Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

Rydzyk, Jankowski i reszta obludnikow...

Rekomendowane odpowiedzi

No to wg ciebie pewnie sex ze zwierzetami tez jest naturalny bo to tez "rozladowanie popedu bezowocnie" ,eehh idac dalej tym tropem :dzieci/trupy/dziura w plocie :P

Dlugo nad tym myslales? chyba nie.

 

Wiesz homoseksualizm nie jest scigany przez prawo, a pedofilia tak, ale jak ty nie widzisz roznicy, to moze sie nie wypowiadaj wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugo nad tym myslales? chyba nie.

 

Wiesz homoseksualizm nie jest scigany przez prawo, a pedofilia tak, ale jak ty nie widzisz roznicy, to moze sie nie wypowiadaj wiecej.

1393951[/snapback]

 

Niby dlaczego ma się nie wypowiadać, tymbardziej iż mówi prawde, jak tylko wspomniałem o "gejach" to odrazu mi wyskoczyli z onanizmem i innymi bzdetami.

 

Pedofilia tak naprawde jest tak samo anomalią jak homoseksualizm, róznica dlaczego jedno jest ścigane a drugie nie jest taka iż ofiarami pedofilów są dzieci, nieletni, którzy nie mogą o sobie sami decydować (rola rodziców, placówek opiekuńczych) , po drugie są bezbronne wobec tych zboczeńców, i to jest przyczyna

 

Zresztą bez obrazy ale trzeba być (podstawcie sobie jakąś inwektywe) żeby twierdzić iż homoseksualizm jest naturalny, dla mnie będzie naturalny wtedy kiedy z takiego związku dwóch facetów wyjdzie potomstwo

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem do czego ma prowadzić ta dyskusja,w swoim poście napisałem co powinno być w zakresie legislacyjnym zmienione by

- dać mozliwośći fizyczno - prawne tym związkom

- nie deprecjonować instytucji rodziny,a zarazem nie deprecjonować związków partnerskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem do czego ma prowadzić ta dyskusja,w swoim poście napisałem co powinno być w zakresie legislacyjnym zmienione by

- dać mozliwośći fizyczno - prawne tym związkom

- nie deprecjonować instytucji rodziny,a zarazem nie deprecjonować  związków partnerskich

1394097[/snapback]

 

Nie o to chodzi, to czy będą oni mogli zawierać formalnie związki czy też nie raczej mnie nie interesuje, ich sprawa ich życie stara maksyma wolnośc jednostki ograniczona wolnością drugiej jednostki (pełnia praw i swobód pod warunkiem iż nie godzą one w inną jednostke), spok, nie mam nic przeciwko, problem tkwi w tym iż owe organizacje homoseksulane prowadzą dilaog z resztą społeczeństwa na zasadzie znanej dobrze wszystkim z Młodzieży Wszechpolskiej czyli??

Wykrzyczeń, objechać inwektywami, napluć nakłamać, pomanipulować

Głowny problem jaki się tu wywiązał aczkoilwiek nie wiem dlaczego gdyż to nie ja rozwinąłem ten OT to czy homoseksualiz jest naturalny (tzn czy jest normą w naturze) czy też nie, jest anomalią spór czysto filozoficzny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mowilem zeby temat nie zszedl w ta strone :>

Chociaz i cos wspolnego ma bo w klerze jest duzo pedofili, ktorzy maja teraz nieograniczony dostep do dzieci...

To jest oogoolnienie i to bardzo niesprawiedliwe , bo pedofilia wsrood ksiezy to sa przypadki skrajne i takich to sie powinno od razu ciach ciach ale to nei zmienia faqtu ze jest to naprawde sladowa ilosc tylko o tym sie bardziej moowi niz o innych bo teraz taka moda by zjechac kler.

 

A jescze ostatnie pytanko OT do wilbicieli homo : czy sa za tym by geje/les. mogli adoptowac dzieci ?? A jesli tak to czy nie mieli by nic przeciwko miec dwooch tatusioow ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm moze mi ktos powiedziec czy gdizes w naturze sa jeszczejakies zwierzeta ktoore chcialyby zakladac homo-rodziny ??(tylko nie moowie too o jakichs pojedynczych aktach tak jak to sobie czasem pieski lubia ale o stalych zwiazkach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia dzieci nie powinna być wyrażana tonem ironicznym  - gdyż jest ona zbyt poważna

 

2.Dla KRK ("durnej" kathoprawicy też):aborcja,homoseksualizm,antykoncepcja są wrogami numer 1

1394449[/snapback]

 

Zgodze się z tym w całej rozciągłości ale...

