Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

Rydzyk, Jankowski i reszta obludnikow...

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez napisalem 8) napisalem ze jestem zbulwersowany i zeby zbadali ta sprawe i przedstawili prawde calej polsce w swoim programie 8)

Jeśli chodzi o "UWAGĘ", to jest całkiem spora szansa, że zrobią o tym program, ponieważ kilka tygodni temu był reportaż o nowej, wypasionej siedzibie ZUS'u (20-pare metrów kwadratowych powierzchni biurowej przypadającej na jednego pracownika; największe biuro ponad 130 metrów 0_o), budowanej, rzecz jasna, za pieniądze podatnikow i trzeba przyznać, że program był ciekawy i z jajem;] Rzydzyk i jego nowa furka podchodzą przecież pod tą samą kategorię. Jak dostaną kilkadziesiąt zgłoszeń to może się tym zajmą 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze watpie zeby jakas stacja zaatakowała tak otwarcie ojca dyrektora i naraziła sie przez to na ataki na antenie radia maryja i pikiety dewotek pod siedziba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze watpie zeby jakas stacja zaatakowała tak otwarcie ojca dyrektora i naraziła sie przez to na ataki na antenie radia maryja i pikiety dewotek pod siedziba.

Kiedyś był już program dokumentalny Rydzyku w TVP 1 więc chyba TVN/Polsat nie będzie się bał starych dewotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o. Rydzyk w Rozmowach Niedokończonych:

– Ludzie pokazują palcami, jakim ja samochodem jeżdżę. Że mercedesem klasy S. A niby czym mam jeździć? Na krowie mam jeździć? Głupoty takie gadają... mogę na krowie, ale gdzie ja bym tę krowę trzymał w Radiu Maryja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o. Rydzyk w Rozmowach Niedokończonych:

– Ludzie pokazują palcami, jakim ja samochodem jeżdżę. Że mercedesem klasy S. A niby czym mam jeździć? Na krowie mam jeździć? Głupoty takie gadają... mogę na krowie, ale gdzie ja bym tę krowę trzymał w Radiu Maryja?

:lol: Nieee no, to już sie robi niesmaczne :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naskrobałem do "Uwagi"

 

 

o. Rydzyk w Rozmowach Niedokończonych:  

– Ludzie pokazują palcami, jakim ja samochodem jeżdżę. Że mercedesem klasy S. A niby czym mam jeździć? Na krowie mam jeździć? Głupoty takie gadają... mogę na krowie, ale gdzie ja bym tę krowę trzymał w Radiu Maryja?

...no tak krowa i świnia w jednym miejscu to już folwark zwierzęcy jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po prostu paranoja... Ja z tego człowieka powoli nie mogę. A rodzice nie pozwalają mi isć na księdza bo mówią że jestem jedynym przedłużeniem ich rodu. :lol: Zaraz pokażę im ten artykuł to zmienią zdanie. Wolę jeździć taki autkiem niż wychowywać nieznośne bachory!! :lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia (nalogowo radio maryja od paru lat ;] ) mówi ze to moze jakis miliarder z Usa (z jakiegos oddzialu radia maryja w stanach) "wyznawca" radia maryja i "wielbiciel" rydzyka dal mu ta kase w darowiznie i chcial zeby nikt sie nie dowiedzial ,ze to od niego, i wlasnie dlatego nikt nie chce powiedziec skad ta kasa ;]

gdyby rydzyk byl uczciwym czlowiekiem, to by przestal emitowac te spoty o mozliwym bankructwie rm, tylko ta kase wlozylby w radio :/

 

a w ogole to za tylre moglby jakas stolowke dla biednych otworzyc sukinsyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w ogole to za tylre moglby jakas stolowke dla biednych otworzyc <font color="#FF0000">[ciach!]</font>

