powinno być z niego też parę brovarkuff ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy że Heniek, co lubi młodzież :lol:  ma jeszcze Audi i Merola :!:

Takimi chaszczami nie będziemy się zajmować, pewnie kupił je żeby służbie pożyczać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też dorzucę coś od siebie - z przedstawionych tu opini najmądrzejsze pochodzą według mnie od Reed'a i Galago De Codi

Wierzę w Boga i także uważam że głupatą jest w niego nie wierzyć, większąść ataków na taką tezę opiera się na tym że dla każdego Bóg = Kościół i lekcje religii, natomiast mówiąc o Bogu Ja i np. Reed mamy namyśli siłę stwórczą nie powiązaną z żadną religią (już chociaż somo istnienie tych religii i ich wspólnych cech powinno dać do myślenia) która pchnęła tą całą machine życia w ruch.

z tą jedną wzmianką że ja nie wykluczam teorii ewolucji. (jak byłem mały to po obejrzeniu jednego z takich programów o ewolucji przez długi czas męczyła mnie myśl czy jak prezez lata będę trzymał rękę w wodzie to wyrosną mi błony[jakieś szczątkowe jużmamy] między palcami) :D :P :)

 

Zresztą kolejny argument że nie biega tu o ewolucję - niech ktoś mi powie:

- to niby od czego ona się zaczeła?

- od aminokwasów później jednokomórkowców

- dobra to skąd się wzięły te aminokwasy?

- na ziemi powstały odpowienie warunki

- skąd się wzięła ziemia?

- ze zbitej masy kosmicznej (meteorki itp. :) )

- skąd się wzięła ta masa kosmiczna?

- z Big Bangu

-... z kad wziął sie Big Bang ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt jest faktem zrobili bakterie która nie istaniała.A co do rybek stwierdzili to że są różne gatunki i tyle które wyodrębniły sie od jednego przodka.I nie myl tutaj ras i gatunków.a co do form przejściowych jest ich dużo np u człowieka http://www.ma.krakow.pl/pradzieje/ewolucja_czlowieka prosze oto strona.sławna lathimeria.przykładów jest mnustwo czy nawet skrzypłocze minogi.książka od biologi sie kłania.

Minóg i skrzypłocz czy taltimeria sa nazwane żywymi skamienilami ...

nie chodzi tutaj o pośrednistwo pomiedzy rybami a skorupiakami, rybami płazami ytd... a o ich prymitywnej budowie..

 

Proszę podaj mi link do prawdziwej formy przejsciowej, a nie latimerii która uwazan jest dlatego ze ma odnoza płetwo- kroczne.. mają to samo całe krocie podras Skorpen i innych podobnych ryb, nawet skoczek mułowy... A dwudyszność tez nie jest dowodem.. chyba ze nasi "specjalisci" zaczną udowadniac ze ryby labiryntowe to płazy... a sumy to juz wogole nie ryby..

 

Biblia nie kloci sie z sukcesją ekologiczną - z przystosowaniem, jedyne co powiedziano ze kazde ze zwierząt jest stworzone wdł swojego rodzaju.. a niekoniecznie gatunek = rodzaj... nie wiem dalczego religianci i pseud naukowcy przeciągają szalę w skrajne kierunki... ksieza w jakies paradkosy , a nukowcy w bezsensowne teorie..

ale jak niewiadomodlaczego to wiadomo ze chodzi albo o sławe albo o kasę.. nie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=4069&start=90 a to takie małe przypomnienie - jeżeli ktoś ma jeszcze zamiar prowadzić dyskusję o bogu to niech sobie zajrzy do tamtego tematu - tam poruszona została większość argumentów i ponowna dyskusja o tym nie ma chyba sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

-... z kad wziął sie Big Bang ?

big bang wziol sie z energi niewiadomo jakiej ze energia zmienila sie w materie i antymaterie istnienia anty materi jeszcze nikt nie udowodnil.

moze ta energia byl ten wasz Bóg albo cos, jakos nie moge uwiezyc w jakas wyzsza istote ktora stwozyla ten cyrk bardziej to wyglada na dzielo przpadku.

 

@reed ewolucja nie trwa tysiecy lat tylko setki tysiecy a zeby rybka zalczela latac to trzeba z milion. postepujaca ewolucje widac doskonale na bakteriach i innych wirusach tak jak np HIV pred chwilka wyczytalem w wikipedi ze jeden rodzaj wirusa HIV jest podobny do SIV wirusa ktory atakuje uklad imunologiczny malp wiec zeby powstal hiv siv musial ewoluowac przeksztalcajac sie tak zeby mugl zatakowc czlowika. nastepny przyklad ewolucji jest prosty jestesmy wyzsi nisz ludzie w sredniowieczu.

