Skocz do zawartości
Vader_

Geforce Fx 5900 / U / Xt / 5950u

Rekomendowane odpowiedzi

Moge prosić o dopisanie do rankingu?

 

Wsio na 1 screenie...

http://img84.echo.cx/img84/5417/oles6ig.jpg

 

 

Testy w gierach porobie jak je będe miał... myśle że nie długo...

 

link do screenów... <DZIĘKI UPRZEJMOŚCI JASTRZĘBIA, KTÓRY UDOSTĘPNIŁ MIEJSCE NA SERWERZE>

http://micek.no-ip.com/~jastrzab/oles.rar

Edytowane przez Oles07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWEAK GF FX 59XX RANKING

Osoba......3DMark 01......3DMark 03......3DMark 05......Aquamark......DooM 3.......C-S:S......FarCry......NFSU 2
1.Oles07.....xxxxx..........7864...........1508..........56.781.......48.90.......xx.xxx......xx.xx.......xx.xx
2.Suchy......17570..........7363...........1560..........52.315.......46.00.......xx.xxx......46.51.......xx.xx
3.Weteran....16833..........6935...........1400..........48.036.......xx.xx.......xx.xxx......xx.xx.......xx.xx
4.Luchuma....16688..........6450...........1415..........44.749.......xx.xx.......xx.xxx......46.38.......34.00
5.Archaon....xxxxx..........6185...........1323..........42.172.......xx.xx.......xx.xxx......xx.xx.......xx.xx
6.Nuklear....xxxxx..........6198...........xxxx..........xx.xxx.......xx.xx.......xx.xxx......xx.xx.......xx.xx
7.DarkArrow..14863..........5801...........1249..........40.775.......44.70.......106.34......37.74.......28.00
8.Corso......14058..........5608...........1224..........39.339.......36.20.......xx.xxx......xx.xx.......26.00









TWEAK GF FX 59XX RANKING – REGULAMIN

1.Uczestnikami tego rankingu mogą byc tylko posiadacze k.graficznych gf fx 59xx.

2.Nie wolno oszukiwać więc, aby wszystko się zgadzało wymagany jest link do orba lub jpg'a z wynikiem.

3.Osoby nie posiadające dowodu zdobycia wyniku nie bedą dopisywane do rankingu.

4.Wyniki prosze wysyłac mi poprzez PW.


Marki - testujemy w roździelczości 1024x768, ustawienia defaults.

DooM 3 - testujemy w roździelczości 1024x768, detale UltraHigh (Timedemo).

C-S:S - testujemy w roździelczości 1024x768, detale na na maxa (bez aa i af, włączony dx 9, Stress Test).

FarCry - testujemy w roździelczości 1024x768, detale UltraHigh (FC Benchmark, demo HardwareOC - Steam).

NFSU 2 - testujemy w roździelczości 1024x768 detale na maxa (aa i af też, Fraps).

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre te pomysły na załatwienie karty, mam jeszcze 16 mies. gwarancji jak zejdzie porządnie 6800 albo co możliwe 6800GT to wtedy wiatraczek sie niestety "zepsuje"  :D

1425802[/snapback]

Ty go nie psuj na stałe bo Ci się karta nie włączy bez chłodzenia :D Już próbowałęm, ale przyptrzymywac nachwilkę go możesz przy włączonym 3dMarku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze wszystkim, zeby nie zasmiecac tego topicu linkami do waszych wynikow podawajcie mi je na PM. Takze chcialbym abyscie uzupelniali swoje wyniki wynikami z gier, aby ten ranking wygladal przejrzyscie :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty go nie psuj na stałe bo Ci się karta nie włączy bez chłodzenia :D Już próbowałęm, ale przyptrzymywac nachwilkę go możesz przy włączonym 3dMarku :D

1426082[/snapback]

zabardzo nie rozumiem :D mam go przytrzymać to nie lepiej go odrazu, a dalczego 3dmarku :D sorry ale nie skapowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty go nie psuj na stałe bo Ci się karta nie włączy bez chłodzenia :D Już próbowałęm, ale przyptrzymywac nachwilkę go możesz przy włączonym 3dMarku :D

1426082[/snapback]