 

Dla durnej "nowej lewicy" kościół katolicki, tradycja, zasady moralne są też wrogami nr 1

 

To tak dodane dla obiektywizmu dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę podkreslić że kwestia umożliwienia rozwiązań prawnych dla zw. partnerskich,to rzecz zupełnie inna niż rodzina !

Nalezy wykluczyć możliwość adopcji dzieci przez te związki,natomiast nikt nie zabroni lesbijce zajść w ciążę,a jeżeli załóżmy ojciec dziecka jest homoseksualistą, to w przypadku rozwodu powinno podejść się do sprawy opieki nad dzieckiem w sposób mertytoryczny z psychologicznego punktu widzenia.

 

BTW. Taki choćby H.Jankowski jako jedenz członków krk głosi hasła antyhomosexualne,a co robi sam?Ta hipokryzja jest obłudna.

Natomiast zgodzę się że owe środowiska próbują uznać za normę ich skłonności - normę społeczną,czesto w sposób wulgarny akcentując swoje tezy.Dla społeczeństwa homoseksualizm normą nie bedzie.bo to oznaczałoby relatywizm poglądów w zakresie konieczności istnienia takiego czegoś jak rodzina.Ale to nie przeszkadza zmienić kilku regulacji prawnych w tym zakresie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A jescze ostatnie pytanko OT do wilbicieli homo : czy sa za tym by geje/les. mogli adoptowac dzieci ?? A jesli tak to czy nie mieli by nic przeciwko miec dwooch tatusioow ??"

 

Blagam, od tego byl juz temat na forum, z dokladnie taki pytaniem.

Ten topic jest o KK wiec nie zmieniajmy profilu.

 

"Hmm moze mi ktos powiedziec czy gdizes w naturze sa jeszczejakies zwierzeta ktoore chcialyby zakladac homo-rodziny ??"

 

Kiedys na discovery cos podobnego slyszalem, o zwierzetach homo itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze pisałem wcześniej ! Teraz znów napisze

 

Chcę podkreslić że kwestia umożliwienia rozwiązań prawnych dla zw. partnerskich,to rzecz zupełnie inna niż rodzina !

Nalezy wykluczyć możliwość adopcji dzieci przez te związki,natomiast nikt nie zabroni lesbijce zajść w ciążę,a jeżeli załóżmy ojciec dziecka jest homoseksualistą, to w przypadku rozwodu powinno podejść się do sprawy opieki nad dzieckiem w sposób mertytoryczny z psychologicznego punktu widzenia.

 

BTW. Taki choćby H.Jankowski jako jedenz członków krk głosi hasła antyhomosexualne,a co robi sam

 

Na początku mam żonę i córkę ( związki Homo toleruje )

 

Teraz do władzy dojedzie PO, PIS. Ugrupowania i organizacje które chcą związków Homo mogą zapomnieć o czymś takim, mimo, że w Unii mają coraz większą realną szanse na istnienie (przecież tam jest tolerancja dla wszystkich).

 

Po drugie naukowo jest udowodnione, że tylko jeden procent Geyów i lesbijek jest uwarunkowana gentycznie (to znaczy niestety w płodzie zamiast chłopczyka powstała dziewczynka i na odwrót). Reszta 99% NA LECZENIE, bo niestety mamy tu do czyniena z chorobą. Czyli co jest z resztą, spróbuje, albo wmawaiją sobie, lub otoczenie im wmawia. Rodzaj ludzki jako zwierzęta miałby najwyższy procent wśród swojej populacji (związki "na opak" ) Jeśli dopuści się związki "homo", to będą chcieli od razu całą rekę i będą chcieli też adoptować dzieci, a to już jest zboczenie ponad miarę.

 

Po trzecie w Cesartwie Rzymskim niebyło problemu, mianowicie tam nie było żadnego moralnego ładu (mówię już o schyłku tego imperium). Tam jak to się mówiło, cesarz był mężczyzną dla kobiet i kobietą dla mężczyzn. W unii mamy to samo, jest coraz większe "robimy co chcemy", ale mamy ere wodnika jakby to powiedziała nowa religia wspierająca tzw. New Age.