Żeby jedną:/ Za tyle to można utworzyć calą sieć stołówek, po jednej w największych miastach :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no brak słów.... a chyba w ubiegłą niedzielę na Jasnej Górze było spotkanie sympatyków RM. Oczywiście była zbiórka pieniędzy...już wiemy na co. No czy on qrde wstydu nie ma :?: Jakieś elementarne poczucie przyzwoitości by mu się przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej juz nic nie piszcie bo o rydzyk :evil: sie wqr** i załatwi całe nasze forum powie waszym babkom zeby spaliły komputery wnuczkom bo to satanistyczno masońskie forum zobaczycie :twisted: :twisted: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadlem na pomysl... zamiast zakladac Radio IT, zalozmy Radio Jezus/ Św. Piotr (nad nazwa sie pomysli) bo chetnie pojezdzilbym troche nowym Maybachem, to jak ; > ?

Masz racje , kazdemu z nas nowy Freon by sie przydal ... pamietajac o Berkucie to jemu najwyzej wydajniejszą lodóweczke sprawimy .... :]

 

Mam kilka nowych nazw dla radia :

 

Radio Ojca Borowika , Radio CloseT , Radio Na Tace , Radio DeWoTa ,

 

a tak na marginesie to jescze dodam ze ten Grzyb od Maybacha jest jak to kiedys moj wspanialy kolega powiedzial : "Łot Pługa Łoderwany Granatem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beuehehahhahaha ja tam nie wierze w to... nawet guzowaty takim nie jezdzi.. jania jak nie wiadomo co!

a nawet gdyby jezdzil to dlugo nie pojezdzi :)

Też w to nie wierze... A nawet jeśli to prawda to i tak mam to w [gluteus maximus]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVN TVNem, a ja własnie napisałem do redakcji "NIE"  :twisted:

Muehehehehehehe..... Pierwszorzędne posunięcie! :twisted:

 

Pewnie, zaraz flame'y na mnie polecą za to co powiem, ale powiem - MA TEN RYDZYK ŁEB. Naprawdę, wpaść na taki pomysł, żeby kosić taką kasę... wiem, że to jest moralne sk*.* i że okrada najbiedniejszych, ale popatrzcie na to z drugiej strony - na siłę ich tym pieniędzy gość nie zabiera. Niestety, wciąż jesteśmy narodem ciemnogrodzkim (co widać, po wynikach samoobrony chociażby) i płacimy za swoją głupotę (tzn. dewotki płacą w tym konkretnym przypadku :D). I na dodatek, paradoksalnie jesteśmy też najmądrzejsi na świecie (tzn. nie wytłumaczy co poniektórym). Moja babcia (namiętna słuchaczka RM swego czasu), jak się dowiedziała jakim auten ten dupek jeździ, to Ojciec (mój, nie Rydzyk :P) mówił, że w życiu tylu wyzwisk w jej ustach nie słyszał ;]. Ale to są ludzie, którzy trzeźwo patrzą na świat, a takich jest niestety mniejszość. Niestety przez to, że przez tyleset lat, przechodziliśmy z jednej niewoli w drugą, wciąż można nami manipulować. Ale Rydzyk musi się liczyć, że za 10 lat, 90% jego źródeł dochodu będzie już u Św. Piotra i rzeczony Piotr, będzie miał z nich niezły ubaw, że się na taką prymitywną metodę wyłudzania dali zrobić :mrgreen:. Ale póki co, jak tak dalej pójdzie, to Rydzyk będzie bogatszy od Kulczyka (o ile już nie jest 8) ). Nic tylko iść na księdza i radio zakładać :mrgreen:.

 

Pozdrawiiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno średnie datki od przeciętnej dewotki wynoszą ok 50zł do 200zł oczywiście nie co miesiąc ale tak na 3 miechy. I podobno to nie tylko stare baki wpłacają ludzie w młodszym wieku też wpłacają np 40 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opodatkowac ku.....stwo i ch.......om na swiatlo nie starczy

to ja zapie... po 12 godzin za pare groszy a taki burak mercedesem bedzie jezdzil? gdyby na to zapracowal chociaz .

 

moze by takl podmianka strony rm ? na jakas ciekawsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...