Karta sie nie wlaczy bez chlodzenia..? Dlaczego..? Moja z wyciagnieta wtyczka od wentyla chodzila :)

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma pare osób takiego procka jak mojego...może ktoś wie do ilu można mu napięcie na max podnosić? Przy smarku03 poszedł procek na 3,75GHz...ale przy reszcie tylko na 3,6GHz... a w tej chwili nie wiedzieć czemu nie chce się na 3,4GHz przekręcić... :cry:

W systemie jest oki, w momencie uruchamiania smarka pada... wiec wnioskuje że prądu mało... przy 3,6 ma 1,46V...podnosiłem do 1,51 ale nic nie pomogło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabardzo nie rozumiem :D  mam go przytrzymać to nie lepiej go odrazu, a dalczego 3dmarku :D  sorry ale nie skapowałem :)

1427035[/snapback]

Mając na myśli 3dMark chodzi mi o obciążenie. Jak spalisz kartę, a raczej rdzeń bezwzględnie czyli tak jak piszesz to będzie tylko i wyłącznie ewidentna wina - ale twoja :( I możliwe że nie uznają Ci na gwarancji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając na myśli 3dMark chodzi mi o obciążenie. Jak spalisz kartę, a raczej rdzeń bezwzględnie czyli tak jak piszesz to będzie tylko i wyłącznie ewidentna wina - ale twoja :( I możliwe że nie uznają Ci na gwarancji :)

1427442[/snapback]

a teraz skapowałem :D , jeszcze jedno pytanie jak bym uszkodził wiatrak i w sklepie powiedział ze akurat zobaczyłem że wentyl sie nie kręci a nie spalił bym karty to wymiana chłodzenia i dalej miał bym ją czy odrazu dali by mi inną???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz skapowałem :D , jeszcze jedno pytanie jak bym uszkodził wiatrak i w sklepie powiedział ze akurat zobaczyłem że wentyl sie nie kręci a nie spalił bym karty to wymiana chłodzenia i dalej miał bym ją czy odrazu dali by mi inną???

1427870[/snapback]

Tego raczej nie wiem :) Ale moim zdaniem uszkadzanie wentyla czyli zrobienie to w sposób mechaniczny powoduje utrate gwarancji :D

 

P.S. > Nie rozmawiajmy już o tym na forum, na początku nie traktowałem tego zbyt serio :D

Edytowane przez Nuklear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oles mam taki procesor i kiedy jeszcze posiadałem tego samego zalmana bawilem sie w krecenie go. Jaki rezultat ? Bardziej nie pojdzie w góre. Nawet nie proboj wyciągać z niego więcej niż teraz bo będziesz szybciutko leciał na gwarancję. Może i udało by ci się wycisnąć pare MHZ więcej lecz system był by niestabilny.

 

Moje rady:

1. Nie kombinuj

2. Pozostań przy 3.6Ghz

3. Nie kombinuj :D

 

Jak dasz więcej niż 3.6Ghz twój procek długo nie pożyje. Po ustawieniu na 3.6Ghz staraj się znaleźć jak najniższe stabilne napięcie to przedłurzysz mu życie i zmniejszysz temperaturę.

Edytowane przez anex128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oles mam taki procesor i kiedy jeszcze posiadałem tego samego zalmana bawilem sie w krecenie go. Jaki rezultat ? Bardziej nie pojdzie w góre. Nawet nie proboj wyciągać z niego więcej niż teraz bo będziesz szybciutko leciał na gwarancję. Może i udało by ci się wycisnąć pare MHZ więcej lecz system był by niestabilny.

 

Moje rady:

1. Nie kombinuj

2. Pozostań przy 3.6Ghz

3. Nie kombinuj :D

 

Jak dasz więcej niż 3.6Ghz twój procek długo nie pożyje. Po ustawieniu na 3.6Ghz staraj się znaleźć jak najniższe stabilne napięcie to przedłurzysz mu życie i zmniejszysz temperaturę.

