Skocz do zawartości
xavier84

NBA Live 2005

Rekomendowane odpowiedzi

xavier84, zlituj się i pisz staranniej. Cieżko się czyta twoje wypowiedzi...

 

To prawda, jump, to w 80% geny. Trochę poćwiczysz, może ci dojdzie parę centymetrów i to jak będziesz się przykładał. Inaczej nici.

 

Paki w czasie meczu to coś na co się czeka nawet bardzo długo. Tu musi się zgrac wiele czynników jesli nie ma się zbyt dużego wzrostu ( IMHO minimum 195): kiepski obrońca co pójdzie "za zwodem", gapiostwo centra, dobry kąt podejścia, trochę miejsca na nabranie mocy wyskoku.  A wtedy to juz tylko ryczą trybuny... :D 

 

Kilka razy na rozgrywkach CNBA w Łodzi udało mi się zrobić paczki w meczu, ale to były sytuacje kontry 1na2 i 2na3, gdzie jednak przy dobrym podaniu w zasadzie nikt nie broni, albo jak już to reaguje kiedy jesteś w powietrzu. . Jeszcze na studiach się trochę szalało, ale teraz juz rzadziej. Nie wiem czy są tu osoby w moim wieku (27), ale mam wrażenie, że im się jest starszym tym ma się mniejszą ochotę na takie numery. Zaczyna się cwaniakować wykorzystując doświadczenie. Zdarzały mi się mecze , w których ładowałem 40 pkt i ANI JEDEN KOSZ nie padł po layupie czy paczce. Niby mówią, że na swój wzrost jestem bardzo szybki, ale po prostu czasmi jakoś wewnątrz nie ciągnie mnie by minąć obrońcę tylko pyknąć trójeczkę czy wypracować pozycję do rzutu z wyskoku. Też tak macie czy tylko ja się "dziadzieję"  :lol:

 

No to sam nie jestem

dokładnie, mam 25 lat i troche pary juz zeszło.... teraz to rzuty i rzuty

wejśc to może ze 3 na mecz

trójeczka i rzut z wyskoku to u mnie zawsze robiło

teraz to stało sie podstawą gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee tam -> "BARTEK" nie tylko same rzuty coś tam jeszcze potrafisz więc nie pajacujj :)) ... heheh no takkk nie jesteśśs tkaid obry jak jaa ale hahaha to taka kolje rzeczy i NIKT NIE ZAPRZECZY :) oczywiście żarty ...ja juz mam 22 na karkuu Powiem szczerze zeee bOjE sie wsadzać na meczuu i to jeszce na polq (beton) hmmm ale po meczuu :)) strach przechodzii i "POKAZÓWKI" hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra OT jest ok ale co z gierką ?? kiedy wychodzi ?? jakieś demo czy cokolwiek ??

 

Co do OT to wszyscy z was po 180 pare ??

Bo ja o dziwo 200 105 kg... a też wole 3 niż dunki i to jest boskie bo po wielkich koniach żadko kto sie tego spodziewa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaand nowwwwwww!!! Yooooouuurs.........CHICAGOOOOOO BUUUUUUUUUULS!!!! Pamiętacie to? :D: I wychodzili kolejno - Harper, Pippen, Longley, Rodman i Jordan.

 

Ech, juz zacieram rączki, a właściwie pada....

HEE kazdy fan koszykowki :) pamieta te czasY i jeszcze meczyki na tvn :)) heee dobrze ze przynajmniej teraz mozna obejrzeć bodajże 2 razy w tyg na C+ meczyki NBA, + jeszce nba action i jeszcze cos.......BO TAK to tylko DSF haaa fajansiarskie skróty, no ale cożż zrobić !!!

Chcialbym juz dostac NBA 2005 w rączki :) pierwsze co zrObie to konkursik WSADÓW :))) oo TAAkkkkkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaand nowwwwwww!!! Yooooouuurs.........CHICAGOOOOOO BUUUUUUUUUULS!!!! Pamiętacie to? :D: I wychodzili kolejno - Harper, Pippen, Longley, Rodman i Jordan.

 

Ech, juz zacieram rączki, a właściwie pada....