 

Na leczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

a mnie najbardziej wkurza w kościele katolickim i samych katolikach to że są nietolerancyjni w stosunku do ludzi wyznających inną wiarę bądź nie wyznających żadnej ateiści/agnostycy. Oczywiście nie uogólniam ale większoć katolików których znam uważa żę chrześcijaństwo jest najlepszą i najsłuszniejszą wiarą, wyśmiewają się z żydów i muzłumanów a tych drugich wręcz nienawidzą. Ja osobiście uważam się za agnostyka ale mam szacunek do ludzi o innej wierze bo przedewszystkim widze w nich ludzi. Co do homosexualistów... nic do nich nie mam jeśli robią to co robią w domu, nie obnoszą się ze swoją orientacją w miejscach publicznych/ na ulicy. Nie rozumiem ludzi którzy gadają że gejów i lesbijki to tylko na leczenie wysyłać, przeszkadza wam jak ktoś jest gejem i powiedzmy mieszka sobie z drugim gejem? Mi nie, jeśli taki ktoś nie bedzie mi wchodził w drogę to niech sobie robi co uważa. Jeśli sami ządamy od innych tolerancji lub chociaż nieczepialstwa to sami także tacy bądzmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie najbardziej wkurza w kościele katolickim i samych katolikach to że są nietolerancyjni w stosunku do ludzi wyznających inną wiarę bądź nie wyznających żadnej ateiści/agnostycy. Oczywiście nie uogólniam ale większoć katolików których znam uważa żę chrześcijaństwo jest najlepszą i najsłuszniejszą wiarą, wyśmiewają się z żydów i muzłumanów a tych drugich wręcz nienawidzą. Ja osobiście uważam się za agnostyka ale mam szacunek do ludzi o innej wierze bo przedewszystkim widze w nich ludzi. Co do homosexualistów... nic do nich nie mam jeśli robią to co robią w domu, nie obnoszą się ze swoją orientacją w miejscach publicznych/ na ulicy. Nie rozumiem ludzi którzy gadają że gejów i lesbijki to tylko na leczenie wysyłać, przeszkadza wam jak ktoś jest gejem i powiedzmy mieszka sobie z drugim gejem? Mi nie, jeśli taki ktoś nie bedzie mi wchodził w drogę to niech sobie robi co uważa. Jeśli sami ządamy od innych tolerancji lub chociaż nieczepialstwa to sami także tacy bądzmy.

1396777[/snapback]

 

Bez przesady z tą nietolerancją u katolików, Polska jest krajem z większością katolicką, i jest jednym z bardziej tolerancyjnych krajów, mówcie co chcecie, ale ani Niemcy, Holandrz, Angole nie są bardziej tolerancyjni jak my, pozatym organizacje zrzeszające tych ludzi "odemiennej orientacji" robią z siebie cierpistów, których ogół społeczeństwa nieustannie prześladuje, śmieszne, jak nie spotkałem się jeszcze z sytuacją w której słyszałbym "O pedał cza mu dokopać", Hitler oznaczał ich różowymi trójkątami (czego oczywiście nie chwale), u nas mogą prawie wszystko, nikt nie musi się obnosić z tym że jest gejem, chcą mieć możliwość zawierania związków ok spoko neich mają, ale nigdy nie zaakceptuje jakiegoś bubka który wymaciach!ąc mi kolorową flagą, obrzucając KK inwektywami, będzie mi mówił o tolerancji, takie działania właśnie prowadzą do nietolerancji wsród większości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

jasne tolerancyjny kraj, mieszkała kiedyś u mnie w mieście czarna rodzina, i co na drzwiach wymalowana sfastyka, porozbijane okna. A wszystko przez to że tyle cholernych drechów w kraju, a wiekszośc z nich uważa się też za katolików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne tolerancyjny kraj, mieszkała kiedyś u mnie w mieście czarna rodzina, i co na drzwiach wymalowana sfastyka, porozbijane okna. A wszystko przez to że tyle cholernych drechów w kraju, a wiekszośc z nich uważa się też za katolików.

1396818[/snapback]

 

To że biega po mieście pare łebków którzy sami nie wiedzą do końca co robią nie oznacza że nasz kraj jest jakoś wysoce nie tolerancyjny

To jest własnie podstawowy bład. Na tolerancje narodu Polskiego patrzy się przez pryzmat badź to jakiś grup faszystowskich, (których wyznawców w Polsce jest bardzo mało), lub uprzedzonych staruszków z R.M

Pamiętasz co było nie dawno w Holandi, co dzieje się w Francji, nie wspominając o Niemczech, Polska własnie była krajem tolerancyjnym, krajem w którym jako pierwszym podpisano równouprawnienie wyznań (brak prześladowań ze strony większości), warto o tym pamiętać zaby potem nie dać się zmanipulować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha toleranycjny kraj !!!

u mnie w miescie ~16tys. na dworcu grupka (3-4osoby) pobily 1 (slownie JEDNEGO) faceta na dworcu, a czemu? bo byl czarny!

