Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

Rydzyk, Jankowski i reszta obludnikow...

Rekomendowane odpowiedzi

A slyszeliscie o tym?

Jechalem samochodem i slysze ze minister edukacji (bodajze) wpadl na pomysl by w szkole obok ewolucji czlowieka itp. na rowni nauczac ze zycie stworzyl Bog, uczeni sie sprzeciwiaja takiemu pomyslowi...

 

Ja nie komentuje bo brak mi juz sil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety do pewnych żeczy niezbędny jest ksiądz ( sakramęty itd.

I tu sie mylisz.

Po 1. Sakramenty sw. wymyslili ludzie czyt. kosciol.

Po 2. Nawet chrzest pierwszych chrzescijan nie byl sakramentem, zostal na taki zaadoptowany dopiero w XIw.

Po 3. Ksiadz nie jest potrzebny do zadnego sakramentu. Kazdy sakrament moze udzielac osoba wierzaca, np. umiera czlowiek i wyspowiadac i udzielic mu ostatniego namaszczenia moze zwykly wierzacy czlowiek jesli w tym czasie nie ma mozliwosci sprowadzenia ksiedza. Info z nauk przed slubnych kiedy bralem slub(notabene jestem czlowiekiem niewierzacym, slub koscielny bralem ze wzgledu na rodzine zony i moja matke)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fenzir a to juz masz??

BTW ziola w zyciu nie zapalilem, a avatar to po prostu znak klanu w grze AA.

Acha jeszcze jedno pimpusia to sobie dzieciaku znajdz w rodzinie,  a tak w ogole to co znaczy ten klechorozpruwacz w twoim profilu?? Chyba powinno byc judeorozpruwacz? Jestes niekonsekwentnym dzieciakiem,

1.nie jestem "fenzir" tylko "fenriz"

2.nie znoszę próżnego polskiego kleru-dlatego

3.dlaczego juedorozpruwacz- nie żywię do narodu żydowskiego nienawiści tylko dlatego że mają wpływy na całym swiecie i dużo baksów :wink: działali przez wieki żeby dojść do tego , mają wielu mądrych i zdolnych ludzi

4.Od mojej rodziny won :!: :!:

5.Różaniec nie jest mi potrzebny, szanuje odmienność religijną i nie nabijam się z symboli jakiejkolwiek wiary

Pageup jak masz wyrażać takie poglady to przejdź na onet - tam znajdziesz swój poziom , który na pewno będzie Ci odpowiadał. Ledwo z pieluch wyrosłes, a zabierasz się za prymitywne obrażanie wielkich ludzi . Nic dziwnego że potem tematy są zamykane, własnie przez takich :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

papiez wielkim człowiekiem???????

hahaha człowieku pomyśl zanim coś napiszesz ech

jak mam kogoś chwalić za dobro to prosze I przykład:

Janina ochojska i jej PAH gdybyscie polowe tego co rzucacie na kosciol na tace dawali dla niej to problem głodu w środ dzieci na swiecie by nie istniał!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo moze sorry co robi?? nie mowie zeby zdychal tylko niech skonczy piastowac ten urząd bo nic nie moze jest za starym grzybem!! a to ze kiedys poparl solidarnosc to odrazu trza go trzymac w jednym miejscu mimo ze juz sam gadac nie moze???????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i w taki sposób watek o ojczulku Rydzku przeksztalcil sie w watek o calym kosciele :( ludzie nie oceniajcie kosciola przez pryzmat niektorych osob a co Jana Pawla II moge powiedziec duzo dobrych rzeczy a chociaz bym nie mogl nie robilbym z siebie idioty publicznie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pageup prosiłbym o pohamowanie swoich wulgarnych wypowiedzi, bo zaczynasz podpadać nie tylko uczestnikom, ale także moderatorom.

 

Piszesz w dziale Ośla łączka OK, ale temat jest o samochodzie księdza Rydzyka a ty za bardzo odbiegłeś od tego tematu. To forum nie jest do wygłaszania swoich przekonań o wierze i twojego stosunku do kościoła.

Pisząc o Janie Pawle II nie powinieneś go obrażać, bo za to można mieć sprawę w sądzie (nawet za takiego posta :!: )

Jeszcze raz proszę o pohamowanie swoich wypowiedzi i trzymanie się tematu topica. Jeśli chcesz być dalej na tym forum stosuj się do moich poleceń. Z tego, co wiem to moderatorzy już mają Ciebie na oku.

Próbuj pisać całą swoją wypowiedz w jednym poście bo tak tylko robisz śmietnik.

