Skocz do zawartości
xavier84

NBA Live 2005

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jordi23!!! Teraz mnie nie bedzie dlugo na 8 i tak szybko nie pojde grac w basket bo chodze do roboty!!!! A co do jumpa niepelne 360 jest jakies plecaki, wyskakany jest!!! do tego trzeba dodac dobra koordynacje ruchowa no i niewiele wazy, wzrost ok 180-185 dobrze sie z niem gra!!! Latac nie lata jump ponizej 100cm ale wrazenie robi:) Ps moze bede w sobote i niedziele!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jordi23, co z tymi dunkami? Jakiś namiar na filmiki prosimy :D

 

Ja aż tak bardzo wyskakany nie jestem. Mam 189 cm i raczej średnią budowę. O 360 mogę co najwyzej pomarzyć, ale "jednorękiego bandytę" czy klasyczna "duwrurkę" to zrobię :D. Mam nadzieję,że mówicie o koszach na normalnej wysokosci, a nie jakieś tam 290 cm. Szkoda, że nie mieszkacie w Łodzi, nie mam z kim grać latem. CNBA dopiero od października, sal w wakacje wynająć nie chcą, a na bojo osiedlowe przychodzą same cieniasy....

 

Oby NBA Live 2005 spełnił nasze oczekiwania, a nie był cukiereczkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jordi23!!! Teraz mnie nie bedzie dlugo na 8 i tak szybko nie pojde grac w basket bo chodze do roboty!!!! A co do jumpa niepelne 360 jest jakies plecaki, wyskakany jest!!! do tego trzeba dodac dobra koordynacje ruchowa no i niewiele wazy, wzrost ok 180-185 dobrze sie z niem gra!!! Latac nie lata jump ponizej 100cm ale wrazenie robi:) Ps moze bede w sobote i niedziele!!!

hehe siebie to tak trudno opisywac ale przez kogos latwiej ;) dzieki xavier

co do mojego wyskoku to z tego co pamietam jak mierzylem to bylo ok. 85-87cm dosiężny z miejsca, z rozbiegu wiadomo jest wiecej ale tego nie mierzylem, musze dodac ze wszystko robie z naskoku, z jednej nogi to zrobie tylko jedna reką (slaby jestem z dwutaktu)

 

co do filmików to ftp'a nie mam, moge na maila powysylac jak chcecie, mam ich pare ok 10, rozne paczki, (jest nawet 360 z dwoch rak :) )

ale to dopiero jak bede wieczorem teraz w robocie siedze a potem udezam na basket w domu bede ok 20/21

 

P.S.xavier w weekend bede i inni tez (dzisiaj z Gackiem przychodze ;) )

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Jordi23, niezły z Ciebie skoczek :D Ja odwrotnie, przy dwutakcie nie polecam blokować :lol: , a z dwóch nóg jakos nie mogę poprawnie sie złozyć. Niby paka jest, ale o efektowności to raczej nie można mówić :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jordi23!!! Teraz mnie nie bedzie dlugo na 8 i tak szybko nie pojde grac w basket bo chodze do roboty!!!! A co do jumpa niepelne 360 jest jakies plecaki, wyskakany jest!!! do tego trzeba dodac dobra koordynacje ruchowa no i niewiele wazy, wzrost ok 180-185 dobrze sie z niem gra!!! Latac nie lata jump ponizej 100cm ale wrazenie robi:) Ps moze bede w sobote i niedziele!!!

hehe siebie to tak trudno opisywac ale przez kogos latwiej ;) dzieki xavier

co do mojego wyskoku to z tego co pamietam jak mierzylem to bylo ok. 85-87cm dosiężny z miejsca, z rozbiegu wiadomo jest wiecej ale tego nie mierzylem, musze dodac ze wszystko robie z naskoku, z jednej nogi to zrobie tylko jedna reką (slaby jestem z dwutaktu)

 

co do filmików to ftp'a nie mam, moge na maila powysylac jak chcecie, mam ich pare ok 10, rozne paczki, (jest nawet 360 z dwoch rak :) )

ale to dopiero jak bede wieczorem teraz w robocie siedze a potem udezam na basket w domu bede ok 20/21

 

P.S.xavier w weekend bede i inni tez (dzisiaj z Gackiem przychodze ;) )

 

pozdro

 

hehe

no widze ze facet nie sciemnia

z regoły ten kto ładuje z naskoku słabo radzi sobie z jednej nogi i odwrotnie

 

wiem bo kiedys to mmnie dotyczyło

dopóki kolana nie skatowałem przy danku

pozdro all plaYers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, nie potrafe dobrze sie wybic z jednej nogi, staram sie i nie wychodzi :(, z naskoku jest mi duzo latwiej czuje ze skacze a z jednej to jakos nie potafie sie wybic, jezeli ktos chce filmiki dac maile