To były czasy

laserowy pokaz, wyłączone światło w hali, ta muzyka i ten gość co zapowiadał Byki......

każda drużyna co wtedy przyjeżdzała do Ich hali pewno czuła że idzie na ścięcie...

kobe i lakers bez porównania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez juz zacieram raczki na mysl o live 2005 a co do dynastii bykow i fruwajacego majka  to chyba nie trzeba tego komentowac  

pozdrawiam

majk na zawsze w mej pamieci ... ;]

 

az koszulke niedawno kupilem

 

co do nba 2k5 to boje sie ze moj konfig nie pociagnie ;/

 

OT:

i skoro juz o koszykowce mowa to pochwale sie pewnym zdjeciem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez juz zacieram raczki na mysl o live 2005 a co do dynastii bykow i fruwajacego majka  to chyba nie trzeba tego komentowac  

pozdrawiam

majk na zawsze w mej pamieci ... ;]

 

az koszulke niedawno kupilem

 

co do nba 2k5 to boje sie ze moj konfig nie pociagnie ;/

 

OT:

i skoro juz o koszykowce mowa to pochwale sie pewnym zdjeciem ;]

 

 

 

No ładnie gdzie dorwałeś Clyde'a?

niezłe zdjęcie....

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez juz zacieram raczki na mysl o live 2005 a co do dynastii bykow i fruwajacego majka to chyba nie trzeba tego komentowac

pozdrawiam

majk na zawsze w mej pamieci ... ;]

 

az koszulke niedawno kupilem

 

co do nba 2k5 to boje sie ze moj konfig nie pociagnie ;/

 

OT:

i skoro juz o koszykowce mowa to pochwale sie pewnym zdjeciem ;]

Fajna koszulka :D

Ale jeżeli chodzi o zdjęcie to to nie może być Clyde :shock: :D. Nie to na pewno nie on?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lot z LA do chicago ;]

siedzimy z kumplem i idzie jakis doopny murzyn (na fotce troche maly bo skulony ;] ) - mowie do kumpla:

 

- ty zobacz ten kolo wyglada jak Clyde

- ty to jest Clyde !!

 

w tym samym momencie podpiegla do niego jakas laska i brala autograf ;]

 

 

tez podeszlismy i dostalismy z dedykacja - link

 

potem wsiadajac do lamolotu uswiadomilismy se ze autograf to nic - trzeba miec zdjecie - wiec uderzylismy do 1 klasy gdzie juz cos se zajadal ...

wstal bezproblemu, pogadalismy troche i zapozowal do foty.

 

najlepsze jest to ze amerykanie potem gdy wracalismy zaczepiali nas i pytali "kto to jest" ze chcielismy z nim zdjecie :lol:

kraj bogatych debili ...

 

 

dodam ze tego dnia wcale leciec nie mialem ;]

dzien wczesniej mial byc lot LA-monachium ale samol sie tuz przed startem na kolowaniu spier ... - noc w hotelu i nastepnego ranka wlasnie dostalismy polaczenie LA-chicago-frankfurt ;]

dzien pozniej w domu ale Clyde'a spotkalem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaand nowwwwwww!!! Yooooouuurs.........CHICAGOOOOOO BUUUUUUUUUULS!!!! Pamiętacie to? :D: I wychodzili kolejno - Harper, Pippen, Longley, Rodman i Jordan.

 

Ech, juz zacieram rączki, a właściwie pada....

Co do tego to najlepszy byl Rodman i jego zadymy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez juz zacieram raczki na mysl o live 2005 a co do dynastii bykow i fruwajacego majka to chyba nie trzeba tego komentowac

pozdrawiam

majk na zawsze w mej pamieci ... ;]

 

az koszulke niedawno kupilem

 

co do nba 2k5 to boje sie ze moj konfig nie pociagnie ;/

 

OT:

i skoro juz o koszykowce mowa to pochwale sie pewnym zdjeciem ;]

Co do zdjecia to powiem tylko tyle, ze chcialbym byc na twoim miejscu. Pamietam Houston za czasow Olajuwona, Drexlera :D Troche pozniej doszedl Barkley i szkoda gdyby zrobil to wczesniej to Houston miala by pewnie jeden tytul wiecej :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez juz zacieram raczki na mysl o live 2005 a co do dynastii bykow i fruwajacego majka to chyba nie trzeba tego komentowac

pozdrawiam

majk na zawsze w mej pamieci ... ;]

 

az koszulke niedawno kupilem

 

co do nba 2k5 to boje sie ze moj konfig nie pociagnie ;/

 

OT:

i skoro juz o koszykowce mowa to pochwale sie pewnym zdjeciem ;]

Fajna koszulka :D

Ale jeżeli chodzi o zdjęcie to to nie może być Clyde :shock: :D. Nie to na pewno nie on?

