Skocz do zawartości
Pc juice

Ati Radeon 9800 Se


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że ja mam na rdzeniu standardowy cooler i nie mam blach na pamięciach

Widze ze jestes ryzykant :lol: albo masz za duzo kasy :?

Nadal sie zastanawiam jak mozna podkręcac te grafy bez zmienionego chlodzenia :? no chyba ze sie jest de****m :twisted:

Wyjales mi to z UST. A dla Xanagaz-a cos sie jeszcze znajdzie ode mnie. Tylko musze nad tym popracowac :P, tak bez odpowiedniego Drivera i.t.p. do tego nie podejde. Chciales wojne, to ja wytaczam artylerie :P :D HEHE

To tak, zeby Ci za wesolo nie bylo amatorze!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problema... :lol: :mrgreen:

Wobec tego startujemy - Reprezentacja Reality Network w skladzie ja i moja karta :D vs Xanagaz i jego grafa...

Kazdy wynik ma byc udokumentowany na ORBie. na poczatek dajesz ty... Moj rekordzik narazie wiekszy od twojego... ;)

Taktowanie CPU dowolne, zadnych voltmodow i innych przerobek zwiekszajacych napiecie. Total stock, za wyjatkiem chlodzenia!

Odpowiada... :?:

 

P.S. Kto bedzie sekundantem :?: :D Moze jakis moderator nas z tego watku wydzieli i zalozy nowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh .. wy to macie problemy :) Nie zawsze jest możliwość wyboru karty od producenta wychwalanego przez użytkowników i kupuje się to co jest i jest dobre więc texty w stylu "Shappire jest the best" mają na celu pokazanie czytelnikom tego forum że są użytkownicy kart firmy Shapphire który są bardzo zadowoleni i uważają że w niczym ta firma nie ustępuje konkurencji co przy szukaniu karty dla siebie skłoni kogoś do zakupu karty z tej firmy (bo np będzie tańsza od XV) jak będzie okazja (np na allegro) i może się okazać że to był dobry zakup. Ja osobiście kupiłem shappira używanego z grarancją modowalności i nie sugerowałem się firmą tylko parametrami i ceną (610zł) i osiągami. Chłodzenie jest nie ważne bo do OC i tak się wymini a jeśli ktoś planuje wspomniane OC to musi się liczyć z utratą gwarancji a nie mieszać w karcie 'bo mam gwarancję to moge psuć'

 

A co do amatorów ... http://service.futuremark.com/compare?2k3=3139130 hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problema... :lol: :mrgreen:

Wobec tego startujemy - Reprezentacja Reality Network w skladzie ja i moja karta :D vs Xanagaz i jego grafa...

Kazdy wynik ma byc udokumentowany na ORBie. na poczatek dajesz ty... Moj rekordzik narazie wiekszy od twojego... ;)

Taktowanie CPU dowolne, zadnych voltmodow i innych przerobek zwiekszajacych napiecie. Total stock, za wyjatkiem chlodzenia!

Odpowiada... :?:

 

P.S. Kto bedzie sekundantem :?: :D Moze jakis moderator nas z tego watku wydzieli i zalozy nowy :D

Tylko, że ja swojego CPU nie podciągne, bo to jest Palomino :(

Ale jakiś inny sposób się znajdzie 8)

Dam znać jak będę miał czas i nowy system zaisnatluje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh..... spalic to nie tak łatwo:) Raczej grafa padnie juz po wyczynach:) Xanagaz i SpiderMAN tylko sobie ustalcie czy korzystacie ze zwyklych sterow czy se@XT- chyba forsage mają tą funkcje.

A moj skromny wyniczek 6437 http://service.futuremark.com/compare?2k3=3194742

A co do proca to ma hm..... maly i duzy wplyw na wynik(zalezy dla kogo najwiekszy przyrost w 1 tescie:)

np. moje wyniki te same takty i stery.

proc 1.8ghz 6231

proc 2.2ghz 6401

proc 2.34ghz 6437pkt

 

Mam pytanie szczeze czy są jakies vmody na xv9800se@pro??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problema... :lol: :mrgreen:

Wobec tego startujemy - Reprezentacja Reality Network w skladzie ja i moja karta :D vs Xanagaz i jego grafa...

Kazdy wynik ma byc udokumentowany na ORBie. na poczatek dajesz ty... Moj rekordzik narazie wiekszy od twojego... ;)

Taktowanie CPU dowolne, zadnych voltmodow i innych przerobek zwiekszajacych napiecie. Total stock, za wyjatkiem chlodzenia!

Odpowiada... :?:

Witam. Chętnie się zmierze. Moje wyniki w podpisie. Niestety system zaśmiecony, więc nie są to najwyższe osiągi. Timingów nie ruszam. Postawie świeży system i wkraczam do walki :wink: .

Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zawodu wyobrażam sobie tak: 8)

Najpierw robimy test wszystkiego standard, nic nie może być podkręcona, ani zoptymalizowane :!: Dajemy go na ORB'a

Następnie wszystko podkecamy tyle ile się da i robimy test 3DMark'iem03.

Teraz obliczamy sobie procentowy wzrost punktów i wygrywa ten kto go uzyska jak największego.

Testy przeprowadzamy na Catalystach 4.9, żadnych Omeg, DNA i innych. Wiem, że jest taki skrypcik, który odblokowuje to, że można mieć 8 potoków na zwykłych sterach. Nie wiem czy w tych sterach nie jest zablokowana możliwość O/C, jak jest to czy da sie to jakoś programowo odblokować?

Co Wy na to :?: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zawodu wyobrażam sobie tak: 8)  

Najpierw robimy test wszystkiego standard, nic nie może być podkręcona, ani zoptymalizowane :!: Dajemy go na ORB'a

Następnie wszystko podkecamy tyle ile się da i robimy test 3DMark'iem03.

Teraz obliczamy sobie procentowy wzrost punktów i wygrywa ten kto go uzyska jak największego.

Testy przeprowadzamy na Catalystach 4.9, żadnych Omeg, DNA i innych. Wiem, że jest taki skrypcik, który odblokowuje to, że można mieć 8 potoków na zwykłych sterach. Nie wiem czy w tych sterach nie jest zablokowana możliwość O/C, jak jest to czy da sie to jakoś programowo odblokować?

Co Wy na to :?:  :)

Ograniczylbym sie do podkrecania karty... Szkoda czasu na testy na Stock Ustawieniach...

Moga byc te Catalysty 4.9 albo najnowsze bety, badz Najnowsze Omegi i zadne inne... Do ustalenia ktore drivery chcemy wybrac. Pomyslimy, najwyzej zawody sie nieco opoznia, ale moze bedzie w miare sprawiedliwie...

Co do CPU, to wszyscy zjezdzamy w dol do poziomu 1660-1690 MHz. Co wy na to?

 

Poprosilbym moderatorow o wydzielenie postow dotyczacych naszego pomyslu do nowego watku pod tytulem: 3DMark03 - Battle for nothing... :)

 

No to szykuje się niezły pojedynek pomiędzy Spidermanem i Xanagazem. Tylko, żeby efektem tego pojedynku nie było spalenie się dwóch grafik !!!

Spoko spoko, ja nie zamierzam nic zjarac :P :D :mrgreen:

Nie bede przekraczal pewnej granicy... Pozatym zrobie maly nawiew na karte z jakiegos duzego wentyla, glownie chodzi o pamieci, bo to one beda kluczem do wysokiego wyniku :D

 

SpiderMAN widze ze musze sie troche pobawic bo w 2k5 masz wynik wyzszy o 100pkt:(

chociaz w 2k3 mam ja lepszy i 2k1 tez:)

?Na jakich sterach zrobiles 2748pkt w 2k5?? z pathem czy bez?

3DMark05 v1.1.0 oczywiscie... Ale ORBA nie zapisalem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja mam na rdzeniu standardowy cooler i nie mam blach na pamięciach

Widze ze jestes ryzykant :lol: albo masz za duzo kasy :?

Nadal sie zastanawiam jak mozna podkręcac te grafy bez zmienionego chlodzenia :? no chyba ze sie jest de****m :twisted:

Ja nie mam zmienionego chłodzenia i jakoś mojej grafi się nic nie stało [mam juz ja 9 miechów :D] - doadam że pamięci mam Samsunga 3,3...

 

A co do chłodzeni to to standartowe nie jest takie tragicznie... tylko głośne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problema... :lol: :mrgreen:

Wobec tego startujemy - Reprezentacja Reality Network w skladzie ja i moja karta :D vs Xanagaz i jego grafa...

Kazdy wynik ma byc udokumentowany na ORBie. na poczatek dajesz ty... Moj rekordzik narazie wiekszy od twojego... ;)

Taktowanie CPU dowolne, zadnych voltmodow i innych przerobek zwiekszajacych napiecie. Total stock, za wyjatkiem chlodzenia!