1428850[/snapback]

Eeee tam :wink: mój P4 3,2 śmigał na 4,8GHz i trzyma się dobrze :) Oczywiście przy -10*C pod obciążeniem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy ktos spotkal sie z tkaim problemem , ze jak chce zmienic czestotliwosc karty np: coolbitsem lub riva tunerem to nie moge wrzucic dowolnej czestoliwosci tylko np: max 780 i pozniej prosi o test i niby nie przechodzi testow i nie chce wrzucic wiekszej czestoliwosci , zdaje mi sie ze jest jakas blokada ze sterownikow moze ktos sie juz spotkal z takim problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy ktos spotkal sie z tkaim problemem , ze jak chce zmienic czestotliwosc karty np: coolbitsem lub riva tunerem to nie moge wrzucic dowolnej czestoliwosci tylko np: max 780 i pozniej prosi o test i niby nie przechodzi testow i nie chce wrzucic wiekszej czestoliwosci , zdaje mi sie ze jest jakas blokada ze sterownikow moze ktos sie juz spotkal z takim problemem?

1429323[/snapback]

Można to wyłączyć RivaTuner'em :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można to wyłączyć RivaTuner'em :)

1429331[/snapback]

 

 

Mistrzu mozesz powiedziec mi gdzie sie to wylacza? Bede wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajjjj tam... na 3,6 chodzi stabilnie.... spokojnie, temp w normie... ale juz wiem czemu traci stabilność! To nie wina procka... mostek sie przegrzewa i restart... może wie ktoś co można na abita is7-e2 założyć żeby sie nie grzał za bardzo? Problem taki że po zdjęciu orginalnego radiatorka (niski, malutki, niby napis abit z aluminium...), jest goły chipset, bez blachy... mam na nim w tej chwili zalmana nb47j, przy którym jak podkręce szyne fsb ma podobne temp co procek... Na moim abicie są 4 zapinki... może wie ktoś gdzie można do tego blaszki lub druciki kupić do zamocowania radiatorka? W tej chwili trzyma sie na słowo honoru na 1 drucie zaczeponym o zaczepy po przekątnej (tak było w orginale), co raczej mocno radiatora nie dociska... Może jakieś propozycje co by tam można wcisnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie wkrecilem :D

na ORB mam drugie miejsce na swiecie wsrod 5900 w 3dmarku 2k5 lol buahahhahahahahahah

a wsrod AMD pierwsze miejsce :D buahhahahahahahha lol

a SULO jest pierwszy w 5900XT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam chodzi SWAT 4, na full 1024x768 bez AA i AF, ja mam tylko demo :?

1435497[/snapback]

Jak chodzi? Mi MIODZIO B)

Ale ja grałem na 1024x768 4xAA i 8xAF(full detale oczywiscie) :D

Edytowane przez anex128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie wkrecilem :D

na ORB mam drugie miejsce na swiecie wsrod 5900 w 3dmarku 2k5 lol buahahhahahahahahah

a wsrod AMD pierwsze miejsce :D buahhahahahahahha lol

a SULO jest pierwszy w 5900XT :D

1431422[/snapback]

Gratuluje WAM!!!

Pozdrawiam!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi? Mi MIODZIO B)

Ale ja grałem na 1024x768 4xAA i 8xAF(full detale oczywiscie) :D

1435521[/snapback]

Masz demo czy pełną, bo mi np. jak mam korytarz w demie to troszke zwalnia do 20-25FPS :? a w innych miejscach full płynność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam chodzi SWAT 4, na full 1024x768 bez AA i AF, ja mam tylko demo :?

1435497[/snapback]

Ja mam w rozdziałce 1024 na 780 AA4 AF4 detale na maxa, tylko 25fps :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czemu po zainstalowaniu sterowników 76.44 XG do fx-a 5950ultry, nie wlacza mi sie ekran nvidia. Pisze zze trzeba na nowo instalowac stery, ja tak robilem i dalej to samo. jednak we wlasciwosciach normalnie pisze ze stery sa od guru........Czy to normalka ze ekran nvidii nie da sie juz wlaczyc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz demo czy pełną, bo mi np. jak mam korytarz w demie to troszke zwalnia do 20-25FPS :?  a w innych miejscach full płynność

1436063[/snapback]

U mnie na full det w aax2 i af x 4 ponizej 34 nie spadało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...