:roll: :roll: :roll: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez juz zacieram raczki na mysl o live 2005 a co do dynastii bykow i fruwajacego majka to chyba nie trzeba tego komentowac

pozdrawiam

majk na zawsze w mej pamieci ... ;]

 

az koszulke niedawno kupilem

 

co do nba 2k5 to boje sie ze moj konfig nie pociagnie ;/

 

OT:

i skoro juz o koszykowce mowa to pochwale sie pewnym zdjeciem ;]

Fajna koszulka :D

Ale jeżeli chodzi o zdjęcie to to nie może być Clyde :shock: :D. Nie to na pewno nie on?

:roll: :roll: :roll: :D

Zazdrośc jest rzeczą ludzką. Ja w tej chwili jestem więc typowym człowiekiem :roll: :roll: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez juz zacieram raczki na mysl o live 2005 a co do dynastii bykow i fruwajacego majka  to chyba nie trzeba tego komentowac  

pozdrawiam

majk na zawsze w mej pamieci ... ;]

 

az koszulke niedawno kupilem

 

co do nba 2k5 to boje sie ze moj konfig nie pociagnie ;/

 

OT:

i skoro juz o koszykowce mowa to pochwale sie pewnym zdjeciem ;]

Co do zdjecia to powiem tylko tyle, ze chcialbym byc na twoim miejscu. Pamietam Houston za czasow Olajuwona, Drexlera :D Troche pozniej doszedl Barkley i szkoda gdyby zrobil to wczesniej to Houston miala by pewnie jeden tytul wiecej :]

zdjecie max, ale czasy houston, wiesz nie wiem jak Ty ale ja pamietam czasy Clayda z Portland jak walczyl np. w 1992 roku z Bykami w Finalach, wprawdzie majk ladnie go tam zmlucil (ale kogo on nie mlucil ;) ) ale drexlus tez pare ladnych akcji mial

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche OT narobilem tym zdjeciem :P

 

ja tez Clyde'a pamietam z meczow w portland - bylem wtedy zapalonym fanem embiej ... potem mi sie jakos urwalo ;]

 

plakaty na scianach, zarwane nocki, zbierane karty z zawodnikami, gazety, majkel na topie, kosz w pokoju itd itp - to byly czasy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche OT narobilem tym zdjeciem :P

 

ja tez Clyde'a pamietam z meczow w portland - bylem wtedy zapalonym fanem embiej ... potem mi sie jakos urwalo ;]

 

plakaty na scianach, zarwane nocki, zbierane karty z zawodnikami, gazety, majkel na topie, kosz w pokoju itd itp - to byly czasy ;]

zdjecie max, ale czasy houston, wiesz nie wiem jak Ty ale ja pamietam czasy Clayda z Portland jak walczyl np. w 1992 roku z Bykami w Finalach, wprawdzie majk ladnie go tam zmlucil (ale kogo on nie mlucil ) ale drexlus tez pare ladnych akcji mial

pozdro

Nie no, chłopaki, aleście mnie rozczulili :D. Jakbym siebie widział dawno temu. A co do zarwanych nocek z powodu występów Byków, to po prostu do tego tęsknię. Żadna drużyna nie jest obecnie w stanie zmusic mnie do takiego "poświęcenia".

 

I słowo do "starszych". Myślę sobie o takiej sytuacji, gdy za 10 lat podejdzie do któregoś z nas na boisku jakiś młokos i powie: "Słuchaj koleś, nawet w 1% nie potrafiłbyś grać jak... ( i tu nazwisko jakiejś aktualnej gwiazdy)". I ten młokoś nawet nie będzie wiedział, że jego idol pewnie nie powąchałby parkietu przy MJ. Szkoda mi tego, że legenda MJ pozostanie włąsciwie tylko w opowieściach i filmach, które nie oddadzą tego jak bardzo potrafił dominować. Oglądając jakieś zagrania MJ dzieciaki nie poczują tej magii jaka towarzyszyła nam, gdy ślęczeliśmy po nocach nie mogąc uwierzyć w to czym ten facet nas zaskakuje. I spotkamy się pewnie z tekstami w stylu "Eeee tam, ten Twój Jordan. Jason Smith ( albo jakiś tam inny "gwiazdor") skopałby mu tyłek na śniadanie."

