Skocz do zawartości
jinos

Goraco! AN7 :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiec problem jest taki:

Plyta jaka posiadam to Abit AN7 chodzi ona z porcem Athlon XP 2500+ Barton chlodzi ja CoolerMaster HHC-L61 Silent pamieci to GeIL 2x256MB/400 CL2,5 i wg odczytow plyty glownej przy swiezo wlaczonym kompie i nie podkreconym procu, nie podnoszonym napieciu mam okolo 56stopni!!! Dodam, ze proc ma CooperShima thermaltake i posmarowany jest pasta arctic silver 5. Dlatego nie wydaje mi sie aby taka temp. byla mozliwa. Jesli ktos spotkal sie z podobnym problemem prosze o wypowiedz w tej sprawie.

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, po pierwsze najpierw się szuka, a potem zadaje takie pytania. Na procku czasem nie było STICKERA? Bo jeśli tak i założyłeś na to CS'a to teraz cooler nie ma styku z procem i stąd ta temperatura...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywal copper shima bo wiecej z nim problemow niz kozysci z niego

Wcale sie nie dziwie:

ja tam spalilem tb 1,33 bo odwrotnie zalozylem cooper shima i radiator nie stykal sie z rdzeniem, usmazyl sie w jakies dobre 7 sekund,

a tak w ogole to chyba na<span style="color:red;">[ciach!]</span>y bylem :)

wywal wszystko po co sie meczyc ? :? :evil: S[rawdz czy Cs jest prosty. Zaloz Cs'a zgodnie z onzaczeniami, sprawdz czy nie ma jakis naklejek na procu ktore by przeszkadzaly w dociskaniu Cs'a do procka. Wszystko delikatnie i bez poscpiechu. A bez csa to mozna tylko proca ukruszyc. amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywal copper shima bo wiecej z nim problemow niz kozysci z niego

Wcale sie nie dziwie:

ja tam spalilem tb 1,33 bo odwrotnie zalozylem cooper shima i radiator nie stykal sie z rdzeniem, usmazyl sie w jakies dobre 7 sekund,

a tak w ogole to chyba na<span style="color:red;">[ciach!]</span>y bylem :)

wywal wszystko po co sie meczyc ? :? :evil: S[rawdz czy Cs jest prosty. Zaloz Cs'a zgodnie z onzaczeniami, sprawdz czy nie ma jakis naklejek na procu ktore by przeszkadzaly w dociskaniu Cs'a do procka. Wszystko delikatnie i bez poscpiechu. A bez csa to mozna tylko proca ukruszyc. amen.

to fakt nie wypieram sie tego ze kiedys zjaralem proca przez coppera z wlasnej glupoty, ale neonowka przejzyj forum i zauwaz ze wiekszosc uzytkownikow ma z nimi ( tzn z cooperami) problemy nawet jak wszystko dobrze zaloza to sa duzo wyzsze temperatury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...