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)) nie bedee sie "chwalił", czy tam cośś i żeby sobie nikt nie pomyśła ze sciemniam, ale nie mam większych problemów z wybiciami : naskok czy zjednej HAA,,, jasne z jednej skacze sie o wiele łatweiej przynajmniej dla mnie (( mam 185 cm )):)) pozdRo od razu dla Tarnowskiego skłaDuu And 1 Długa&LEśna :)) aha i jeszcze z rydza (( for my bROł )) Obecnie katujemy swojego osoedlowegko kosza :) niestety ma ona zaledwie 2.95 wiec nooo troszku mu brakuje, pozostałe "blaszaki" tezz nie robia jeden na 3.7cm drugi cos podbnego 3.10 także LIpa STraszzna....(( hMMM ale i takk hehehe tylko nieliczniz osiedla zasmakowaliii tych wsadzików (( CZUbski, KAlafior, noI JAA )) :)) bRACHOLLL = PODOBNEGO WZROSTU 185 - moze 186 tez kiedys latał .. doputy dopóki nie rozwalił Kolana,,,,, taKżeee uważajcIe jak SIE wybijać i wogoleee hehehee ale jak TU mozżżżna NAuważżać CO?? (( sam dwa alta temu złamaŁEM ŚRODRĘCZEE )) ...........POZdrooo forr all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe wlasnie obejrzalem filmiki no i calkiem ,calkiem ale widac ,ze wszystko jeszcze opracowuja ,bo niektore rzeczy jakos sztywno wygladaja :lol:

 

Hanu jak chcesz to sie musimy kiedys umowic i pograc. Wrocilem z krotkiego Urlopu i mam czas i checi. Musze troche brzucha zrzucic ,bo kiedys z jednej nogi 80cm mialem ,a teraz to nie wiem czy 65 :P Teraz jest weekend ,wiec mozemy sie gdzies zgrac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym zapowiadanym Dunk Contest w sumie chodzi o to kto ma szybsze paluszki na klawiaturze/padzie :D Zrobili to chyba tylko dla dodania grze efektowności. Ale ja tam nie narzekam. Ma byc dobra zabawa.

Może niektórzy pamietają gierkę na Nintendo/SNES pt. NBA Jam. Tam dopiero były wsady 8O Ogniste, rakietowe, z milionem salt i pykało się meczyki 2on2. I niech mi ktoś powie, że tobyło nudne. Całe noce spędzzałem z kumplami na tej gierce, taka była zabawa.

 

Jordi23, dzięki za filmiki. Podobało mi się, brawo. Z dwóch nóg w życiu tak nie zrobię :roll: Ciekaw jestem w czym tkwi tajemnica wyskoku z jednej a z dwóch nóg. Ci co skaczą z dwóch kiszą z jednej i odwrotnie.

 

BTW - Macie zaaaaaaajeb...... boisko. Tam się musi fajowo grać. Co to za nawierzchnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordi23, dzięki za filmiki. Podobało mi się, brawo. Z dwóch nóg w życiu tak nie zrobię :roll: Ciekaw jestem w czym tkwi tajemnica wyskoku z jednej a z dwóch nóg. Ci co skaczą z dwóch kiszą z jednej i odwrotnie.

 

BTW - Macie zaaaaaaajeb...... boisko. Tam się musi fajowo grać. Co to za nawierzchnia?

no dzieki :) a co do boiska to faktycznie jest inne niz te pospolite, to jest sztuczna trawa cos takiego chyba jak ma hokej na trawie. Glowne zalety to nie niszczy tak podeszw butow i skorzanych pilek (nie scieraja sie tak)

i lepiej sie gra niz na asfalcie czy betonie jak jest po deszczu, nie ma az takiego lodowiska ;) no i jak sie "glebniesz" to nie boli az tak jak na betonie ogolnie jestesmy "mega"z zadowoleni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:))  taKżeee uważajcIe jak SIE wybijać i wogoleee hehehee ale jak  TU mozżżżna  NAuważżać CO??  (( sam dwa alta temu złamaŁEM ŚRODRĘCZEE )) ...........POZdrooo forr all

To święta prawda. Też złamałem nadgarstek po upadku na ziemię po wsadzie. Jak glebnąłem to aż mi się ciemno przed oczami zrobiło i ledwo co sie podniosłem. W sumie to daje to dobrą nauczkę by za dużo nie szaleć.

W sumie prawda jest taka, że kosz to kosz, nieważne czy wsadem zdobyty czy najdurniejszym rzutem z połowy boiska. Punkt to punkt.

