Skocz do zawartości
piwek86

czy model bartona 2500 moze miec znaczenie w podnoszeniu fsb

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj zrobilem sobie probe czy moj barton 2500 pojdzie jako 3200 (na abicie NF7-S) - przestawilem co trzeba - odpalilem kompa i sie okazuje ze winda nie idzie - w trakcie ladowania restart - w tej chwili mam jeszcze pamieci firmy no-name 333mhz czy to moze byc przyczyna?? - dexter na gadu starszyl mnie ze to moze zalezec od modelu procesora :? moze glupie to pytanie ale ja jestem dopiero poczatkujacy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mieć znaczenie seria, kolor rdzenia, model, dzień produkcji i miejsce które zajmował na waflu. Każdy egzemplarz jest inny.

W twoim jednak przypadku obstawiam marną zasiłkę. Pewnie jakiś codegen albo inny tracer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mieć znaczenie seria, kolor rdzenia, model, dzień produkcji i miejsce które zajmował na waflu. Każdy egzemplarz jest inny.

W twoim jednak przypadku obstawiam marną zasiłkę. Pewnie jakiś codegen albo inny tracer.

ee tam zasilka ;)

 

Daj asynchro , pamieci na 166 zostaw a procek na 200 i zobacz czy wtedy ruszy , jak nie to podbijaj mu napiecie az wstanie jak sie nie uda to lipna seria tak jak ci juz pisal dexter . Ja i tak uwazam ze to przez ramy , przy 400Mhz pewnie wchodzi im CL3 i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...