 

nastepna kwestia powstanie zycia w labolatorium uwazam ze jeszcze z 50 lat przynajmniej poczekamy az naukowcy ze zwiazkow chemicznych stwoza zycie ja sie zadowole wirusem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Arnie, mylisz umiejętnośc przystosowywania się do warunków życia z ewoluowaniem.

Nie chce mi się już dyskutować o tym, zasadniczo nie mam interesu żadnego w tym by kogokolwiek przekonywać do swojej racji, a nerwów szkoda, można je zachować na inną okazję ;-)

Tak więc tym razem definitywny EOT z mojej strony, jakby co to mogę na PM GG itp se postukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie nie związane z tym tematem ale napisze je tutaj:

Gdzie podział się topic "drugs". Bo nagle patrze a go nie ma i nie mogę go znaleźć.

a ładnie to tak demoralizowac (uszczesliwiac) idiotów :twisted: :twisted: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial tak podchodzic do tego jak reed i RAZOR to tez moge powiedziec ze jestescie glupi bo wierzycie w boga (obojetnie w jakiej postaci), bo ja nie wierze to wy jestescie glupi bo wierzycie, rozmowa na temat istnienia boga nie ma tutaj dalszego sensu, bo widzac po porzednich tematach nic dobrego pozniej z tego nie wychodzi.

 

A ten watek tym bardziej o tym nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(żeby nie było) też wierzę w Boga (IMHO tylko idioci nie wierzą) .

jestes z tymi swoimi smiesznymi przekonaniami heretykiem 21 wieku :D

ale przynajmniej sie naznaczyles :lol: to dobshe.

Szkoda, ze stosy juz wygasly :D

 

 

 

Noł offence ofkours.

 

PZDR$ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano zyjemy w zaa<span style="color:red;">[ciach!]</span>ym katolickim kraju :(

jeebac katolikow papieza jezusa boga itp

no Papierza juz mogles pominac... jakby nie patrzec to duzo dobrego dla ludzi zrobil.

a co do jeebania to jakbys mial odrobine kultury to wiedzialbys, ze innowiercom, bogom itp. nalezy sie jakis szacunek i nie trzeba ich odrazu jeebac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano zyjemy w zaa<span style="color:red;">[ciach!]</span>ym katolickim kraju :(

jeebac katolikow papieza jezusa boga itp

no Papierza juz mogles pominac... jakby nie patrzec to duzo dobrego dla ludzi zrobil.

.

widze z swobie znowu popolemizuje....

 

co on takiego zrobil sie pytam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano zyjemy w zaa<span style="color:red;">[ciach!]</span>ym katolickim kraju :(

jeebac katolikow papieza jezusa boga itp

no Papierza juz mogles pominac... jakby nie patrzec to duzo dobrego dla ludzi zrobil.

a co do jeebania to jakbys mial odrobine kultury to wiedzialbys, ze innowiercom, bogom itp. nalezy sie jakis szacunek i nie trzeba ich odrazu jeebac.

a jacy Wy jesteście katolicy??

jak się wypowiadacie o świecie arabskim??

itp zresztą??

ja jestem ateistą i allacha tez jebać i boga i budde i wszelkie inne <span style="color:red;">[ciach!]</span>e religie!!

99% zła na tym swiecie jest przez religię!!!!!!!! Jaką kolwiek!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano zyjemy w zaa<span style="color:red;">[ciach!]</span>ym katolickim kraju :(

jeebac katolikow papieza jezusa boga itp

no Papierza juz mogles pominac... jakby nie patrzec to duzo dobrego dla ludzi zrobil.

a co do jeebania to jakbys mial odrobine kultury to wiedzialbys, ze innowiercom, bogom itp. nalezy sie jakis szacunek i nie trzeba ich odrazu jeebac.

Kolega Pageup IMO przesadził, zaraz pewnie dostanie ostrzeżenie od moderów. Ale co do jot-pe-2 to się nie zgodzę. On nic nie robi, znaczy się robi - produkuje świętych, nic poza tym. Siedzieć i gadać o pokoju każdy może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... nie zgodze sie z toba Pageup . gdyby nie bylo ZADNEJ religii , ludzie wymysliliby cos nowego , np. obrona przed wyimaginowanym wrogiem [np.wyprawy krzyzowe-gdyby nie bylo pretekstu religijnego] czy tez cos innego. religie to poprostu kolejny pretekst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...