 

BTW - skoczków jest wielu, a czy potraficie wykorzystać umiejętność dunku w meczu jak wchodzisz po minięciu w trumnę?

8)

 

Aleśmy Offtopik zrobili..... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Jordi23 pokaż mi co tam masz ;] adres: bialyjr@tlen.pl

 

Ja też tak mam, że z dwóch nóg wybije się wyżej niż jednej, dla mnie lewej bo z prawej to porażka :>, jak się troche rozgrzeje to 82cm jest, wzrost 180cm :>, próbowaliście może tych ćwiczeń, których używają zawodnicy w coolegu do trenowania wyskoku? Podobno działą i można poprawić wyskok o 15-20cm, i ogólną sprawność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Jordi23 pokaż mi co tam masz ;] adres: bialyjr@tlen.pl

 

Ja też tak mam, że z dwóch nóg wybije się wyżej niż jednej, dla mnie lewej bo z prawej to porażka :>, jak się troche rozgrzeje to 82cm jest, wzrost 180cm :>, próbowaliście może tych ćwiczeń, których używają zawodnicy w coolegu do trenowania wyskoku? Podobno działą i można poprawić wyskok o 15-20cm, i ogólną sprawność.

 

jesli jestes prawo ręczny to tylko z lewej, prawa możesz schowac i zapomniec.

działaja działają...tylko że...

wymagaja niesamowitej samodyscypliny oraz.... wielkiej ostrożności

przesadzisz z treningiem i....

znałem kolesia któremu przybyło po tych ćwiczeniach naprawde wiele- chłop fruwał

tak szalał że doczekał sie operacji kolana, najpierw jednego pozniej drugiego

jesli juz to powoli i z rozsądkiem

upewnijcie sie ze macie zdrowe kolana przed rozpoczęciem treningu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - skoczków jest wielu, a czy potraficie wykorzystać umiejętność dunku w meczu jak wchodzisz po minięciu w trumnę?

8)

pare razy udalo mi sie walnac cos w meczu ale nie jest to latwe, szczegolnie gdy jest sie niskim (moje 183 to malutko). Potrzebuje jednak troche rozbiegu zeby nabrac mocy do wyskoku, ale musze przyznac ze pare dunkow w meczach mialem, oczywiscie nie licze tego jak jestem sam na sam z obrecza w kontrze wtedy zawsze jest atak z gory :D

 

Bialy - spoko wysle Ci moje paczki, a co do treningu to wlasnie go robilem jakies 2-3 lata temu dal mi dokladnie 23cm poprawy w wyskoku dosieznym. Jednak stwierdzam ze ten trening (robilem Air Alert2) strasznie niszczy kolana, no ale cos za cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanu napisał:

 

 

BTW - skoczków jest wielu, a czy potraficie wykorzystać umiejętność dunku w meczu jak wchodzisz po minięciu w trumnę?

 

 

 

HEEE nie jest to zza łątwa sprawa ZWłaszcza gdy jest sie o powiem takk drobnym i te ( 185 ) nie bardzo robia ale to tak samo zależy dużo z kim sie Gra i na ile sie "gra" hehe stawka meczu. Wsadziki na meczuu :) są czymś niesamowitym ta adrenalina i wogóle :)) satysfkacja, ale norrmlanie po tymmm jak(( przy wyskoku wyskoczyłem na kumpla "imioła" który zrobnił mi siodełKoo I POLEciałem w dalll "złamaŁEM łape (śródreczę ) i terazz troche sie Boje...") a;e po meczyKUU HEHE JASNE są pokazÓWWWWKii :))..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a co to za treningi. Kurna jakos o nich jeszcze nie slyszalem ,bo sie w tym temacie nigdy nie krecilem. Da sie jakos je zdobyc??

no jasne ze mozna to zdobyc duzo tego jest

tu np, http://www.streetball.e-basket.pl/ masz zakladke treningi i masz pare do wyboru, ja robilem 2-3 lata temu air alerta 2 i jakies pol roku temu zrobilem 6 tygodni (na 10 max) z super dunks 3, wiecej juz mi sie nie chialo to juz nie te lata ;) , tylko ostrzegam jak chcesz robic te treningi to zawsze rozgrzewaj kolana przed nimi

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest sprawa treningu tylko spraw genetycznych no wieie geny i te sprawy!!! Trening tesh sie przyda i moze poprawisz wyskok o 10 cm jak dobrze pojdzie!!! Ale np o ile sie orjentuje to Jordi23 nie cwiczyl a wyskakany jest !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xavier84, zlituj się i pisz staranniej. Cieżko się czyta twoje wypowiedzi...

