Skocz do zawartości
desperat

git zestaw??

Rekomendowane odpowiedzi

co do procka to sprawdź mój temat, tylko ze ja to marudny jestem;]

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=811...er=asc&&start=0

 

a inne chłodzenie (ale myśle ze to przyjdzie z czasem, najpierw pobaw się sprzętem który dostaniesz, obeznaj się z nim)

-na grafe vga silencer

-na nb zalman nb 47j

-jak sb bedzie sie grzaał to jakiś radiator na niego

-to samo dotzyczy mosfetów

-przydałby sie jakis wentyl wyciągający z tyłu + moze jakiś wciągający z przodu...

-ostatecznie jakieś radiatorki na ramce...

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie odpowiedzi :) Z poczatkowego zestawienia zmienie dysk na samsunga, coolera na procka na pantagram qc-80 cu i nie kupie sb audigy... prosilbym jednak o jeszcze wiecej wypowiedzi, poniewaz juz jutro jade kupic komputer i chcialbym byc pewien, ze wszystko wybralem najlepiej jak moglem. Szczegolnie mile bylyby widziane podpowiedzi tyczace sie chlodzenia (czy warto np. kupowac thermaltake copper shim XP??)... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasta - polecam ceramiquejest świetna i nie przewodzi prądu

cooper shim się też przyda - zapobiega ukruswzeniu jądra, a pozatym odniża trochę temp

co do nagrywarki to nie wiem czy sie zdecydowałeś, ale napisze ci co ja wybrałem: liteon 812s lub 832s (to to samo możesz sobie 812s przerobić na 832s więc w sumie nie ma co przepłacać), albo jeszcze wchodzi w grę nec2500a - jego też mozesz przerobić na wyższy model ale liteony są bardziej wszechstronne...

chłodzenie zda egzamin

myśle ze tak bedzie gut

pamiętaj jeszcze o dobrym psu (jak bierzesz tą budę to spoks, jak inną to pamiętaj)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłodzenie na bude polecam te co ja mam.. 1500rpm

ale tylko 12db:)

Na procka to juz twoj wybor.. starczy nawet duzy cooler master, np. 27db, jest cichy i wychlodzai nawet tego athlona o czestotliwosci 2500Mhz.. ja mam 2,4 i mam temperaturki takie jak w podpisie z tamtym coolerem.

mozesdz pomyslec nad tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie kup dysk 160 bo teraz dyski produkowane sa na 80GB talezach . . . kupujac 120 i tak placisz za 2 taleze wiec sporo tracisz a roznica w cenie miedzy 120 a 160 to jakies 30-60zl moim zdaniem warto :]

ja kupilbym dysk na sata jezeli bedziesz mial cosik takiego na plycie . . .

a tak wogule to zastanowil bym sie na twoim miejscu nad czyms na s754 . . . bo za ta cene spokojnie mozesz cos wyjac juz . . .

albo inaczej :]

za 4000zl SPOKOJNIE DA SIE ZMODZIC ZA******** KOMPA z AMD 64 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...