Odpowiada... :?:

 

P.S. Kto bedzie sekundantem :?: :D Moze jakis moderator nas z tego watku wydzieli i zalozy nowy :D

Szykuje sie ciekawy pojedynek może ja po zmianie chłodzenia też spróbuje... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, zobaczymy, kto jest lepszy :P A tak pozatym jutro się dowiem czy moja karta też jest @. :) Mam wielką nadziję, że tak, jestem optymistą. Kupię sobie jeszcze silencera może, jak będe miał kasę. Czytając kilka postów, zauważyłem, że piszecie że XV bardzo się grzeje :(. Sam to zbadam. Najpierw to będe się cieszył jak mi się odblokują dodatkowe 4 potoki i będzie dziłać sprawnie :) 640 zł to cena za jaką kupuję kartę, wiem, że dokładająć 50 zł mógłbym kupić w 100% modowalną, ale ja potrzebuję kupić na miejscu. Mam jeszcze jedno pytanie, czy na sprzęcie, który mam podany w podpisie po przeróbce wykorzystam w 100 % potencjał Radka? A tak poza tym, czy za zdjęcie na gwarancji standardowego chłodzenia tracę tę gwarancję? Osoboście myślę, że tak, ale moze jestem w błędzie, dlatego się pytam. Jeżeli któreś z tych pytań było już w tym temacie to sorki za powtórzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, zobaczymy, kto jest lepszy :P A tak pozatym jutro się dowiem czy moja karta też jest @. :) Mam wielką nadziję, że tak, jestem optymistą. Kupię sobie jeszcze silencera może, jak będe miał kasę. Czytając kilka postów, zauważyłem, że piszecie że XV bardzo się grzeje :(. Sam to zbadam. Najpierw to będe się cieszył jak mi się odblokują dodatkowe 4 potoki i będzie dziłać sprawnie :) 640 zł to cena za jaką kupuję kartę, wiem, że dokładająć 50 zł mógłbym kupić w 100% modowalną, ale ja potrzebuję kupić na miejscu. Mam jeszcze jedno pytanie, czy na sprzęcie, który mam podany w podpisie po przeróbce wykorzystam w 100 % potencjał Radka? A tak poza tym, czy za zdjęcie na gwarancji standardowego chłodzenia tracę tę gwarancję? Osoboście myślę, że tak, ale moze jestem w błędzie, dlatego się pytam. Jeżeli któreś z tych pytań było już w tym temacie to sorki za powtórzenie.

Jeżeli nie będzie śladów zdejmowania, rdzeń nie ukruszony to przyjmą - a co do lakieru na kołeczkach to przy spełnionych powyższych warunkach sądzę, że nie będą robić problemu jak go nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będzie śladów zdejmowania, rdzeń nie ukruszony to przyjmą - a co do lakieru na kołeczkach to przy spełnionych powyższych warunkach sądzę, że nie będą robić problemu jak go nie będzie...

Precyzuję - przy opisanej wyżej sytuacji przyjęcie do serwisu do reklamacji - ok, ale z adnotacją, że wentylator był zdejmowany, żeby nie było niedmówień w razie odmowy reklamacji przez producenta

Jeżeli kartę chcesz wymienić na inną lub zwrócić - niestety, ale nie przyjmujemy kart do wymiany, w kórych dokonano jakichkolwiek zmian.

 

Zanleźliśmy lepszy sposób, na znakowanie wentylatorów, tak więc kołeczki już NIE SĄ MALOWANE lakierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, kicha, nie mam dzisiaj Radka, ponieważ nie przyszła razem z innymi zamówieniami:( Pech i jeszcze raz pech. Jak mi wiadomo karte będe miał najszybciej w poniedziałek. Hm, jestem optymistą, może przyjdzie :P Ale chciałbym mieć ją już dzisiaj :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko jedno pytanie dlaczego mi nie działa 3d mark 2005

 

-------------------------------------------------------------------------------

skoro komp mi jest stablimy ponad 48 godzin na dobe albo nawet tydzień non stop co kolwiek bym robil -- bez ponownego resetu i moge zapszczać 3 d marka 2003 non stop i sie nie wiesza i zadnych przeklaman w grafice itp

 

dodam , że gry takie jak nfsu, doom 3 działają idealnie

 

------------------------------------------

mam athlonik 2000 + kręcony na fsb ile sie daje

640 ramu na 400 mhz

i 128 mb grafikę sapphire-a atlantis-a 9800se na 256 bit- oow sterwniki -- karta chlodzona standardowo firmowym radiatorkiem -- pamieci gole ==== sterowniki omega2.5.90

 

system windows xp sp1 + direct x 9.0 c --- nawet ten od simsoow 2 instalowalem na proobe bo podobno jakis nowszy jest niz standardowy i nic nie pomoglo nic a nic

 

pisze mi jak wlaczam 3d marka 2005 --

 

direct3d create9 failed

 

------------------------------------

jak wreszcie mam uruchomic tego 3d marka 2005 --- kto jest inteligenty niech mi wreszcie pomoże to bardzo ważne dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...