Skocz do zawartości
xavier84

NBA Live 2005

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, a wiec gierka naprawde duzo bardziej mi sie podoba od 2004 :) Ale ten konkurs paczek, mnie przygniata do podlogi :lol: najwieksza ilosc pkt. jakie zdobylem to 42 :lol:

 

P.S. Wiecie moze czy idzie swoje kawalki muzyczne wsadzic tak zeby one w menu lecialy :D ??

Mi raz udało się uzyskać 50 ale tak średnio to 43,44 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam takie pytanie ... Dlaczego nie moge wejsc w Slam Dunk contest, All stars game i rzuty za 3 :| jak wchodze w NBA All-Stars Weekend i w cokolwiek dalej To wychodzi mi z gry :| wczesniej nigdy nie mialem takich problemow. Stery 56.72 ale cala gierka chodzi bardzo OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok to teraz pochwalcie sie:

 

a) na jakim poziomie trudnosci gracie?? (ja na all-star)

B) na ile minut nastawiacie jedna kwarte (ja na 5 min.)

c) jesli gracie sezon to ile meczy rozgrywacie - po 1,2 czy 3 z jedna druzyna? (ja po jednym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JORDAN22 same ale oppy to poczytaj wczesniej bo jakis kolega napisal dokladnie co zrobic, tylko ja jeszcze nie wiem jak sie robi specjal dunki i special oppy. Widze ze takze nikt mi tego nie chce powiedziec :/ jak np. zrobic zeby koles zawiesil sie ramieniem na obreczy, albo rzucic sobie oppa z pod nog ?? pls hlp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"HOW NICE" dzięki R.I.P przeczytałęm wczesmiejssze twoj post zrobiłem i "latam" :)) uuuuuuu najabardizej to podoba mi sie chyba ręka :) ala VINCENT :) alee oppy tesh robia :) noo to terazz mnie dopiero wziełooo -------- >> LET'S SOME DUNKS!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem wskazowki RiP'a ale mimo to nie moge tego wlaczyc otwieram plika za pomoca edytora textu bo nic innego niemam jak pozemieniam jka nalezy to gram mi przestaje wchodzic wogole jak znam zycie to zle robie czy ktos mogl by mi przeslac plik z jego ustawineim klawiatury?? Jokerdan22 albo kto kolwiek inny jonks@.o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na padzie i nie moge zrobić alle oppa :) Może ktoś podpowiedzieć? Gra jest kozacka :) A i da rade coś zrobić żeby freestyle działał ?

 

A no zrobić żeby postać stworzona rzezemnie mogła wystepować w konkursie wsadów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierkę dorwałem dziś. Standardwowo juz dal mnie zmodyfikowałem sobie trochę lakersów ;)(Kidd, Carter, Novitzky,Bryant i O'Neal to moja wyjsciowa piatka ;) ) no i zacząłem grać na starter....ehehe, wyniki miałem do 3-4, no to jazda, zwiększyłem poziom do superstar....no i nadal nie za dobrze :( bez większych kłopotów wygrywam wszystkie mecze :( Czy to NBA jest takie łatwe, czy po prostu wciąż trzymam formę z NBA 2004? Jak wy sobie radzicie? bo coś widzę że rpzez ten poziom trudności sobie za dużo nie pogram :( mogliby dać jakiś poziom dla wyjadaczy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć gram w nba padem i umiem prawie wszystkie kombinacje(Konkurs wsadów) jak by coś było nie jasne to pisać

P.S.Prawie bo nie umiem zrobić 2 obrotów w powietrzu czy komuś z was to sie udało(i czy u was też na boisku są zielone plamy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...