Skocz do zawartości
xavier84

NBA Live 2005

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, ja już nie mam cierpliwości do tych wsadów 8O Albo jestem ciemny, albo 10 palców nie starcza. Mykam na padzie i za cholewkę nie wychodzi mi nic innego niż marne wsady na notę 6-7. Jumpy, alleyoopy to na razie dla mnie magia. Niech no ktoś obczajony w te klocuszki opisze jak i co, bo mam już palce czerwone i ogniki w oczach :twisted: Jakiś łopatologiczny opis trików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najwięcej dostałem 45 jak pakowałem od tyłu z pod nóg + 360 stopni . Ale nic więcej tez narazie nie umiem ktoś coś podpowie ? BTW jaki pad można kupić do max 50-60 zł do tej giercy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd!!!! Nie wiem kompletnie jak to gó.... skonfigurować. Raptem cztery opcje ruchów do wyboru + "zmieniacz", mimo że mam 10 kalwiszy do użycia. Nic nie opisane. Już się zdrowo wk.... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee - 50 sie dostaje na looozach np za wsad ze wrzuta ręki w kosz :P

ale grasz na klawie? bo z tego co wiem zeby alle opy robic trzeba cos dopisac w pliku konfiguracyjnym . . .a ja nie wiem jak to zrobić na pada :x

 

Hanu tez mam 10 przyciskow do wykorzystania :lol:

 

Sama gra miodna :D neczyki klimatyczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. To moj pierwszy post :P . Czytalem ten temat ale nie udalo mi sie znalesc odpowidzi na pytanie: "co trzeba zrobic, jesli przy probie uruchomienia jakiego kolwiek tryb rozgrywki w All Star Weekend wywala mnie do systemu?" prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć gram w nba padem i umiem prawie wszystkie kombinacje(Konkurs wsadów) jak by coś było nie jasne to pisać

P.S.Prawie bo nie umiem zrobić 2 obrotów w powietrzu czy komuś z was to sie udało(i czy u was też na boisku są zielone plamy)

 

 

Jak mozesz to napisz wszystkie kombinacje.

Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"HOW NICE" dzięki R.I.P przeczytałęm wczesmiejssze twoj post zrobiłem i "latam" :)) uuuuuuu najabardizej to podoba mi sie chyba ręka :) ala VINCENT :) alee oppy tesh robia :) noo to terazz mnie dopiero wziełooo -------- >> LET'S SOME DUNKS!!!

 

Jak mozesz to napisz kombinacje do alle yupow na klawiaturke.

Dzieki. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najwięcej dostałem 45 jak pakowałem od tyłu z pod nóg + 360 stopni . Ale nic więcej tez narazie nie umiem ktoś coś podpowie ? BTW jaki pad można kupić do max 50-60 zł do tej giercy ?

na klawie go robiles ????????

Jak tak to jakbys mogl to napisz jak go zrobiles ????

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...