Dziś nie ma zawodnika , o którym gwiazdy sprzed lat mówiłyby, że jest Bogiem przebranym za koszykarza, że nie było nigdy lepszego, że nie mieliby szans w pojedynku z nim jeśli mogliby się cofnąć w czasie do lat własnej sławy itp. A dziś? Czy Jabbar, Chamberlain, Oscar Robertson, Magic czy Bird powiedzą o Bryant-cie czy McGrady -ym, że jest nie do zatrzymania? Nie.

 

GNZ, to musiało być wspaniałe , móc porozmawiać z Clyde "The Glide". Bez kantu, zazdroszczę Ci... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanu zgadzam sie z Toba w 100% i wiesz to nie bedzie za 10 lat to juz jest widoczne teraz, jak wiesz jestem aktywnym/grajacym koszykarzem i jak grywalem latem na kortach to mialem przyjemnosc grania z mlodszymi duzo odemnie mlodziakami i juz to widac ze oni nie wiedza tzn znaja majka ale dla nich bogiem sa iverson koby czy carter. Nie mozna im tego zarzucac sa mlodsi wychowuja sie na takich gwiazdach. Inaczej jest w stanach, tam majkel i jego legenda jest poprostu inna - wieczna wszyscy wiedza kim byl co potrafil poprostu jest to niekwestionowane niezaleznie od wieku. W naszym kraju jest to pewnie spowodowane slabym dostepem do NBA, w czasach majka mecze byly ogolno dostene TVP2 czy TVN teraz juz tylko cyfra+ (platna).

 

Dla mnie Ci wszyscy zawodnicy sa wspanialymi atletami naprawde wymiataja (chociaz patrzac na tegoraczna olimpiade zastanawiam sie o co chodzi, pamietacie DREAM TEAM 1 przeciez to byla rzez niewiniatek, 40-50 pkt przewagi w kazdym meczu - wlasnie dorwalem wczoraj mecz finalowy USA-CHORWACJA 1992 bracelona poprostu super) , ale jordan to nie tylko geniusz koszykarski ale i osobowosc magiczna otoczka wokol niego. I w mojej glowie i glowie moich ziomkow bedzie on zawsze zywy i bedzie najwiekszym/najlepszym koszykarzem wszechczasow...

kurde ale sie rozczlilem - musze sobie obejzec jordan ultimate dvd :P

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zgromadziłem chyba wszystkie filmy pełnometrażowe z MJ... :D

IMHO dla mnie wymiata "Air Time", choć "Ultimate Playground" też zasysa na maxa.

 

Heh, weż no pokaż młodzikom mecz Chicago - Lakers z 1998 r w Los Angeles i co tam Mike robił biednemu Kobe... :lol:

 

BTW - sorki za OT :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a final 97 z utah pamiatacie - mj pol przytomny ogrywa russela jak dziecko, wygrywa mecz i omal nie mdleje na parkiecie ... nawet sie nie usmiechnal po tym rzucie - pamietam jak dzis ;]

 

to co on tam wyprawial to jest nie do opisania - ja osobiscie nie zbieralem ale moj kumpel ma na vhs wszystkie (jak twierdzi) mecze majkela - ja mu wierze bo wiem ze maniak z niego taki jak i ze mnie kiedys byl ;]

 

dzis iverson na topie - w usa w niektorych nike'ach nie ma ani stoisk z majkelem - toz to skandal ... zawsze byly ale juz zanikaja :/

 

do reeboka sie wchodzi i mozna od skarpetek po opaski na glowe wyjsc z #3 :/

 

iverosn sie wypali, przyjdzie nastepny ... jednak watpie by ktokolwiek przebil mj'a ... z nim wkoncu moglby wygrac jedynie sam mj ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jednak watpie by ktokolwiek przebil mj'a ... z nim wkoncu moglby wygrac jedynie sam mj ;]

I tego też nie byłbym pewien.... :lol:

 

Nie wiem czy wiecie, ale w drugim sezonie gry MJ'a w NBA, jeden z asystentów trenera Chicago założył się z Mike'iem o symboliczne 100$, że nie wykona On jednej rzeczy..... zdjęcia "studolarówki" z górnej krawędzi tablicy ( 3,95!!!). Mike wygrał tą forsę.... 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...