Skocz do zawartości
_Vip_

liteOn 812S & 451S/851S @ SOHW-832S DL

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jordi23!!! Teraz mnie nie bedzie dlugo na 8 i tak szybko nie pojde grac w basket bo chodze do roboty!!!! A co do jumpa niepelne 360 jest jakies plecaki, wyskakany jest!!! do tego trzeba dodac dobra koordynacje ruchowa no i niewiele wazy, wzrost ok 180-185 dobrze sie z niem gra!!! Latac nie lata jump ponizej 100cm ale wrazenie robi:) Ps moze bede w sobote i niedziele!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok bylem w Geancie i kupilem TDK +R 1x-4x...zawsze wypalam albo na tych albo na Verbatimach +R...

 

451S@832S (bios nie vip edyszyn tylko ten z 1 postu)...plytka TDK +R 1-4x BOX, palona z predkoscia 4x...nie mam wiecej pytan...SUPERRRRR!!!!

odczyt: Kprobe, 4x, ECC 8 (czyli tak jak powinno byc - tak wszedzie pisza)...

Dołączona grafika

 

PI i PO sa wprost genialne IMHO..nie spodziewalem sie...test predkosci tez super(rozsnaca linia) i skanowanie powierzni 100% do odczytu(same zielone kwadraciki)...teraz tylko czekac na nosniku DL w normalnej cenie...przerabiac wszyscy i TO JUZ!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk sprawdz jeszcze mojego bioska,powinno byc jeszcze lepiej szczegolnie przy paleniu x8

chetnie moge dla proby sprawdzic ale tylko dla proby...zaraz wyjasnie dlaczego:

po pierwsze nie kupuje plytek dvd +r 8x, bo nie zamiarzam przeplacac...taka plytka jest 1-1,5 zeta drozsza(przynamniej u mnie w miescinie) a nagrac plytke w 13 czy 7 minut to mi nie robi specjalnej roznicy

 

a po drugie wole nagrac z predkoscia 4x i miec wieksza gwarancje ze po jakims czasie wszystko z plytka bedzie ok...pospiech nie jest wskazany...lepiej poczekac IMHO ale miec pewnosc..

 

ale book type masz dvd+r, czyli nie masz wlaczonego automatycznie bitsettingu ale wyniki sa ok

chodzi o to co jest w biosie Vip'a tak?? (bo nie jestem az tak oblatany w dvd) ...ze nie nagrywam plyt jako DVD(jakby oryginalne dvd) tylko w standardzie dvd+r tak?? jesli o to chodzi to nigdy sie w to nie bawilem bo i mi to niepotrzebne bylo :D :D edit: szczerze mowiac nawet nie wiem "gdzie sie to wlacza" :oops: :oops:

 

EDIT: w poprzednim poscie "zamienilem" obrazek na ladniejszy 8) bo nie moglem dojsc do tego jak wychodza wam takie ladne obrazki wiec zrobilem jak widzieliscie PrintScreen...ale juz sie skapnalem...zrobilem jeszce raz test i juz jest ladny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja place 3zl 16gr za platinumka +R x8 na nosniku RICOH'a JPNR02 czyli wlasnie takiego jakie stosuje Verbatim i TDK,wiec nie wiem na czym oszczedzac :]

 

co do biosow to juz Twoj wybor :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem UPDATE mojej 451S i chyba nie wszystko jest OK. Juz od 40min kasuje mi moja +RW Dokladnie taka sama jak Vip uzywa. Kasuje przy pomocy nero6. Pokazuje ze czas uplynal a nadal mruga sobie lampka raz na czerwono raz na zielono i nie ma ochoty przestac.

Mialem wczesniej oryginalny BIOS GBS4 bodajze i raczej wszystko bylo w porzadku. Zanim zfleshowalem zrobilem test jakosci odczytujac ta +RW. Nagrana wczesniej byla na predkosci 2.4X i Nero CD-DVD Speed pokazywal mi bledy na poziomie 300 i 30. Ten drugi program nie chce mi rozpoznac nagrywarki. Jak uda mi sie skasowac ta plyte to sprobuje ponownie nagrac z predkoscia 4x i porownac.

 

UPDATE: Cos jest zle, po 4min. nagrywania z predkoscia 4x nero pokazuje mi 2% zaawansowania ;(

 

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nero jest beznadziejne do kasowania RW.Najlepiej sobie radzi DVDInfoPro lub Alcohol120% z opcja Ignoruj bledny TOC (ale radze jednak uzywac DVDInfoPro z opcja pelnego formatowania )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie nagrac czysta plyte i musze powiedziec ze te odczyty bledow robia wrazenie. PI/PIF 6/2 MAKS! Ale cos mam jednak skopane i nie moge znalezc przyczyny. Pod koniec plyty poprostu sie gubi i nie potrafi przestac kasowac,odczytywac ?? Kasowanie trwa w nieskonczonosc odczyt tym programem testujacym tez trwa i trwa zamiast sie zatrzymac w miejscu gdzie koncza sie dane. Widac tez dzialanie tego spowolniania przy koncu plyty a wtedy odczyty spadaja do predkosci 1,3X nie wiem czy to normalne ze przy odczycie to dziala ?? Przy nagrywaniu rozumiem ale przy odczycie ?

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko a mianowicie czy jest możliwość aby omnipatcher sam automatycznie wymusił inne opcje wypalania płytek dvd tzn. aby przy każdej płycie były zaznaczone wszystkie ptaszki (prędkości), bo jakoś nie chce mi się ptaszków każdej płycie z osobna zaznaczać :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie nie mam co nagrywac :]

 

wypalilem starusienkie +RW od TDK i nie ma zle,ale chodza sluchy ze i tak lepszy jest A.W B poprawili niby zapis -R ale kosztem +R

 

Dołączona grafika

 

jest to orginalny,nie modyfikowany bios ,prosto ze strony litka (tzw.STOCK)

 

w moim palniku mam podmieniony eeprom (Z-MOD) i dlatego wchodza orginalne bioski z 832S :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...