 

To prawda, jump, to w 80% geny. Trochę poćwiczysz, może ci dojdzie parę centymetrów i to jak będziesz się przykładał. Inaczej nici.

 

Paki w czasie meczu to coś na co się czeka nawet bardzo długo. Tu musi się zgrac wiele czynników jesli nie ma się zbyt dużego wzrostu ( IMHO minimum 195): kiepski obrońca co pójdzie "za zwodem", gapiostwo centra, dobry kąt podejścia, trochę miejsca na nabranie mocy wyskoku. A wtedy to juz tylko ryczą trybuny... :D

 

Kilka razy na rozgrywkach CNBA w Łodzi udało mi się zrobić paczki w meczu, ale to były sytuacje kontry 1na2 i 2na3, gdzie jednak przy dobrym podaniu w zasadzie nikt nie broni, albo jak już to reaguje kiedy jesteś w powietrzu. . Jeszcze na studiach się trochę szalało, ale teraz juz rzadziej. Nie wiem czy są tu osoby w moim wieku (27), ale mam wrażenie, że im się jest starszym tym ma się mniejszą ochotę na takie numery. Zaczyna się cwaniakować wykorzystując doświadczenie. Zdarzały mi się mecze , w których ładowałem 40 pkt i ANI JEDEN KOSZ nie padł po layupie czy paczce. Niby mówią, że na swój wzrost jestem bardzo szybki, ale po prostu czasmi jakoś wewnątrz nie ciągnie mnie by minąć obrońcę tylko pyknąć trójeczkę czy wypracować pozycję do rzutu z wyskoku. Też tak macie czy tylko ja się "dziadzieję" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanu<------No cos TY, jakie dziadziostwo.

Przeciez nie ma nic piekniejszego jak bierzesz goscia na plecy i robisz mu fadeaway'a i to jeszcze z fake'm. Albo odcinasz sie a zaslonie by walnac jump-shot'a. Paczki owszem sa fajne, podobaja sie publice, ale mysle ze jakis procent z tej publiczki mimo wszystko doceni takie akcje przy ktorych liczy sie nie tylko "wiatr"(bez urazy do wszystkich) ale i spryt i wyrafinowanie.

Pozdrawiam

Nomad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanu normalnie jakbym Jordana widział :mrgreen: :) Też na początku kariery slumdunkami zasówał, a po powrocie to takze zważywszy na wiek już głównie doświadczenie wzięło górę i za 2pkt, za 3pkt. ale jego rzyt z obrotu z obrońcą na plecach wymiatał..ehhh.

 

BTW. Jordi23, to ja także poproszę movies ;) allen @ overclockers . pl [naturalnie bez spacji ;)]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Co do wysylania moich paczek musicie poczekac az wroce do Poznania, teraz jestem na mazurach, szedlem miastem patrze kafejka, pomyslalem zajze na forum hehe to juz normalnie zboczenie ;), wakacje a on na tweak zaglada - porabany ;), wiec jak wroce to powysylam tym co prosili jeszcze o moje paczki.

 

Z Hanem sie zgodze im starszy tym nie chce sie tak energicznie ladowac pod kosz, jestem mlodszy od Ciebie bo 24 lat mam ale to juz nie to samo co powiedzmy 2/3 lata temu wtedy 80% pnkt zdobywalem wejsciami, teraz raczej dystans (trojka) albo rzuty z odchylu (fadeway) oczywiscie wejscia rowniez ale mniej, paczki czasami tez ale jak pisalem wczesniej rzadko w meczu (udalo mi sie tylko pare razy) co innego w kontrze. Jednak znam paru kolesi co przy podobnym wzroscie jak ja 180-185 wala w meczach, Ja trenuje w azs poltechnika p-ń, gramy w LAK'u (Liga akademicka koszykowki) jest taki koles w Polibudzie czestochowskiej mojego wzrostu a takie dunki wali w meczach (przeciwko nam walna takiego aleja i to nie w katrze ze glowa boli) masakra, wiec sie da ale on naprawde lata na bank ma ok 100cm dosieznego.

 

A co do treningow, to xavier84 niestety nie masz racji ;), trenowalem i to 2 razy juz pisalem w tym topicu, pare lat temu zrobilem caly trening air alert 2 a rok temu jakies 6-7 tygodni dunka3 pierwszy trening dal mi 23-24 cm wiec bylo warto, drugi robilem juz dla wzmocnienia nog a nie wskoku (wiecej juz nie zrobie :) ) w zesonie mam treningi na polibudzie 3 razy w tygodniu wiec skocznosc sie trzyma.

 

Pozdrawiam i spadam bo moja kochanastoi i patrzy na mnie dziwnie i belkocze cos tam ("dalej pogoda taka a ty siedzisz przed kompem" :) )

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...