Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

Rydzyk, Jankowski i reszta obludnikow...

Rekomendowane odpowiedzi

Czego chcesz od niego, nie doczytałeś że biedak z niego - fiatem 126p sie tłucze nieszczęsny.

 

 

A może popatrzeć na to z zupełnie innej strony....

 

Wszyscy psioczą na Rydzyka bo jeżdzi Maybachem, a gdyby ten księżulek też miał Maybacha to pewnie zdążyłby wychamować i nic by się nie stało. Więc dale ludzie - zrzucajmy się na maybachy dla księży, a będzie bezpieczniej na ulicach !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym autkiem, to JOKE IMO :wink: . Na razie cisza przed burzą, k.J. nie skomentował, ruchów abp.G. :?: Poczekamy

 

@fenriz Piersi wydały (wydali ?) nową płytę jeżdzą teraz po władzy, to też dosyć pocieszny temat :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.. ten ksiadz co potracil rowerzyste; nie dosc ze mieszka blisko mojej miejscowosci to jeszcze smieszna kare dostal. 3 lata bez prawka, 1,5 roku zawiechy i 3,5k grzywny.. no parodia :| Co to ma byc ? .. rownosc wobec prawa .. qfa parodia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a coś ty taki zdziwiony, przecież nie od dziś wiadomo, że są równi i równiejsi. Przypuszczam, że wiesz do których należych :twisted: . Osoba u której wykryto pomroczność jasną, która kilka razy (bodajże trzy lub cztery) spowodowała wypadek po pijaku, ostatni raz to chyba miała zabrane prawko i znów przyjeb***ła w samochód, dostała chyba 3 na 1,5 za KUR*A SKRUCHĘ :evil: . Tak się zastanawiałem kogo pierwszego bym zajeb*ł, sędziego który wydał wyrok, czy winowajcę.

No cóż, ale to jest jeden z "uroków" życia w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaCZq - np. mezczyzna 40lat, zamordowal 16 osob, pocwiartowal je (zywcem) na male kawaleczki i zalal kwasem solnym, zlapali go, ale on wyrazil skruche - ze bardzo mu z tym zle, ze juz nie bedzie, przeprosil rodziny ofiar i obiecuje poprawe :))) taaakk dostanie lagodniejszy wyrok :) za skruche :)

 

Dostanie dozywocie +120lat ale za skruche dostanie dozywocie i tylko +60lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego chcesz od niego, nie doczytałeś że biedak z niego - fiatem 126p sie tłucze nieszczęsny.

nie chodziło mi tutaj akurat o autko ( na wsi bieda :twisted: ) tylko o obyczaje :evil: :evil:

ty chyba coś wdychałeś i ci zaszkodziło.... albo nie wdychałes i to ci jeszcze bardziej zaszkodziło....

Przecież cała moja wypowiedź była.... eh , ku... szkoda pisać, chyba wszyscy pozostali wyłapali że to JOKE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes smieszny. Za przyznanie sie do winy, wyrazenie skurchy, przproszenie ofair, czy rodziny ofiary zawsze na CALYM swiecie wyroki sa lagodniejsze.  

i prosze bardzo bez rzucania miechem.

gratuluję 8O, z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że jak się nachlam i spowoduję wypadek bez ofiar po którym zabiorą mi prawo jazdy (powinieniem też dostać przynajmniej teoretycznie wyrok) i jak za chwilę znów się nachlam i spowoduje wypadek, to wystarczy, ze wyrażę skruchę to dostanę co najwyżej zawiasy :?: :?: :?:

Tak się zastanawiam, czy to aby nie Ty jest osobą, która wydała ten wyrok :twisted: . A jeśli tak to może mnie uświadomisz w takiej kwestii, gość popełnia przestępstwo, mając już jeden wyrok w zawieszeniu, z tego co mi jest wiadomo, zawiasy zostają mu odwieszone i jest traktowany jako recydywa, ale wg. Ciebie wystarczy wyrazić skruchę, żeby dostać drugie zawiasy 8O . Sorry za OT, ale do takich doszedłem wniosków, proszę, żebyś mnie poprawił i wyjaśnił jak to jest

 

@SKRYTOBOJCA przykład może brutalny, ale chyba dobrze oddaje sprawę :lol: :twisted: :lol: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ygbd, nie do końca o to MaCZq-owi chodziło. Twój przykład nie bardzo pasuje bo to już jest recydywa i tutaj raczej żadna skrucha nie pomoże.

 

Ale jeśli na przykład - będąc trzeźwy zabijesz kogoś "przez przypadek" (na przykład w wypadku samochodowym czy ) i będziesz potem zgrywał chojraka "i tak mi nic nie zrobicie" to prawie na pewno dostaniesz większy wyrok, niż jeśli np. nie wiem - przeprosisz rodzinę ofiary, spróbujesz im jakoś to zadośćuczynić itd.

Coś w tym jest i jednak czasami pomaga (jeśli jest to prawdziwa a nie aktorska skrucha). Sąd czasami bierze takie coś pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dla sądu nie ma możliwości sprawdzenia czy ktoś popełnia czyn specjalnie czy "przez przypadek", więc co za różnica czy i do czego się przyznaje? Mówi np., że przypadkiem potrącił, a chciał go celowo rozjechać. Kto sprawdzi i udowodni jak było naprawdę? :D

Przepraszanie leży w gestii moralnej, a zadośćuczynić zabójstwa się po prostu nie da :D

Takie złagodzenie kary mogłoby mieć miejsce, kiedy np. ktoś obrabował bank i po tym sam się zgłosił na policję i oddał to co ukradł, ale w przypadku zabójstwa tak się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale zdarza się, że zabójca (już nie mówię "przez przypadek") np. współpracuje z Policją, widzi jednak, że zrobił coś beznadziejnego (tacy się czasami zdarzają!) i dostaje 25 lat zamiast dożywocia. A to chyba jednak spora różnica.