4 na 1, co za wyrownane szanse.

 

A najbardziej tolerancyjni w polsce sa skinheadzi o tak, itd.

 

Poza tym czemu tutaj taki OT sie robi, stop o homo :)

 

Wrocic na glowny watek :)

 

A wiecie, ze za posade papieza dostaje sie pensje 0 euro :)

taka ciekawostka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest oogoolnienie i to bardzo niesprawiedliwe , bo pedofilia wsrood ksiezy to sa przypadki skrajne i takich to sie powinno od razu ciach ciach ale to nei zmienia faqtu ze jest to naprawde sladowa ilosc tylko o tym sie bardziej moowi niz o innych bo teraz taka moda by zjechac kler.

Najgroźniejszym pokłosiem nakazu wyrzeczenia się seksu są dewiacje i patologie wśród kleru. W żadnej innej grupie społecznej nie odnotowuje się tak wysokiego odsetka zoofilów i pedofilów, zwłaszcza homoseksualnych. Skandal pedofilski, jaki wybuchł kilka lat temu w USA, odsłonił jedynie czubek góry lodowej. Socjologowie szacują, że 75 na 100 księży ma za sobą różne doświadczenia erotyczne. Niestety, często „kochankami” księży są dzieci, bo taki kontakt daje duchownemu poczucie bezkarności (nic nie powiedzą, a nawet jak powiedzą, to i tak im nie uwierzą).

Najbardziej przerażający jest fakt, że Kościół – zamiast walczyć z tym ohydnym zjawiskiem – tuszuje je. Sam Jan Paweł II zakazał nagłaśniania dewiacji oraz zalecił ukrywanie księży pedofilów poprzez przenoszenie ich na kolejne parafie. Nie miał natomiast odwagi spotkać się z rodzicami dzieci, zranionych na całe życie.

A jescze ostatnie pytanko OT do wilbicieli homo : czy sa za tym by geje/les. mogli adoptowac dzieci ?? A jesli tak to czy nie mieli by nic przeciwko miec dwooch tatusioow ??

1394355[/snapback]

Nie jestem wielbicielem zadnych homo - rozumiem ich chec zalegalizowania zwiazku ze wzgledow stricte praktycznych (kwestie podatkowe, spadkowe itp.)

Ale jestem absolutnie przeciwny adopcji dzieci przez takie pary.

Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha toleranycjny kraj !!!

u mnie w miescie ~16tys. na dworcu grupka (3-4osoby) pobily 1 (slownie JEDNEGO) faceta na dworcu, a czemu? bo byl czarny!

4 na 1, co za wyrownane szanse.

 

A najbardziej tolerancyjni w polsce sa skinheadzi o tak, itd.

 

Poza tym czemu tutaj taki OT sie robi, stop o homo :)

 

Wrocic na glowny watek :)

 

A wiecie, ze za posade papieza dostaje sie pensje 0 euro :)

taka ciekawostka ;)

1396842[/snapback]

 

No i ??

Chyba wyraźnie napisałem o tym w poprzednim poście, dlaczego nie dopiszesz że to iż owy człowiek był czarny to tylko pretekst, nie było by go to by do kogoś innego się przyczepili, zresztą iluż to masz tych skinheadów w Polsce

 

 

Mi chodzi o tolerancje w odniesieniu do ludzi rozumnych, nie marginesu społecznego

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugą częścią wypowiedzi s worksa się zgodzę, gdyż w kilku postach to właśnie podkreslam.

 

Natomiast celibat u kleru jest rzeczą bardzo zawiłą w obecnych czasach i nie służy temu do czego został stworzony (by po księżach nie dziedziczyły ich rodziny(tylko papiestwo miało kasę))- a moze jednak. :mellow:

Ale mozna sobie wyobrazić taką kwestię.Księza moga się żenić ,miec dzieci.Kto ma je utrzymywać? - czy księża mają prowadzić msze w czasie wolnym od pracy?(jakos kase musieliby na rodzinę zdobywać)

Czy nie maja pracować, a na nich i ich rodziny łożyć wierni?

Kolejne pytanie gdzie taka rodzina ma mieszkać,co się stanie gdy małżonek tej kobiety zejdzie z tego swiata?

Myslę że to spowodowałoby jeszcze większy galimatias niż jest obecnie.z powodu celibatu (a że celibat jest szkodliwy raczej nikomu nie trzeba tłumaczyć...)

 

 

Nie wiem jak jest ta sprawa rozwiązana w kosciele wschodnim(a jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...