Skocz do zawartości
Vader_

Geforce Fx 5900 / U / Xt / 5950u

Rekomendowane odpowiedzi

A w którym miejscu  na opakowaniu jest  napisane, że to rev.2 ???

1401970[/snapback]

To jest napisane w nawiasie przy głównym napisie, tak to wyglada na tej tekturce od opakowania, jakbyś miał Rev. 2, to chyba byś zauważył :

 

High Performance VGA Cooler

NV

Silencer 3 (Rev. 2)

 

Fotki teraz nie wrzuce, bo siostra wyprowadziła się z domu wraz z aparatem cyfrowym... (dlatego też nie mogłem porobić fotek jak instalowałem u siebie ten coolerek) :?

Pozdrawiam!!!

 

EDIT:

Znalazłem fotke na www producenta

http://www.arctic-cooling.com/vga2.php?idx=39&data=4&disc=#

Edytowane przez udam_u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś z was Splinter cella:Chaos Theory jesli tak to jak chodzi na full detalach 1024x768 bez AA i AF, bo nie wiem czy opłaca się go kupić, chociaż ma zarabistą grafe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś z was Splinter cella:Chaos Theory jesli tak to jak chodzi na full detalach 1024x768 bez AA i AF, bo nie wiem czy opłaca się go kupić, chociaż ma zarabistą grafe.

1405780[/snapback]

Nie ma z nim najmniejszych problemów ale tylko ps 1.1 dla serii gf6xxx ps3.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma opcji wybory PS 2.0, by była lepsza graficzka :)  i ciekawe czy nasze FX dostały by mocny spadek w FPS-ach

1408904[/snapback]

Dały by rade . Ostatnio bawiłem sie radkiem 9800 pro i w Hl2 se potłukłem a dokładniej w csika source. Wygląda wszystko tak samo na radku centralnie!!! No i wcale dużo szybciej nie chodzi. Spodziewałem sie ze z 2 x szybciej bedzie hulac a tu lipton moze z 10 fpsów ale to góra!!!. Zresztą i tak w csie to poniżej 45 to nie widziałem na 5900 oczywiscie w p.s. 2.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że HL2 będzie do bani chodził na moim FXie ale jest spox wszystko idzie bez problemów no tylko czasem zabraknie ramów, tak samo jest z FAR CRY idzie miodzik ale na poczatku doczytuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że HL2 będzie do bani chodził na moim FXie ale jest spox wszystko idzie bez problemów no tylko czasem zabraknie ramów, tak samo jest z FAR CRY idzie miodzik ale na poczatku doczytuje

1410184[/snapback]

No pewnie ze jest spoko tylko jak sie czyta tu i ówdzie ze fxy to be fu shadery maja skopane , aj szkoda gadac . Nie widzieli a gadali . Dlatego najlepiej samemu wszystko oglądnąć dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze jest spoko tylko jak sie czyta tu i ówdzie ze fxy to be fu shadery maja skopane , aj szkoda gadac . Nie widzieli a gadali . Dlatego najlepiej samemu wszystko oglądnąć dokładnie.

1411561[/snapback]

 

Trafna opinia :wink: szczególnie fani ATi tak gadają chociaż nigdy nie widzieli Fx-a w akcji. I zawsze jeden argument "shadery skopane na maxa" :lol: i mówią bierz radka 9550Xt albo 9700 i bedziesz miał wydajność na DX 9.0 taką samą a na 9700 o wiele lepszą. I jak tu czegoś takiego słuchać :mad: z takimi gościami to tylko :26: :smile2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo podczas podkrecania zaczął mi przeskakiwac obraz i raz nawet w DOOM 3 podzielił sie na połowe mimo tego ze wziołem na standardowe taktowanie czy przypadkiem nie za mocno podkreciłem karte i uszkodziłem rdzen ?? 390/700@ 450/930 temp. dochodziła czasem do 70 stopni !! Co wy na to i jeszcze jedno moze mi ktos powiedzec jak z reklamacja czy kapna sie ze podkrecałem jak by była uszkodzona ?? Bede ja musiał i tak wymienic na 6600 ( chyba sie opłaca) bo ta mi sie nie podoba w ogole!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wam po kilkudniowej przerwie...popatrzscie jak walczylem w penym temacie....bylbym wdzieczny o jakakolwiek dodatkową pomoc od fanów (użytkowników) 5900(xt) B) http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=130003

Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wam po kilkudniowej przerwie...popatrzscie jak walczylem w penym temacie....bylbym wdzieczny o jakakolwiek dodatkową pomoc od fanów (użytkowników) 5900(xt)  B)          1412525[/snapback]

Z burakami od 9550 niema sensu walczyć!!!

P.S.

Co Ty cudujesz z tym procem??

Mobil różni się od zwykłego tym że ma odblokowany mnożnik, a bardziej sie go nieda odblokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

byłem szczęśliwym posiadaczem Leadteka 5900XT@Ultra i powiem wam, że grafa była suuuuuuuuuuuuper :-P

 

a ATI maniacy to debile i nie ma co z tymi palantami gadać

 

Pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wam po kilkudniowej przerwie...popatrzscie jak walczylem w penym temacie....bylbym wdzieczny o jakakolwiek dodatkową pomoc od fanów (użytkowników) 5900(xt)  B)          1412525[/snapback]

Dokładnie z burakami nie ma co walczyć... szkoda tylko, że wiele osób po takiej "dobrej" radzie nie kupi FX'a 5900XT za 400 zł lecz weźmie kiche ATI... ATI w wykonaniu niektórych forumowiczów to jest propaganda na miare 2 Wojny Światowej... Gdzie te shadery 2.0 z którymi FX sobie słabo radzi..? Jakoś w nowym Splinter Cell nie ma opcji 2.0... specjalnie dla ATI buahahaha tylko 3.0 dla high end i 1.1 dla pospólstwa :lol: Jak ATI wypuści coś godnego i nie bedzie lepszej karty NVIDII to pewnie sie przesiądę-i to bez siania propagandy ale na razie FX spełnia moje wymagania w 100%. Przykre jest tylko to, że rad udzielają osoby, które FX'a nie posiadają...przeczy to troche idei forum...

Pozdrawiam i współczuje osobą, które dały się nabrać przez sfrustrowanych ATI maniaków :lol: !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiedziałem że "wszyscy" maniacy ati to debile. Ale ludzie którzy nie patrzą realnie na pewne sprawy i oceniają coś czego nawet na oczy nie widzieli to po prostu żenada. Ja miałem porównanie do kręconego 9800se.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie...to mój ulubiony topic, więc tutaj to napisze. Wpadłem na ciekawy pomysł odnośnie chłodzenia komputera. Po pierwsze zdjęcie ściany z bocznej obudowy (wiem że to normalka) a tak obok niej postawić ten stojący wiatraczek co czasami stoi w sklepach...dla mnie to po prostu genialne. Bo za 30zł masz świetny opływ powietrza w obudowie....:D W maju kupuje takie cudo i zobacze jak się sprawuje...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest topik dla twoich "genialnych" pomyslow odnosnie chlodzenia pc-ta?? czy odnosnie podkrecania kart 59xx

 

post wykasuje jeszcze dzisiaj.

1415700[/snapback]

Ogólnie chłodzenia "wnętrzności" komputera.............mam nadzieje że to pomoże. A ty jak myślisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest topik dla twoich "genialnych" pomyslow odnosnie chlodzenia pc-ta?? czy odnosnie podkrecania kart 59xx

 

post wykasuje jeszcze dzisiaj.

1415700[/snapback]

I po co zaśmiecasz ten topic :mur: :mur: , masz tam swoje radki to tam to pisz, kogo ta wypowiedź twoja obchodzi :?: A buraki fanatics ati znów sie sprzeczają o sm 3.0 ehhhhhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...