 

Nie mówię, że tak jest zawsze, ale jednak czasami zdarza się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

Takie złagodzenie kary mogłoby mieć miejsce, kiedy np. ktoś obrabował bank i po tym sam się zgłosił na policję i oddał to co ukradł[...]

Nie, takiego ludzika to by od razu w kaftanik i miękkie ściany zapodali :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ygbd, nie do końca o to MaCZq-owi chodziło. Twój przykład nie bardzo pasuje bo to już jest recydywa i tutaj raczej żadna skrucha nie pomoże...

i właśnie o tym pisałem we wcześniejszym poście, a MaCZq powiedział, że jestem śmieszny

ostatni raz to chyba miała zabrane prawko i znów przyje****** w samochód, dostała chyba 3 na 1,5 za **** SKRUCHĘ

nie wiem, ale chyba z tego można było wywnioskować, że gość taki numer wywinął nie pierwszy raz, a jazdę od MaCZq'a dostałem ja. Może nie zrozumiał

 

Co do skruchy, całkowicie się zgadzam, jeżeli to był przypadek, jeżeli skrucha jest szczera (tylko jak to odróżnić), to uważam, że powinno się to brać pod uwagę. Ostatnio dobrze było widać, jak wygląda skrucha w wykonaniu młodocianych bandytów, niestety jak to napisałeś w następnym poście, ludzie którzy zrozumieli, że zrobili coś beznadziejnego zdarzają się TYLKO czasami :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ygbd, nie do końca o to MaCZq-owi chodziło. Twój przykład nie bardzo pasuje bo to już jest recydywa i tutaj raczej żadna skrucha nie pomoże...

i właśnie o tym pisałem we wcześniejszym poście, a MaCZq powiedział, że jestem śmieszny

ostatni raz to chyba miała zabrane prawko i znów przyje****** w samochód, dostała chyba 3 na 1,5 za **** SKRUCHĘ

nie wiem, ale chyba z tego można było wywnioskować, że gość taki numer wywinął nie pierwszy raz, a jazdę od MaCZq'a dostałem ja. Może nie zrozumiał

 

 

Tak. Masz rację. Nie przeczytałem wcześniejszych wpisów i wyrwałem coś z kontekstu. Przy wielokrotnej recydywie w życiu nie uwierzyłbym w "skruchę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzilo mi o ten konkretny przykald ktory podales. Mowilem ogolnie jak sie rzecz ma. Zawsze wystepuja jakies okolicznosci lagodzace.

UFF, kamień spadł mi z serca :twisted: , musisz pisać o co chodzi dokładnie, bo już zaczynałem myśleć, że jesteś normalny inaczej :wink: i chyba nie tylko ja :lol: . Na całe szczęście sprawa wyjaśniona, z tym, że jednak nie wmówisz mi, że zawsze są okoliczności łagodzące. Są niestety przypadko niereformowalne i u takich raczej takich okoliczności się nie znajdzie :evil:

pasibrzuch na senatora ! ->http://info.onet.pl/984565,11,item.html

Polska dla polaków, ziemia dla ziemniaków, a księża na księżyc, chyba tak to było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

Polska dla polaków, ziemia dla ziemniaków, a księża na księżyc, chyba tak to było

Popieram w (prawie) całej rozciągłości, zapomniałeś jednak dodać : Indianie do Indii :D

BTW, nacjonalizm, zwłaszcza lokanlny, roxx jak penis. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersją poprawiona v.1.0.1

Polska dla polaków, ziemia dla ziemniaków, Indianie do Indii, księża na księżyc, Rydzyk na prezydenta Dołączona grafika

bbbrrrrrr, szczerze mówiąc to ostatnie jakoś mi za bardzo mi nie leży (tragiczna wizja Polski)

seks przedmałżeński = 10lat

potomstwo bez ślubu = 25lat

innych nie piszę bo mi ciarki po plecach chodzą Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersją poprawiona v.1.0.1

Polska dla polaków, ziemia dla ziemniaków, Indianie do Indii, księża na księżyc, Rydzyk na prezydenta Dołączona grafika

bbbrrrrrr, szczerze mówiąc to ostatnie jakoś mi za bardzo mi nie leży (tragiczna wizja Polski)

seks przedmałżeński = 10lat

potomstwo bez ślubu = 25lat

innych nie piszę bo mi ciarki po plecach chodzą Dołączona grafika

onanizm - obcięcie dłoni :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ciekawa książka pt. "Byłem księdzem", niestety nie czytałem, bo klient, który miał mi ją pożyczyć pojechał do USA, i nie mam skąd jej dorwać. Są to wspomnienia byłego księdza, od seminarium, aż do pracy na plebani, czy tak jakoś. Podobno niezła jazda, swojego czasu książka była wyklęta przez czarnych. Opinie na jej temat są podzielone, jedni twierdzą, że to prowokacja, inni, że tak jest na prawdę.

Niektóre opinie: http://www.gej.net/kult_books_show.php3?fID=9#

Informacje: http://www.faktyimity.pl/jonasz/3.htm

poczytajcie sobie fragmenty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...