Kopie mojego posta dostałeś na PW abyś go nie przeoczył :!:

 

Zmieniając temat Rydzyk ma fajny wózek, może się da kiedyś bryknąć wokół osiedla 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW mam takie pytanko :

czy można wypisać się z Kościoła kat., co trzeba zrobić, czy trzeba byc pełnoletnim ?,

 

co do maybacha (prawdziwego czy nie) to mu nie zazdroszczę bo po co :?: mam nadzieje że dozyję rewolucji która obali władzę kleru w Pomrocznej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego masz się wypisywać z czegoś do czego sie nie wpisywałeś??

Na tym polega miłość CHrystusowa?? na chrzczeniu ludzi NA SIŁĘ W WIEKU NIEMOWLĘCYM.... znów KK nie doczytał biblii....

potem sie dziwić że Pageup zwie Boga i niebo ...

 

Pageup.. dobra rada.. przeczytaj biblię.. pojmij co ona ma do przekazania.. ujrzysz moze wtedy ze Bioblia - Słowo Boże - nie ma nic wspólnego w Kościołami chrescijańskimi...

z resztą sam Jezus powiedział

"będzie wielu którzy w moim imieniu beda robić cuda"

doczytaj dalej co z nimi zrobi :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biblie czytalem i prawie na kazdym kroku ja slicznie mozna negowac ale koniec tego tematu ;) a swoja droga nie jestem tylko przeciwko katolicyzmowi!! jestem przeciwko kazdej religii (islam buddyzm hinduizm itp.) ja jestem ateistą :!: :!: :!: :!:

a tak swoją drogą czy mogę iść do więzienia za swoje poglądy:

<b>Kontytucja RP:

Rozdział II art.. 54 pkt. 1

Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Rozdział II art. 54 pkt. 2

Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.</b>

no ale trza przyznac rydzykowi ze sie umie ustawic chlopok i ma dobry gust (najpier mercedes s-klasse a teraz maybach no no no)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ? bo jais popaprany teolog powiedział ze ziemia była stworzona przez 6 dni??

 

dla zydów i języka aramejskiego słowo dzien - oznaczało

jakis okres w konkretnych ramach, 1000 lat, lub inna jednostkę czasu.. nie oznaczało to dnia ZIEMSKIEGO...

 

ewolucja - jedno zdanie w CAŁEJ BIBLII..

"stworzone wdł swojego rodzaju" - gdzie tutaj masz zaprzeczenie sukcesji ekologicznej, zmiany tresci genetycznej gatunku...

są pewne ramy których dany typ zwierzęcia nie przekroczy i tak jest

- do dzis nauka nie pokazała ogniw przejsciowego pomiedzy TYPAMI systematycznymi..

A sztuczne tworzenie gatunków i pokazywanie sukcesji i przystosowania... mnie to nie bawi... zwykła zciema naukowców onanizujących się po nocach gdy patrzą na swoje dyplomy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ? bo jais popaprany teolog powiedział ze ziemia była stworzona przez 6 dni??

A dlaczego to, ze powiedzial, ze ziemia byla stworzona przez 6 dni czyni go popapranym? Czegos tu nie rozumiem.

 

dla zydów i języka aramejskiego słowo dzien - oznaczało  

jakis okres w konkretnych ramach, 1000 lat, lub inna jednostkę czasu.. nie oznaczało to dnia ZIEMSKIEGO...

A ci to co? Byli znawcami prawdziwszej prawdy?

 

I wg tej tezy dlatego obecnie dzien swiety (te 1000 lat) nalezy swiecic? Ciekawe.

 

I wyjasnij mi tez ten fenomen, ze biblii nie mozna zanegowac, lecz tlumaczenie, jakos pierwsze slysze, nauka nawet nie potrzebuje negowac biblii bo po prostu od dawien dawna nie bierze jej wcale pod uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna jaskółka wiosny nie czyni, na razie procedura została rozpoczęta (ciekawe kiedy się skończy). Wraz z procedurą rozpocznie się niezła jazda, ciekawe kiedy zacznie się okupacja kościoła św.B przez obrońców k.J. :)

Tak się zastanawiam, jesteśmy narodem, który nigdy nie dawał się ubezwłasnowolnić, przeżyliśmy najazdy Tatarów, Krzyżaków, Szwedów, Hitlera i Stalina, obaliliśmy komunizm, i zawsze przychodził czas, w którym mimo różnych poglądów potrafiliśmy się zjednoczyć do walki z wrogiem. Jak myślicie, czy obalimy też kościelizm? Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...