Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

Rydzyk, Jankowski i reszta obludnikow...

Rekomendowane odpowiedzi

(...) moze by takl podmianka strony rm ? na jakas ciekawsza?

UDATE: No dobra cenzura :)

 

PS. wystarczy radiomaryja.pl zamienic domene na naszych sasiadow po lewej stronie ;)

no cholera ja tu chciałem poznać program emisji mojego kochanego radyjka a tu takie świńskie rzeczy.... 8) niach niach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...

no cholera ja tu chciałem poznać program emisji mojego kochanego radyjka a tu takie świńskie rzeczy.... 8) niach niach

8O to wszystko sprawka masonerii i homoseksualiatow :twisted:

Ojcze rydzyku miej nas w swojej opiece :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tym maybahem to chyba prawda. Wlasnie przed chwileczka radio ZET podalo ze widziano ijca R. za kierownica tego samochodu.

przeca to jest klasowa lima i jak sie ja kupuje do automatycznie zostaje Ci przydzielony profesjonalny, przeszkolony szofer prosto z ich firmy, na dodatek masz tez osobe ktora zalatwia za ciebie wszystkie formalnosci, czy tez jak sie zdazy jakis wypadek... pelen luxus, wiec imo po 1 to jest niemozliwe aby rydzyk mial takie auto, a po 2 on go sam prowadzic nie moze :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie to wasze oburzenie... przeciez nikt z was nie dał ani grosza na to radio, a jesli chodzi o spalenie tego auta to jestescie pierwsi. Niech się przejmują ci którzy wpłacają cięzką kase na tą rozgłośnie, a pieniądze jak widać nie idą na własciwe cele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra w sumie nie dajemy na to radio ale to przecierz jest czyste oszustwo w bialy dzien. Babcia daje swoja rete na radio a nie na samochod ojca R. Moim zdaniem nie mozna zostac obojetnym wobec czegos takiego. Zaloze sie ze jezeli to prawda i wiekszosc sluchaczy tego radia dowie sie o tym to bedzie rzaczej poczatek konca radia ojca R.

I w sumie bardzo dobrze by bylo bo przynajmniej w mojej opini szkodzi on tym radiem kosciolowi tak jak Lepper i Smoobrona Polsce i Polskiemu Parlantyzmowi.

 

Edit:

Zreszta trzeba zaczac pietnowac oblude, radykalizm i jego pochodne pod karzda postacia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Borys jak sie babcie o tym dowiedza to nie bedzie konca tylko jeszcze wiecej zaczna wplacac . Ja kiedys z babcia gadam , ze ksieza nie powinni jezdzic w takich drogich furach itp. a babcia mi na to a Kwasniewski i Miler jezdza limuzynami :) - ja na to ze oni reprezentuja kraj itd. a ona ze ksieza bardziej zasluguja .

 

Dzisiaj Onet o tym pisze tzn cytuje jakas gazete : macie link

http://info.onet.pl/950403,11,item.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze "Metro", w Radiu Maryja na pytanie o maybacha rzucają słuchawkami. Za to do "Gazety Pomorskiej" zadzwoniło już kilkadziesiąt starszych kobiet wyzywających dziennikarzy "od świń".

Ach tym starym babciom i dziadkom na starosc naprawde odp.....la.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhhh

 

czytaliscie komentarze pod artiklem??

 

ludzie psiza, ze temu swietemu czlowiekowi to sie nalezy i dalej beda placic

 

inni, ze co sie interesujemy uczciwie zarobionymi przez kogos pieniedzmi....

KURNA MAC KREW MNIE ZALEWA, ZE MIESZKAM W CIEMNOGRODZIE :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehehehehehehehehehehehe :D :D :D :D :D :D Dobre, starsze panie wyzywwają dziennikaży od świń :D A co dopiero będzie jak TV się tym zainteresuje :twisted: Będą pikietowały pod siedzibą żeby zaprzestać emisii może :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

KURNA MAC KREW MNIE ZALEWA, ZE MIESZKAM W CIEMNOGRODZIE :/

:!:

Zamiast narzekac, porponuje nauczyc sie z TEGO korzystac ...

nigdy sie nie naucze, bo niestety tak jak moj ojciec jestem zbyt uczciwy, by do czegos dojsc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bruce, rozumiem Cię doskonale. Swego czasu miałem krótką rozmowę ze znajomym Senatorem (zna mojego ojca, kumpel pracuje w jego biurze senatorskim, itd.).

 

Senator X: -A Ty byśnie chciał kandydować na Radnego?

Ja: -Niie, ja to za uczciwy jestem na politykę.

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozpisaliście. Co tu mówić poprostu stało się i nic na to nie poradzicie. Nie wiem jak wy ale ja czekam na to co będzie w mediach, bo jestem strasznie ciekawy co ten cwaniaczek powie przed kamerą? Będę codziennie oglądał "Uwagę" w TVN i "Interwencję" na Polsacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

KURNA MAC KREW MNIE ZALEWA, ZE MIESZKAM W CIEMNOGRODZIE :/

:!:

Zamiast narzekac, porponuje nauczyc sie z TEGO korzystac ...

wszystko zależy od tego czy chce się mieć czy być.

Nie no w granicach razsadku, bo bandziorem to tez nie jestem, ale sprzedac geforc 2 mx za dobre pieniadze potrafie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozpisaliście. Co tu mówić poprostu stało się i nic na to nie poradzicie. Nie wiem jak wy ale ja czekam na to co będzie w mediach, bo jestem strasznie ciekawy co ten cwaniaczek powie przed kamerą? Będę codziennie oglądał "Uwagę" w TVN i "Interwencję" na Polsacie.

... i Trwam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tvn nic nie powie na ten temat :)

Dlaczego nie?? Skąd wiesz? Już kiedyś puszczali(nie wiem czy TVP czy TVN) dokument o tym jak Rydzyk sobie poczyna. Była taka scena jak chciał kupić śmigłowiec. Przyjechał popatrzył i zapytał ile to go będzie wynosić? Sprzedawca powiedział cenę a on: "Oj biedna ta nasza Polska, biedna" czy coś w tym rodzaju. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

top bylo w TVP

 

JAK KTOS CHCE TO MAM CALY TEN PROGRAM O RYDZYKU :>

 

nazywal sie on "impreium ojca rydzyka"

zajmuje toto hcyba niecale 200 mb :]

 

 

a TVN nic nie powie, bo to stacja prawicowa :)

 

jak papiez pierdnie, to bedzie news w tvnie, ale to ze ktos z hierarchow kupil sobie bryke, to nie :)

 

czasem maja przeblyski, ale jak juz wszystkei media wspominaja o ksiedzu pedofilu, to oni tez msuza :>

 

ale sami jako jedni z pierwsych o rydzyku nei napsiza :)

 

niby onet napsial, a to ta sama firma, ale to jest troche co inengo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj to się dzieje!! Samochód naszego poczciwego pasterza wzbudza tyle emocji. Ci zawistni ludzie...:D

 

No ale tak bez jaj. Kupic taką furę, żeby za jej kierownicą jeździć :?: Coś ojczulek Rydzyk nie tak ma. No chyba, że to pierwsze dni i sam postanowił się upajać swoim "skromnym" autkiem.

Teraz pewnie będą kolejne dwa etapy:

- trzeba by chyba tą luksusową furę na gaz przerobić, żeby koszty utrzymania obniżyć :D,

- no i trzeba znaleźć dla księdza Tadeusza...szofera :!: :!: Panowie i Panie, kto się zgłasza :?: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...